Ondřej Michálek
Dekorace III.
Položka č.: 266368Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 10. 2022 20:28
serigrafie, 1980, 36 x 50 cm, sign. PD Ondřej Michálek 1980, č. 24/40, v dolní části papíru mimo tisk lehce ušpiněn, papír mírně ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Zykmundy a E. Ovčáčka, člen UVU a Spolku olomouckých výtvarníků
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Moře v bouři
Položka č.: 264947Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 10. 2022 19:48
olej, překližka, 18,2 x 25 cm, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Tomáš Bím
Dunlop (ex libris Mauler J.)
Položka č.: 262145Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 10. 2022 19:20
suchá jehla, 1979, 8,5 x 11 cm, sign. PD Tomáš Bím 79, rám, a.t., zažloutlý papír, rám lehce odřen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu
Marina Bychlová
Matka
Položka č.: 258253Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 10. 2022 18:44
pastel, papír, 40,5 x 29,5 cm, sign. PD Bychlová, rám, rám poškozen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
Bohuslav Slánský
(1900-1980)
Noční ulice
Položka č.: 226839Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 18:46
lept, 1932, 12,5 x 9,2 cm, sign. LD B. Slánský 32, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze, poté prof. M. Doernera na Akademii v Mnichově, S. Mauera na Akademii ve Vídni, prof. Krause v Drážďanech a prof. de Wilda v Muzeu Franse Halse v Haarlemu
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jaromír Skřivánek
(1923-2010)
Noční plavba
Položka č.: 267227Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 18:45
litografie, 13,8 x 9,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Peterka
Zámecká zahrada
Položka č.: 246126Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 18:41
litografie, 1967, 22,8 x 30 cm, sign. LD Peterka 1976, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Koupající se Číňanky
Položka č.: 137165Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 18:36
tisk, 27,6 x 20,6 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Zdeňka Křemenová
Zamyšlení
Položka č.: 246130Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 18:30
litografie, 1952, 39,7 x 21,8 cm, značeno PD Z. K., mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Milan Entler
Karlův most
Položka č.: 195852Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 18:14
litografie, 11,5 x 17,1 cm, sign. PD Milan Entler, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Milan Entler
Poledne
Položka č.: 226841Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 18:13
litografie, 7,6 x 13,6 cm, sign. PD Milan Entler, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Milena Dvořáková
(1944-1992)
Pes
Položka č.: 254707Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 18:03
litografie, 13,7 x 10,4 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 177/200, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Milena Dvořáková
(1944-1992)
Domy
Položka č.: 254708Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 18:02
litografie, 15 x 10,1 cm, sign. PD Milena Dvořáková, E. A., Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu
Karel Tondl
(1893-1980)
Švadlenka
Položka č.: 267237Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 10. 2022 18:25
dřevoryt, 1919, 8,6 x 8,7 cm, sign. PD Karel Tondl, vlastnoruční tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Aleš, člen Societé Nationale d…
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Oldřich Hejkrlík
Jarní tráva
Položka č.: 246234Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 10. 2022 18:22
akvarel, papír, 29,9 x 43,9 cm, sign. LD Hejrkulík, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu
Oldřich Hejkrlík
Květiny
Položka č.: 246238Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 10. 2022 18:19
akvarel, papír, 44 x 30,2 cm, sign. LD Hejkrlík, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Oldřich Hejkrlík
Květiny
Položka č.: 246241Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 10. 2022 18:18
akvarel, papír, 43,9 x 30 cm, sign. LD Hejkrlík, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Karel Filip
(1884-?)
Albrechtice v Jizerských horách (z Bukové k Špičáku)
Položka č.: 232280Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 10. 2022 18:15
tuš, pastel, papír, 1950, 23 x 27,7 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Karel Filip
(1884-?)
Albrechtice. Od Antonínova k Špičáku
Položka č.: 232286Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 10. 2022 18:14
pastel, papír, 1950, 22,4 x 30,4 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu
Karel Filip
(1884-?)
Albrechtice v Jizerských horach - Desná
Položka č.: 232311Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 10. 2022 18:10
pastel, tuš, papír, 1950, 29,8 x 21,9 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Karel Filip
(1884-?)
Albrechtice v Jizerských horach - pohled k Bukové a k Jozefovu dolu
Položka č.: 232315Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 10. 2022 18:06
pastel, tuš, papír, 1950, 21,9 x 29,5 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Václav Sychra
(1903-1963)
Dáma se slunečníkem
Položka č.: 264736Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 10. 2022 18:56
litografie, 1940, 40 x 35 cm, sign. DU V. Sychra 40, rám, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Bohuslav Suchý
(1907-1967)
Portrét holčičky v šátku
Položka č.: 241056Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 10. 2022 18:55
uhel, papír, 24 x 18,2 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. I. Kulce na Ukrajinské akademii v Praze, V. Sychry v malířské škole SVU Mánes a O. Nejedlého na AVU v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Bohumil Roubalík?
Portrét Karla Škréty
Položka č.: 244451Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 10. 2022 18:50
tužka, papír, 1889, 40,2 x 27,8 cm, sign. PD Roubalík 23/5/89, studie k obrazu, při okrajích pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 251 CZK (11 €)
Anna Poustová
(1940-2015)
Mystický motiv
Položka č.: 227777Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 10. 2022 18:44
dřevořez, 17,8 x 26 cm, sign. PD , Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Oráč II
Položka č.: 211943Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 10. 2022 18:41
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Rozsévač
Položka č.: 211944Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 10. 2022 18:40
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
U řeky
Položka č.: 264739Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 10. 2022 18:35
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Josef Meyer
(1895-1952)
Řetězový most
Položka č.: 246248Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 10. 2022 18:31
lept, 23,5 x 32,2 cm, sign. PD , znečištěný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Rudolf Mejsnar
(1928)
Portrét ženy
Položka č.: 231507Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 10. 2022 18:30
tužka, papír, 19,5 x 18 cm, sign. PD Mejsnar, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Kybala na VŠUP v Praze, člen Besedy
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)