Ladislav Kuklík
František Tichý
Položka č.: 267686Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 12. 2022 19:12
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu
Karel Demel
Cesty II.
Položka č.: 267679Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 12. 2022 19:05
lept, akvatinta, 2001, 33 x 49,5 cm, sign. PD Karel Demel 2001, č. 42/130, ruční papír Fabriano, mimo tisk červené škrábance, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
Klára Sedlo
(1993)
Medvídek sleduje oblohu
Položka č.: 267661Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 12. 2022 18:47
akryl, plátno, 2022, 15 x 15 cm, sign. vzadu K. Sedlo
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
Marko Čermák
Kotlík
Položka č.: 267658Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)
tuš, papír, kombinovaná technika, 11 x 13,5 cm, sign. DU Marko Čermák, rám, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze
Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu
Marko Čermák
Zálesák
Položka č.: 267657Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 12. 2022 18:46
tuš, akvarel, kombinovaná technika, papír, 11,2 x 7,4 cm, sign. DU Marko Čermák, rám, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Aleš Lamr
(1943-2024)
Položka č.: 267655Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 12. 2022 18:41
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Aleš Lamr
(1943-2024)
Položka č.: 267654Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 12. 2022 18:40
Tomáš Bím
Bazén
Položka č.: 267593Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 12. 2022 17:37
litografie, 2010, 48 x 37 cm, sign. DU Tomáš Bím 010, č. 21/45, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 9.500 CZK (396 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
Kamila Ženatá
Úplněk a světlušky
Položka č.: 267584Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 12. 2022 17:28
olej, plátno, 2020, 40 x 40 cm, nesign., žákyně L. Čepeláka
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Igor Grimmich
(1979)
Odjezd
Položka č.: 267581Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 12. 2022 17:25
olej, plátno, 50 x 50 cm, žák M. Rittsteina na AVU v Praze
Poslední dražitel: ID1**9 Historie příhozu
Vladimír Renčín
(1941-2017)
Chléb
Položka č.: 267578Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 12. 2022 17:22
tuš, akvarel, papír, 10 x 16 cm, člen skupiny Polyegran
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Manželské mravy
Položka č.: 268041Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:56
litografie, 24 x 22 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 585 CZK (25 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Manželské mravy
Položka č.: 268043Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:55
litografie, 22,5 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Hádka
Položka č.: 268040Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
litografie, 23 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Manželské mravy
Položka č.: 268042Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:54
litografie, 25 x 23 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Položka č.: 268039Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
litografie, 25 x 19,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 595 CZK (25 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Manželské mravy
Položka č.: 268044Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:53
litografie, 24 x 20,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, přeložený papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Strkanice
Položka č.: 268038Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:50
litografie, 21 x 25 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Porušení důvěry
Položka č.: 268035Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
litografie, 21 x 25,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Vyznání víry
Položka č.: 268037Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:46
litografie, 20,5 x 23 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Koupel
Položka č.: 268036Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:45
litografie, 20 x 25 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Madam Rabourdeau na své první lekci
Položka č.: 268032Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:44
litografie, 20 x 23 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Už tam nejdu!
Položka č.: 268034Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:43
litografie, 21 x 26 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu
Honoré Daumier
(1808-1879)
Šmíráci
Položka č.: 268031Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
litografie, 20 x 26 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Gratulace
Položka č.: 268033Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:42
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
U baru
Položka č.: 268029Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:41
litografie, 19 x 25 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Na plovárně
Položka č.: 268030Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:39
litografie, 21,5 x 26 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Položka č.: 268028Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:37
litografie, 21 x 24,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Ruské kostýmy
Položka č.: 268027Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:36
litografie, 22,5 x 25,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu
Honoré Daumier
(1808-1879)
Otec, který nutí svého syna sát mléko dobrých zásad
Položka č.: 268026Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:35
litografie, 25 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, zažloutlý, při okrajích poškozený papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)