Ludmila Jiřincová
Dvě dívky
No.: 563Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:00
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID3**7 History of bids
Ludmila Jiřincová
Dívka srdce
No.: 562Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:59
Ludmila Jiřincová
No.: 561Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:58
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Ludmila Jiřincová
No.: 560Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:57
litografie, 18, 5 x 12, 5 cm, sign. DU L. Jiřincová, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Ludmila Jiřincová
Dáma s vějířem
No.: 559Auction price: 1.100 CZK (46 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:56
litografie, 21 x 15,5 cm, sign. PD L.Jiřincová, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Ludmila Jiřincová
Král
No.: 558Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:55
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Ludmila Jiřincová
Ve větru
No.: 557Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:54
Ludmila Jiřincová
Lastura
No.: 556Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:53
lept, 1984, 14, 5 x 11, 5 cm, sign.PD L. Jiřincová, PF 1984, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 800 CZK (34 €)
Ludmila Jiřincová
Dívka s květy ve vlasech
No.: 555Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:52
litografie, 15,4 x 14 cm, sign. LD L.Jiřincová, rám, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
Ludmila Jiřincová
Tvor, Kytka (konvolut dvou grafik)
No.: 554Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:51
lept, litografie, 7,2 x 4, 9,5 x 5 cm, sign. DU L.Jiřincová,.sign,. PD L.Jiřincová, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 500 CZK (21 €)
Ludmila Jiřincová
Tvář
No.: 553Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:50
lept, 14 x 9 cm, sign. DU L.Jiřincová, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 500 CZK (21 €)
Ludmila Jiřincová
Všecek smutek světa
No.: 552Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:49
litografie, 14,5 x 13 cm, sign. DU L.Jiřincová, V paspartě, vloženo v deskách z pevného papíru., grafický list k úmrtí básníka Jaroslava Seiferta., Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 500 CZK (21 €)
Ludmila Jiřincová
Ploštice
No.: 551Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:48
litografie, 5,5 x 8,3 cm, sign. DU L.Jiřincová, rám, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 300 CZK (13 €)
Ludmila Jiřincová
Dívka a měsíc
No.: 550Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:47
cerografie, 15,4 x 14 cm, sign. DU L.Jiřincová, rám, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 300 CZK (13 €)
Ludmila Jiřincová
Kristus. Báseň Josefa Hrubého
No.: 549Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:46
serigrafie, 11,4 x 8,5 cm, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 300 CZK (13 €)
Ludmila Jiřincová
No.: 548Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:45
litografie, 13 x 8,4 cm, sign. DU L.Jiřincová, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 300 CZK (13 €)
Ludmila Jiřincová
Hlava ženy III
No.: 547Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:44
litografie, 16 x 10,5 cm, sign. DU L.Jiřincová, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID1**6 History of bids
Josef Jíra
(1929-2005)
Kůň
No.: 546Auction price: 1.400 CZK (59 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:43
serigrafie, 1984, 10, 2 x 14 cm, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. K. Minar and M. Holy, member of Nova skupina
Current price: 1.400 CZK (59 €)
J. K. Jelínek
Karlův most
No.: 545Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:42
Pavel Janouškovec
(1961)
Podzim v zahradě
No.: 544Auction price: 8.000 CZK (334 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:41
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Ota Janeček
No.: 543Auction price: 4.500 CZK (188 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:40
linoryt, 41,5 x 30 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, č. 27/50, mírně zažloutlý papír, grafika vybledlá, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Ota Janeček
Akt se skloňenou hlavou
No.: 542Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:39
litografie, 44 x 26,4 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, č. 12/39, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Ota Janeček
Stojící dívčí akt
No.: 541Auction price: 3.500 CZK (146 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:38
linoryt, 36 x 27 cm, sign. PD Ota Janeček, pasparta, grafika i pasparta mírně zašlé, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Ota Janeček
Sedící dívčí akt
No.: 540Auction price: 3.500 CZK (146 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:37
litografie, 31 x 22 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, č. 46/60, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Ota Janeček
Stojící dívčí akt
No.: 539Auction price: 3.500 CZK (146 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:36
linoryt, 40,5 x 23,8 cm, sign. PD Ota Janeček, rám (nezaskleno), č. 11/100, grafika mírně poškozená, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Ota Janeček
Ilustrace k básni Kašmírový šál
No.: 538Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:35
suchá jehla, 18,8 x 9,4 cm, sign. DU Ota Janeček, rám, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Ota Janeček
Dívčí tvář
No.: 537Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:34
suchá jehla, 17,2 x 11,2 cm, sign. PD Ota Janeček, pasparta, č. 14/40, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Ota Janeček
No.: 536Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:33
suchá jehla, 17,7 x 11,5 cm, sign. PD Ota Janeček, č. 3/30, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Ota Janeček
Dva linoryty
No.: 535Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:32
2x linoryt, 7 x 9,3 - 2,5 x 3 cm, oba sign. PD Ota Janeček, místy mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 600 CZK (25 €)
Ota Janeček
Ptáčci
No.: 534Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:31
suchá jehla, 6,4 x 4,1 cm, monogr. PD, pasparta, v jednom místě v horní části drobná skvrna (mimo tisk), pasparta zašlá, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Art…