-
Neznámý autor
Kytice
No.: 1263Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:22
olej, pátno, 41,5 x 32 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID8**0 History of bids
-
Neznámý autor
Mlýn
No.: 1238Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:21
tempera, papír, 48 x 68 cm, rám, při okrajích dírky od špendlíku , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Neznámý autor
Stavení
No.: 1324Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:20
akvarel, papír, 25 x 34 cm, rám, mírně zašpiněné kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 101 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID3**8 History of bids
-
Neznámý autor
Žena v kožichu
No.: 1326Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:19
olej, karton, 42,5 x 31,5 cm, rám, malba zašpiněna, rám poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 202 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Neznámý autor
Podzimní lesní krajina s potokem
No.: 1273Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:18
akryl, plátno, 43 x 48 cm, napínací rám, LN mírně promáčklé plátno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Neznámý autor
Hildesheim Zuckerhut
No.: 281020Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 16:50
lept, 26,5 x 17 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
T.G.M.
No.: 280782Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2024 14:58
litografie, 1935, 27 x 21,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Mistrovská díla ze sbírek Uměleckoprůmyslového muzea v Praze
No.: 279818Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2024 14:22
tisk, papír, 1975, 97 x 68 cm, plakát k výstavě, při okrajích pomačkaný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Český plakát 1890 - 1914
No.: 279815Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2024 14:16
tisk, papír, 1971, 49 x 69,5 cm, plakát k výstavě, Uměleckoprůmyslové muzeum, Praha 1971 - 1972, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Mlynářka
No.: 275968Auction price: 10.000 CZK (417 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 09. 2024 15:48
oil, canvas, kolem roku 1900, 74 x 53 cm, rám, consulted and verified by PhDr. Michael Zachar, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
Estimate: 17 000 - 22 000 Kč CZK
-
Neznámý autor
Karlštejn
No.: 274320Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 09. 2024 15:38
lept, 17,5 x 13 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Studie stromu
No.: 260167Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 09. 2024 15:08
olej, karton, 15,5 x 28 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Japonská kreslená dívka
No.: 251459Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 09. 2024 14:54
tisk, nalepený na kartonu, 98 x 68 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Neznámý autor
Vesnice
No.: 231314Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 09. 2024 14:42
dřevoryt, 1973, 19,2 x 37,5 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Cheb
No.: 223795Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 09. 2024 14:30
litografie, 1982, 31,5 x 37,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 47/160, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Strom
No.: 213149Auction price: 90 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 09. 2024 14:26
fotografie, 23 x 12 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 90 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
...a - hoj...
No.: 201123Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 09. 2024 14:20
tuš, akvarel, papír, 22 x 12 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Malíř selských motivů
No.: 197728Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 09. 2024 14:18
lithography, 13,2 x 17,7 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Dva muži ve světnici
No.: 186104Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 09. 2024 14:04
pencil, aquarelle, paper, 1852, 11,3 x 9 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
Estimate: k CZK
-
Neznámý autor
Projekce
No.: 179059Auction price: 1.400 CZK (59 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 09. 2024 14:02
combined technique, 68,5 x 57,5 cm, sign. LD nečitelně, pasparta, dedication below, slightly yellowed, wavy paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Portrét starého muže
No.: 226453Auction price: 550 CZK (23 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2024 15:06
tužka, papír, 29,1 x 23 cm, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 550 CZK (23 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Voraři
No.: 282707Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 09. 2024 19:23
akvarel, tuš, papír, 30 x 19,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Neznámý autor
Rybáři
No.: 274415Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2024 19:07
litografie, 37 x 32 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID5**1 History of bids
-
Neznámý autor
U řeky
No.: 281836Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 08. 2024 18:44
olej, plátno, 35,5 x 53,5 cm, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
-
Neznámý autor
Stařenka
No.: 282492Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 08. 2024 18:15
olej, plátno, 80 x 55,5 cm, napínací rám, oboustraná malba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
-
Neznámý autor
Josef Sudek
No.: 251343Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 17:00
bromostříbrná fotografie, 26,7 x 19,7 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
-
Neznámý autor
Zahrada na jaře
No.: 282312Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 07. 2024 18:17
olej, lepenka, 23 x 34 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID7**2 History of bids
-
Neznámý autor
Lebka s hadem
No.: 265874Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2024 14:32
rudka, papír, 11,8 x 18,7 cm, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID5**6 History of bids
-
Neznámý autor
Záslibný dar
No.: 265520Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 20. 06. 2024 18:28
tuž, papír, 11,1 x 24,9 cm, Nejspíše antický muž sedí nahý na lavičce, v ruce má trojzubec, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
-
Neznámý autor
Ze starého města
No.: 250719Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 06. 2024 18:13
lept, 23,4 x 17,5 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids