Kamil Lhoták
Rytíř
No.: 803Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 13:14
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
Kamil Lhoták
Tygr žere domorodce / Tygr zblízka
No.: 802Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 13:10
Current price: 200 CZK (9 €)
František Krasl
(1912-1998)
Keramika
No.: 764Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 12:32
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID3**8 History of bids
Věra Kotasová
(1939-2019)
Atol II.
No.: 758Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 12:26
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
Milan Kohout
Konvolut 4 grafických listů
No.: 728Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 11:56
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
D. Kočí
Balvany
No.: 726Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 11:54
černobílá fotografie, 1998, 23 x 30 cm, sign. vzadu
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID3**5 History of bids
D. Kočí
Luční cesta
No.: 723Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 11:51
Current price: 100 CZK (5 €)
D. Kočí
Opar nad krajinou
No.: 722Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 11:50
černobílá fotografie, 17,5 x 24 cm
Current price: 100 CZK (5 €)
D. Kočí
Strom
No.: 721Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 11:49
černobílá fotografie, 24 x 17,5 cm
Current price: 100 CZK (5 €)
D. Kočí
Akt v lese
No.: 719Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 11:47
černobílá fotografie, 26 x 17,5 cm
Current price: 250 CZK (11 €)
Rudolf Janda
(1907-2000)
Nadzemní vedení
No.: 689Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 11:17
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
Jan Chaloupek
Kahau nosatý
No.: 681Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 11:09
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID1**5 History of bids
Günter Hujber
Dětská hra
No.: 678Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 11:06
olej, plátno, 1998, 39 x 24 cm, sign. PD Hujber 98, rám
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
Miroslav Hucek
Adolf Born
No.: 676Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 11:04
bromostříbrná fotografie, 12/1985, 22 x 15,5 cm, vzadu opatřeno razítkem Miroslav Hucek
Current price: 500 CZK (21 €)
Petr Helbich
V lese VI.
No.: 629Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 10:17
Current price: 500 CZK (21 €)
Petr Helbich
V lese II.
No.: 624Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 10:12
Current price: 600 CZK (25 €)
Vladimír Hanzl
Světla
No.: 619Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 10:07
Current price: 500 CZK (21 €)
Vladimír Hanzl
Světla
No.: 618Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 10:06
Current price: 500 CZK (21 €)
Míla Fürstová
(1975)
Karel Jaromír Erben - Kytice
No.: 606Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 09:54
bibliofilie, 2020, 38,5 x 31 cm, sign. PD Míla Fürstová, rám, il. M. Fürstová, vyd. Odeon, Praha, 2020, limitovaná edice s grafickým listem z balady Záhořovo lože, digitální grafika sign. Míla Fürstová, ex: 59/100, rámováno, vyjmuto z knihy, pův. pevná vazba s obálkou, 165s., výborný stav, Provenanc…
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Don Q.
The bird
No.: 549Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 09:00
suchý pastel, papír, 2016, 29,5 x 20 cm, sign. PD Q 2016, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Bartuška
(1898-1963)
Panenka
No.: 507Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 08:15
bromostříbrná fotografie, 21 x 27 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Mikoláš Axmann
Tatínek a maminka
No.: 499Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 08:07
litografie, 1992, 48 x 42 cm, sign. PD Mikuláš Axmann 1992, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Art College in Prague - Art subject, the disciple of L. Cepelak at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
Mikoláš Axmann
Schody do lesa
No.: 498Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 08:06
litografie, 1994, 45 x 40,5 cm, sign. PD Mikoláš Axmann 1994, č. 5/5, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Art College in Prague - Art subject, the disciple of L. Cepelak at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Karel Müller
(1899-1977)
3 x Ex libris
No.: 508Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 03. 2023 17:27
3 x lept, rozměry cca 12 x 8 cm, vše signováno, the disciple of prof. M. Svabinsky, V. Bukovac and J. Obrovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids
Petr Minka
(1961)
Pocta Jaroslavu Seifertovi
No.: 496Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 03. 2023 17:15
suchá jehla, 15,2 x 11 cm, sign. PD Petr Minka 98, č. 21/50, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Petr Minka
(1961)
Údolí smutku Jana Zrzavého
No.: 495Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 03. 2023 17:14
suchá jehla, 10,5 x 14,5 cm, sign. PD Petr Minka 98, č. 49/50, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Alena Laufrová
Zasněná
No.: 460Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 03. 2023 16:39
lept, 21 x 15 cm, sign. PD A. Laufrová, č. 26/100, the disciple of prof. Z. Sklenar, E. Weidlich and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID8**8 History of bids
Alena Laufrová
Dr. Ivo Prokop, Ex libris W. J. Götz
No.: 459Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 03. 2023 16:38
2 x lept, kombinovaná technika, 1979, 1978, 10 x 7; 9 x 7 cm, sign. PD A. Laufrová 1979, sign. PD Alena Laufrová 78, č. 34/50; č. 26/45, the disciple of prof. Z. Sklenar, E. Weidlich and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 200 CZK (9 €)
Alena Laufrová
Profil ,J. Č.
No.: 458Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 03. 2023 16:37
2 x lept, kombinovaná technika, 1979, 1978, 9 x 7; 7,5 x 5.5 cm, sign. PD A. Laufrová 1979, sign. PD A. Laufrová 78, č. 32/50, autorský tisk, the disciple of prof. Z. Sklenar, E. Weidlich and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 150 CZK (7 €)
Anna Khunová
Dívka mezi tulipány
No.: 423Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 03. 2023 16:02
lept, 15,3 x 10,5 cm, sign. PD Anna Khunová, č. 32/120, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Z. Sklenar, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UVU and The Association of Czech Bibliophilists
Current price: 400 CZK (17 €)