Milan Entler
Kytice II.
Položka č.: 274750Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 10. 2023 22:50
litografie, 18 x 12,5 cm, sign. PD Milan Entler, pasparta, č. 69/150, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Tereza Kučerová
(1964)
Jeden za všechny
Položka č.: 274651Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 10. 2023 22:36
litografie, 32 x 48 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 14/60, pravý dolní a levý horní roh ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Strom v měsíčním svitu
Položka č.: 274423Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 10. 2023 21:52
dřevoryt, 14,8 x 9,8 cm, sign. PD, papírová pasparta, značeno PD v desce JB, na papíře několik drobných nahnědlých flíčků, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 170 CZK (8 €)
Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu
Milan Janáček
Kašpárek
Položka č.: 278959Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 10. 2023 18:07
lept, 1983, 7,6 x 5,9 cm, sign. PD M. Janáček 83, 44105, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Z. Jůny a K. Müllera na VŠUP v Praze, člen skupiny Kontrast a SVU
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Ernst Dintl
Květina
Položka č.: 278935Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 10. 2023 18:06
suchá jehla, 10 x 7,8 cm, sign. PD Ernst Dintl
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jaroslav Dajč
Žíznivý poutník
Položka č.: 278936Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 10. 2023 18:05
lept, monotyp, 11,4 x 7,9 cm, sign. PD Jaroslav Dajč, 80/80, Exlibris František Vencl, žák prof. Toufra, Bulanta, Kosa a Hyliše na Pedagogickém institutu v Jihlavě, žák prof. Hadlače na PedF MU v Brně, člen Sdružení výtvarných umělců Vysočiny
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Cyril Bouda
Noty
Položka č.: 278943Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 10. 2023 18:02
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
Jan Samec
(1917-1988)
Zimní pole
Položka č.: 278927Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 10. 2023 18:25
akvarel, tuš, papír, 32,5 x 45 cm, sign. LD Jan Samec, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy, K. Pokorného, M. Salcmana a K. Lidického na VŠAPS v Praze, člen Sdružení jihočeských výtvarníků a Syndikátu českých výtvarníků
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Nová radnice v Brně
Položka č.: 265070Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2023 18:47
lept, 1951, 33 x 20,5 cm, sign. PD J.C. Vondrouš, značeno na desce PD Vondrouš 1951, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Karel Štěch
(1908-1982)
Oběti války
Položka č.: 229869Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2023 18:45
dřevoryt, 22,8 x 35,3 cm, sign. PD K. Štěch, Antikvariát Dlážděná, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
Karel Štěch
(1908-1982)
Krajina s elektrickým vedením
Položka č.: 262833Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2023 18:44
dřevoryt, 1955, 22,5 x 31,5 cm, sign. PD K. Štěch 55, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený, zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Helena Salichová
(1895-1975)
V podvečeru na pastvě
Položka č.: 268397Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2023 18:37
dřevoryt, 24,5 x 43 cm, sign. PD Helena Salichová, pasparta, autorský tisk, věnování pí D. Havlové, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Alois Moravec
Přívoz v Roudné
Položka č.: 265087Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2023 18:31
litografie, 1943, 20,5 x 27 cm, sign. PD A. Moravec 43, č. 46/50, zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarní…
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
Luděk Majer
(1925)
V Beskydech
Položka č.: 169260Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2023 18:27
litografie, 1988, 14,4 x 29 cm, sign. DU L. Majer - 1988, studium na Škole umění ve Zlíně, poté žák V. Sychry a J. Želibského na AVU v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Milena Dvořáková
(1944-1992)
Vzpomínky na hodiny francouzštiny
Položka č.: 247152Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2023 18:07
suchá jehla, 1982, 17,9 x 13 cm, monogramováno PD MD 20.6.1982, v horní části mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jarmila Čermáková
Krajinný terč
Položka č.: 262743Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2023 18:03
lept, 33,3 x 21,3 cm, sign. PD J. Čermáková, 21/50, při okrajích mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jan Blaha
(1961)
Madona II.
Položka č.: 249399Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2023 18:00
lept, 49 x 39,5 cm, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Vančura
Žena na koni
Položka č.: 259507Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2023 18:57
tempera, karton, 1982, 25,5 x 33 cm, sign. LD Vančura 82, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
Michal Vondráček
Černínský palác s Loretou
Položka č.: 278969Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2023 18:38
litografie, 22,5 x 16 cm, sign. PD M. Vondráček, č. 51/100, zažloutlý a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jiří Švengsbír
(1921-1983)
Bazilika sv. Jiří
Položka č.: 278991Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2023 18:33
ocelorytina, 16,5 x 9,1 cm, sign. PD Jiří Švengsbír, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Park
Položka č.: 278971Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2023 18:16
lept, 6 x 5 cm, sign. PD, č. 69/100, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Karel Kramule
(1920-1994)
Ke Hradu
Položka č.: 278963Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2023 18:11
kamenorytina, 1982, 18,5 x 12,9 cm, sign. PD Kar Kramule 82, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Wiesnera, K. Hofmana, J. Sládka, V. Makovského, B. Fuchse, J. Vaňka na Škole umění ve Zlíně a prof. J. Kaplického a S. Strnadela na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jindřich Mahelka
(1919-1990)
Sklizeň
Položka č.: 250796Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 09. 2023 16:54
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu
Miloslav Holý
(1897-1974)
Tři stromy v krajině
Položka č.: 220295Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 09. 2023 14:18
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Lucie Raškovová
(1970)
Smrt bibliomanova
Položka č.: 278293Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2023 15:32
měkký kryt, suchá jehla, 1999, 22,5 x 48,2 cm, sign. PD Lucie Raškovová 1999, č. 1/10, vzadu štítek: Grafika roku 1999, při okraji pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Šalamouna na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu
Lucie Raškovová
(1970)
Petrolejové lampy
Položka č.: 278292Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2023 15:30
měkký kryt, suchá jehla, 1998, 34,4 x 20,8 cm, sign. PD Lucie Raškovová 1998, č. 1/35, vzadu štítek: Grafika roku 1998, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Šalamouna na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Jaroslava Lukášová
(1981)
Vzpomínky
Položka č.: 278274Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2023 14:54
lept, 2005, 22,3 x 31,2 cm, sign. PD Lukášová, č. 3/4, vzadu štítek: Grafika roku 2005, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
Jan Pařízek
Nostalgie obyčejnosti
Položka č.: 278271Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2023 14:48
suchá jehla, 1997, 29,4 x 21 cm, sign. PD Jan Pařízek 1997, č. 4/5, vzadu štítek: Grafika roku 1997, při okrajích pokrčený, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Vladimír Komárek
Dva poháry se zvonky
Položka č.: 254618Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2023 15:16
Aktuální cena: 180 CZK (8 €)
Ludvík Kuba
(1863-1956)
Kříž na hřbitově
Položka č.: 267242Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2023 15:48
tuš, papír, 10,5 x 9 cm, sign. PD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)