-
Karel Šafář
(1938-2016)
Zuzana
Položka č.: 276173Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 15:12
8x sign. suchá jehla K. Šafář, 1988, 20 x 14 cm, č. 38/90, osm volných listů v koženém pouzdru se zlaceným raženým titulem a autorovou ilustrací, výborný stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Maxmilián Švabinský
(1873-1962)
Amor a dívka/Pozvánka na výstavu SVU Mánes
Položka č.: 276163Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 15:02
2x litografie, 1932, 11 x 7 / 12 x 17,5 cm, 1x sign. PD MŠvabinský, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des …
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Maxmilián Švabinský
(1873-1962)
Turnovská krajina
Položka č.: 276161Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 15:00
litografie, 1945, 25 x 18 cm, značeno PD na kameni M. Švabinský, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Bea…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu
-
Pavel Tigrid
(1917-2003)
Politická emigrace v atomovém věku
Položka č.: 276133Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 14:32
brož, podpis autora na titl. straně, vyd. Prostor, Praha, 1990, pův. brož, 137s., dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu
-
Jaroslav Seifert
(1901-1986)
Přilba hlíny
Položka č.: 276124Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 14:23
brož, podpis a věnování autora, vyd. Práce, Praha, 1945, pův. brož, 91s., lehce opotřebeno, několik uvolněných stránek, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
-
Václav Havel
(1936-2011)
Portrét
Položka č.: 276110Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 14:09
plakát, 43 x 32 cm, zhotoveno pro OF Trutnov, tisk Severografia, Červený Kostelec, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
-
Karel Teige
(1900-1951)
Surrealismus proti proudu
Položka č.: 276101Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 14:00
brož, vyd. Surrealistická skupina, Praha, 1938, brož, nestr. nepůvodní stav, chybí zadní část obálky, levá část přední pův. obálky přelepana papírem, Antikvariát Dlážděná, studium dějin umění na FF UK v Praze a ve škole Bauhausu v Dessau, zakladatel Devětsilu, člen Levé fronty, mluvčí Skupiny surrea…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
B. Jelínek: Na hrobích
Položka č.: 276091Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 13:53
bibliofilie, il. J. Konůpek, vyd. Dělnické nakladatelství, Praha, 1930, soukromý tisk, ex: 12/250, podpis F. Páta a J. Konůpek v tiráži, pův. sešit, 20s., velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, čle…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Václav Mašek
(1893-1973)
K. J. Erben: Živá voda
Položka č.: 276087Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 13:49
bibliofilie, 11x lit.V. Mašek, vyd. Melantrich, Praha, 1932, ex.: ?/400, volné archy v obálce, 42s., dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Marko Čermák
(1940)
Rychlé šípy
Položka č.: 276062Vyvolávací cena: 23.000 CZK (959 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 13:21
serigrafie, 2020, 34,5 x 49,5 cm, sign. LD Marko Čermák, č. 31/100, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze
Aktuální cena: 23.000 CZK (959 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu
-
Marko Čermák
(1940)
Bratrstvo Kočíčí pracky
Položka č.: 276061Vyvolávací cena: 23.000 CZK (959 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 13:20
serigrafie, 2020, 34,5 x 49,5 cm, sign. LD Marko Čermák, rám, č. 28/100, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze
Aktuální cena: 23.000 CZK (959 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu
-
Lubomír Svoboda
(1957)
Akt
Položka č.: 276862Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 08. 2023 16:06
tuš, pastel, papír, 61 x 43 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu
-
Ladislav Hojný
(1944)
Třemšínský mikroregion
Položka č.: 276861Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 08. 2023 16:04
tuš, papír, 2004, 30 x 42 cm, sign. PD Hojný Lad., Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934)
Vysoký Chlumec
Položka č.: 250825Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 08. 2023 15:12
litografie, 1975, 7,3 x 18,5 cm, sign. PD Jiří Bouda 75, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
Položka č.: 276783Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2023 15:52
litografie, 25 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Paříž v roce 1852
Položka č.: 276776Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2023 15:38
litografie, 25,5 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cizinci v Paříži
Položka č.: 276771Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2023 15:28
litografie, 24 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Bas bleus
Položka č.: 276770Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2023 15:26
litografie, 22 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
V knihovně
Položka č.: 276767Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2023 15:20
litografie, 22 x 19 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
Položka č.: 276765Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2023 15:16
litografie, 18 x 24 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
Položka č.: 276762Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2023 15:10
litografie, 24 x 20 cm, volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížské emoce
Položka č.: 276755Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2023 14:56
litografie, 24 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Filantropové dne
Položka č.: 276749Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2023 14:44
litografie, 24 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Kohout
Položka č.: 276745Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2023 14:36
litografie, 26 x 22 cm, volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pád
Položka č.: 276743Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2023 14:32
litografie, 27 x 23 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Sv. Medard
Položka č.: 276741Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2023 14:28
litografie, 26 x 22 cm, volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Tátové
Položka č.: 276737Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2023 14:20
litografie, 25 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Jeden den volna
Položka č.: 276735Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2023 14:16
litografie, 26,5 x 23 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížští bohémové
Položka č.: 276733Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2023 14:12
litografie, 25 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Vzorek
Položka č.: 276731Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2023 14:08
litografie, 18,5 x 24,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu