Cyril Chramosta
(1908-1990)
Ponocný
No.: 254594Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 01. 2024 15:04
litografie, 19,5 x 14,5 cm, sign. PD Cyril Chramosta, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 450 CZK (19 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
Jiří Bouda
(1934-2015)
Náprstkovo muzeum
No.: 221862Auction price: 280 CZK (12 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 01. 2024 14:32
mědirytina, 1997, 14,5 x 9,8 cm, sign. DU Jiří Bouda 97, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 280 CZK (12 €)
Last auctioneer: ID7**6 History of bids
Jan Souček
(1941-2008)
Dvě nohy nad městem
No.: 221735Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 01. 2024 14:30
lept, akvatinta, 1982, 18,7 x 13,5 cm, sign. PD JSouček 82, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Hoffmeister, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: ID8**8 History of bids
Jan Souček
(1941-2008)
Tři postavy nad hradbami
No.: 221733Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 01. 2024 14:28
Václav Herink
Co mi říká MDŽ? Mám doma žalář
No.: 208001Auction price: 280 CZK (12 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 01. 2024 14:26
tuš, pastelka, papír, 19 x 22 cm, monogr. PD H, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 280 CZK (12 €)
Last auctioneer: ID8**7 History of bids
Cyril Bouda
Exlibris
No.: 278918Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 01. 2024 16:32
suchá jehla, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
Karel Štěch
(1908-1982)
No.: 278916Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 01. 2024 16:30
lept, 1947, 26,2 x 31,8 cm, sign. PD K. Štěch 1947, č. 8/40, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied Graphics at the atelier of prof. Z. Kratochvil at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the disciple of prof. F. T. Simon at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Holl…
Current price: 250 CZK (11 €)
Karel Vik
(1883-1964)
Pohled na Karlův most a Hradčany
No.: 278907Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 01. 2024 16:20
lept, 1935, 32,3 x 25 cm, sign. PD Vik, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of…
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Last auctioneer: ID4**7 History of bids
Karel Müller
(1899-1977)
Vyšehrad
No.: 278903Auction price: 550 CZK (23 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 01. 2024 16:14
lept, 32,5 x 25 cm, sign. PD Karel Müller, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky, V. Bukovac and J. Obrovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 550 CZK (23 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
Vladimír Silovský
(1891-1974)
Kostel milosrdných bratří v Prostějově
No.: 278889Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 01. 2024 15:52
lept, 32,5 x 25 cm, sign. PD VSilovský, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied Architecture at The Czech Technical University in Prague, the disciple of prof. K. M. Crncic at The School of Applied Arts in Zagreb, prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, mem…
Current price: 300 CZK (13 €)
Dagmar Berková
(1922-2002)
No.: 278886Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 01. 2024 15:48
suchá jehla, 1945, 14 x 15,8 cm, sign. PD Dagmar Berková 45, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The school of artistic crafts in Brno, the disciple of prof. F. Muzika at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: ID2**5 History of bids
Petr Ptáček
Před závodem
No.: 278871Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 01. 2024 15:40
litografie, 2005, 10,5 x 8,8 cm, sign. PD Petr Ptáček 2005, č. 45/80, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID4**9 History of bids
Michael Florian
(1911-1984)
7x exlibris
No.: 278870Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 01. 2024 15:38
1x lept, 6x dřevoryt, 10,4 x 7,9; 10 x 5,7; 11,9 x 7,8; 6,5 x 7,7; 7,4 x 5,4; 5,4 x 6,9; 8,4 x 5,3 cm, vše sign. PD MFlorian, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID7**7 History of bids
Karel Vik
(1883-1964)
Zima na vesnici
No.: 278869Auction price: 120 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 01. 2024 15:36
dřevoryt, 1936, 8,5 x 10,6 cm, LD značeno ve štočku VK - 36, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent member of The Hollar Association of Czech Graph…
Current price: 120 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID2**0 History of bids
Karel Vik
(1883-1964)
Řeka
No.: 278865Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 01. 2024 15:32
dřevoryt, 1920, 8 x 9,8 cm, LN značeno ve štočku VK 20, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Ar…
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**9 History of bids
Jaroslav Škarohlíd
(1925-2012)
Vrátka
No.: 278831Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 01. 2024 14:38
suchá jehla, 1989, 9,9 x 9,9 cm, sign. DU Škarohlíd 1989, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Francis Carin
Scéna
No.: 278822Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 01. 2024 14:26
reprodukce, 1998, 18,2 x 15,7 cm, sign. PD F. Carin 98, č. 220/250, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Ivan Komárek
Exlibris
No.: 278818Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 01. 2024 14:20
litografie, 2008, 20 x 14,9 cm, sign. PD I. Komárek 2008, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Smetana
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID7**5 History of bids
Karel Beneš
Lidová píseň
No.: 278815Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 01. 2024 14:14
litografie, 2006, 24,6 x 17,6 cm, sign. DU K.Beneš 06, č. 97/190, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID3**8 History of bids
Jaroslav Lukavský
(1924-1984)
Múza
No.: 278813Auction price: 120 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 01. 2024 14:10
dřevoryt, 14 x 8,4 cm, sign. PD Lukavský, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Z. Balas and V. Silovsky
Current price: 120 CZK (5 €)
Kubera
Pohled na kopce
No.: 279043Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 22:48
olej, karton, 1973, 31 x 66 cm, sign. PD Kubera 1973, rám, v horní části podél okraje polito, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID8**2 History of bids
Rastislav Michal
(1936-2022)
Luna
No.: 278532Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 22:23
dřevoryt, 1974, 9,1 x 6,6 cm, DU u okraje papíru: Rastislav Michal, volná grafika, X 2 1974, lehce zažloutlý papír, u okrajů pokrčeno, na levém okraji v jednom místě papír jemně natržený, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Michael Florian
(1911-1984)
Večerní čtení (ex libris Pavel Vodehnal)
No.: 278016Auction price: 70 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 21:54
dřevoryt, 10,1 x 7,9 cm, na zadní straně papíru je autorské razítko, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 70 CZK (3 €)
Pták ohnivák
No.: 277174Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 21:32
Current price: 250 CZK (11 €)
Jan Halla
(1926-1988)
Pampeliška s motýlem
No.: 277162Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 21:30
litografie, 25,5 x 16 cm, sign. PD Jan Halla, pasparta (vyskleno), č. 15/90, kolem grafiky zažloutlý rámeček, místy na papíru drobné žluté tečky, u horního okraje papíru nalepeny na dvou místech hnědé papírové pásky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID8**5 History of bids
Marek Lukavský
(1964)
Aviatici a jejich stroje I.
No.: 274968Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 20:42
lept, akvatinta, 32 x 49,5 cm, sign. DU Lukavský, č. 18/35, rohy lehce ohnuté, při horním okraji pokrčený papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids
Pavel Kopp
Florencie, Piazza Signoria 1975
No.: 274908Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 20:32
bromostříbrná fotografie (autorská kopie provedená mokrým procesem), 1975, 23 x 30 cm, sign. PD Kopp, č. 1/5, vzadu značeno autorským razítkem a razítkem ČFVU, Aantiqari.at Radhošťská, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní te…
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: ID7**3 History of bids
Karel Vik
(1883-1964)
Chalupa v Benátkách u Turnova
No.: 274683Auction price: 450 CZK (19 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 20:06
dřevoryt, 1921, 26,5 x 31,5 cm, sign. PD Vik, značeno v desce LD VK - 21; značeno pod grafikou LD VK; z cyklu Český ráj, 1921, lehce zažloutlý papír, nepatrně pokrčený levý dolní růžek papíru, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disc…
Current price: 450 CZK (19 €)
Otakar Štembera
(1914-1999)
Brigádníci
No.: 268907Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 18:16
akvarel, papír, 7,4 x 56 cm, monogr. PD ŠT., pasparta, papírová pasparta zažloutlá a na několika místech odřená, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids
Hana Čápová
(1956-2019)
Odmítnutí
No.: 268835Auction price: 750 CZK (32 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 18:08
lept, mezzotinta, 1985, 13,4 x 18,7 cm, sign. Hana Čápová 85, č. 106/200, DU vodotisková značka Lyra Pragensis, papír na pravém okraji pokrčen, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Mikula at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 750 CZK (32 €)