-
Kája Saudek
(1935-2015)
Sniper - Zbroj Martova
No.: 79Auction price: 65.000 CZK (2.709 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 16:18
tuš, kvaš, papír, 35 x 29,5 cm, sign. PD Saudek, adjustováno v boxu z plexiskla, Kája Saudek byl český malíř a nejznámější český komiksový kreslíř, jehož specifický výtvarný projev se stal inspirací pro další komiksové kreslíře. Inspirován americkým komiksem a pop-artem byl autor ve své době na česk…
Current price: 65.000 CZK (2.709 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Šlitr
(1924-1969)
Děti v pískovišti
No.: 77Auction price: 35.000 CZK (1.459 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 16:16
pero, fix, papír, 1962, 30 x 40,5 cm, sign. PU Šlitr 62, rám
Current price: 35.000 CZK (1.459 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Šlitr
(1924-1969)
Pláž
No.: 76Auction price: 28.000 CZK (1.167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 16:15
fix, papír, 1960, 24 x 31,5 cm, sign. PD Šlitr 60, rám
Current price: 28.000 CZK (1.167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Štěpán Molín
(1980)
Novoměstský pokojíček
No.: 75Auction price: 39.000 CZK (1.625 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 16:14
kombinovaná technika, plátno, 2022, 90 x 120 cm, sign. vzadu Molín 22
Current price: 39.000 CZK (1.625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
David Kolovratník
(1978)
Sklizeno
No.: 74Auction price: 40.000 CZK (1.667 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 16:13
olej, plátno, 2022, 95 x 65 cm, sign. vzadu Kolovratník 2022, Vystudoval střední školu technického zaměření v Hradci Králové, do roku 2015 pracoval jako protetický technik v ortopedii. Tvorbě se intenzivně věnuje přibližně od roku 2009, hlavním předmětem jeho současných děl jsou postavy a objekty. N…
Current price: 40.000 CZK (1.667 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Lukáš Miffek
(1978)
Punks not dead II
No.: 73Auction price: 27.000 CZK (1.125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 16:12
olej, plátno, 2023, 60 x 50 cm, sign. vzadu Lukáš Miffek, Absolvent ateliéru malby u prof. Střížka a prof. Rittsteina a člen skupiny Natvrdlí si dokázal vytvořit zcela originální svět obývaný vyzývavými ženami, hrachovými lusky, kaktusy, fast foodem a v poslední době také roboty. Miffek se svou styl…
Current price: 27.000 CZK (1.125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Antonín Sondej
(1992)
T.K.
No.: 72Auction price: 35.000 CZK (1.459 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 16:11
olej, plátno, 2023, 57 x 67 cm, sign. vzadu A. Sondej 2023
Current price: 35.000 CZK (1.459 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jitka Nesnídalová
(1983)
Schloss
No.: 71Auction price: 38.000 CZK (1.584 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 16:10
olej, plátno, 2024, 90 x 100 cm, sign. PD Jin24
Current price: 38.000 CZK (1.584 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tereza Kohoutová
(1975)
Vila
No.: 70Auction price: 29.000 CZK (1.209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 16:09
akryl, plátno, 2015, 53 x 53 cm, sign. zezadu Kohoutová
Current price: 29.000 CZK (1.209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Boris Jirků
(1955)
Klid v Dojan Nunac
No.: 69Auction price: 50.000 CZK (2.084 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 16:08
akryl, sololit, dřevo, 20 x 23 cm, sign PD 22 Boris Jirků, Po vystudování Střední umělecko-průmyslové školy v Uherském Hradišti absolvoval AVU Praze v ateliéru profesora Arnošta Paderlíka. Následně vedl sedmnáct let výuku figurální kresby a malby na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze. V současn…
Current price: 50.000 CZK (2.084 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Chadima
(1923)
Předjaří II.
No.: 68Auction price: 14.000 CZK (584 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 16:07
tempera, sololit, 2022, 23 x 17 cm, sign. PD Chadima, rám, Své výtvarné školení Chadima absolvoval na VŠUP u prof. Fišárka. Vystavoval jako host na členských výstavách SČUG Hollar. Od roku 1961 byl autor členem tvůrčí skupiny Radar, kde se věnoval tématům městského prostředí a průmyslové krajiny. Ch…
Current price: 14.000 CZK (584 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Aleš Růžička
(1977)
Kolumbárium růžové
No.: 67Auction price: 12.000 CZK (500 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 16:06
akryl, plátno, 2010, 40 x 40 cm, sign. zezadu A. Růčička 2010
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Kamila Ženatá
(1953)
Noční nebe - orel
No.: 66Auction price: 14.000 CZK (584 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 16:05
olej, plátno, 2021, 40 x 40 cm, sign. DU Kamila Ženatá, V letech 1973 – 1979 studovala na Akademii výtvarných umění v ateliéru Ladislava Čepeláka. Přestože vystudovala klasické grafické techniky vyjadřuje se v různých médiích přes malbu, fotografii, video až po multimediální site-specific instalaci.…
Current price: 14.000 CZK (584 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Placht
(1962)
Curasana
No.: 65Auction price: 150.000 CZK (6.250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 16:04
pucuti (kůra stromu), plátno, 2017, 120 x 150 cm, sign. vzadu Otto Placht , the disciple of prof. A Paderlik at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 150.000 CZK (6.250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Aleš Krejča
(1941)
Mizející vzpomínka
No.: 64Auction price: 50.000 CZK (2.084 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 16:03
olej, plátno, 2021, 90 x 70 cm, sign. PN Krejča 21, rám, the disciple of prof. F. Muzika at the Academy of Applied Arts in Prague, member of UVU
Current price: 50.000 CZK (2.084 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Roman Franta
(1962)
Red man
No.: 63Auction price: 39.000 CZK (1.625 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 16:02
akryl, plátno, 2021, 70 x 50 cm, PD monogr. R.F., the disciple of prof. B. Dlouhy and A. Vesely at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 39.000 CZK (1.625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Martin Salajka
(1981)
Chameleon
No.: 62Auction price: 40.000 CZK (1.667 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 16:01
akryl, plátno, 2023, 90 x 70 cm, sign. vzadu Martin Salajka, the disciple of prof. M. Rittstein
Current price: 40.000 CZK (1.667 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Igor Grimmich
(1979)
Hnědý hřbitov
No.: 61Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 16:00
akryl, plátno, 2024, 40 x 50 cm, sign. vzadu Igor Grimmich, Absolvoval pražskou AVU v ateliéru malby u M. Rittsteina. Jeho tvorba má několik poloh, ale pravděpodobně nejznámější jsou jeho snové záznamy spících figur a městské výjevy. Grimmichovy malby se vyznačují bravurním zvládnutím perspektivy a …
Current price: 25.000 CZK (1.042 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Alena Anderlová
(1977)
Ananas
No.: 60Auction price: 18.000 CZK (750 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 15:59
olej, plátno, 2014, 40 x 40 cm, sign. vzadu Anderlová
Current price: 18.000 CZK (750 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Surrealistická kompozice
No.: 59Auction price: 6.000 CZK (250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 15:58
litografie, 1995, 56 x 43 cm, sign. PD Liesler 95, rám, č. 2/110, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Revoluce bdí nad Plajachirou
No.: 58Auction price: 3.800 CZK (159 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 15:57
litografie, 1980, 48,7 x 37,5 cm, sign. PD Liesler 80, č. 39/180, na zadní straně popsáno autorem česky a německy, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of C…
Current price: 3.800 CZK (159 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Gažovič
(1939)
Pocta H. Boschovi
No.: 57Auction price: 10.000 CZK (417 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 15:56
litografie, 1984, 40,7 x 32,4 cm, sign. DU Vl. Gažovič 84, zkušební tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Hloznik at The Academy of Fine Arts and Design in Bratislava, prof. M. Melcher at The Academy of Fine Arts in Vienna
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Albín Brunovský
(1935-1997)
Ešte jedna slza II
No.: 56Auction price: 35.000 CZK (1.459 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 15:55
litografie, 1971, 44 x 35 cm, sign. PD Brunovský 1971, č. 34/40, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Bratislava, the disciple of prof. V. Hloznik at The Academy of Fine Arts and Design
Current price: 35.000 CZK (1.459 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Albín Brunovský
(1935-1997)
Ešte jedna slza I
No.: 55Auction price: 35.000 CZK (1.459 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 15:54
litografie, 1971, 44,5 x 36 cm, sign. PD Brunovský 1971, č. 38/80, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Bratislava, the disciple of prof. V. Hloznik at The Academy of Fine Arts and Design
Current price: 35.000 CZK (1.459 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Šalamoun
(1935-2022)
Prozatímní řešení
No.: 54Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 15:53
litografie, 1990, 37,5 x 48,5 cm, sign. DU Jiří Šalamoun , rám, č. 73/90, Vystudoval grafickou speciálku na AVU u V. Silovského a V. Pukla. Dále také studoval v Lipsku na Vysoké škole grafiky a knižního umění u A. Kapra a G. K. Müllera. Na VŠUP pak sám vedl ateliér ilustrace a grafiky. Ve své tvorbě…
Current price: 25.000 CZK (1.042 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Šalamoun
(1935-2022)
Nálezy
No.: 53Auction price: 9.000 CZK (375 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 15:52
litografie, 1974, 59,5 x 42 cm, sign. DU Šalamoun, rám, the disciple of prof. V. Silovsky and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. A. Kapr and G. K. Muller at The Academy of Graphics and Typographical Arts in leipzig, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 9.000 CZK (375 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Born
(1930-2016)
Úspěšné vystoupení náhradníka
No.: 52Auction price: 49.000 CZK (2.042 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 15:51
litografie, 53,5 x 42,5 cm, sign. PD A Born, rám, č. 19/70, studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple of Prof. A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 49.000 CZK (2.042 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Born
(1930-2016)
Únos ze Serailu
No.: 51Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 15:50
litografie, 39,5 x 24,5 cm, sign. PD A. Born, rám, č. 49/55, studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple of Prof. A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 25.000 CZK (1.042 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Autoportrét (14 letý)
No.: 50Auction price: 48.000 CZK (2.000 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 15:49
uhel, akvarel, papír, 1905, 10,8 x 8,6 cm, sign. DU J. Zrzavý, rám, vzadu autorem popsáno: Vlastní podobizna 1905, 14 letý, čís. 19, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists
Current price: 48.000 CZK (2.000 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Štursa
(1880-1925)
Akt
No.: 49Auction price: 7.500 CZK (313 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 15:48
tužka, papír, 1918, 37 x 28 cm, sign. PD Jan Štursa 1918, rám
Current price: 7.500 CZK (313 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED