(1893-1973)
Návštěva
No.: 239068Auction price: 170 CZK (8 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 10. 2022 18:36
tuš, papír, 21 x 18 cm, papír na pravém okraji pokrčen, LD popsán tužkou, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 170 CZK (8 €)
Last auctioneer: ID2**6 History of bids
Ondřej Michálek
Dekorace III.
No.: 266368Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 10. 2022 20:28
serigrafie, 1980, 36 x 50 cm, sign. PD Ondřej Michálek 1980, č. 24/40, v dolní části papíru mimo tisk lehce ušpiněn, papír mírně ohmataný, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. V. Zykmunda and E. Ovcacek, member of UVU and The Association of Olomouc Fine Artists
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids
Moře v bouři
No.: 264947Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 10. 2022 19:48
olej, překližka, 18,2 x 25 cm, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
Tomáš Bím
Dunlop (ex libris Mauler J.)
No.: 262145Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 10. 2022 19:20
suchá jehla, 1979, 8,5 x 11 cm, sign. PD Tomáš Bím 79, rám, a.t., zažloutlý papír, rám lehce odřen , Aantiqari.at Radhošťská, , the private study
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID1**5 History of bids
Marina Bychlová
Matka
No.: 258253Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 10. 2022 18:44
pastel, papír, 40,5 x 29,5 cm, sign. PD Bychlová, rám, rám poškozen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids
Bohuslav Slánský
(1900-1980)
Noční ulice
No.: 226839Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 10. 2022 18:46
lept, 1932, 12,5 x 9,2 cm, sign. LD B. Slánský 32, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
Jaromír Skřivánek
(1923-2010)
Noční plavba
No.: 267227Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 10. 2022 18:45
litografie, 13,8 x 9,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID3**5 History of bids
Peterka
Zámecká zahrada
No.: 246126Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 10. 2022 18:41
litografie, 1967, 22,8 x 30 cm, sign. LD Peterka 1976, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 20 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
Koupající se Číňanky
No.: 137165Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 10. 2022 18:36
print, 27,6 x 20,6 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 20 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
Zdeňka Křemenová
Zamyšlení
No.: 246130Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 10. 2022 18:30
Current price: 20 CZK (1 €)
Milan Entler
Karlův most
No.: 195852Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 10. 2022 18:14
litografie, 11,5 x 17,1 cm, sign. PD Milan Entler, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Milan Entler
Poledne
No.: 226841Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 10. 2022 18:13
litografie, 7,6 x 13,6 cm, sign. PD Milan Entler, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Milena Dvořáková
(1944-1992)
Pes
No.: 254707Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 10. 2022 18:03
Current price: 150 CZK (7 €)
Milena Dvořáková
(1944-1992)
Domy
No.: 254708Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 10. 2022 18:02
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID7**7 History of bids
Karel Tondl
(1893-1980)
Švadlenka
No.: 267237Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 10. 2022 18:25
dřevoryt, 1919, 8,6 x 8,7 cm, sign. PD Karel Tondl, vlastnoruční tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota, V. Bukovac, J. Preisler and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, studied History of Art, Aesthetics and Philosophy at The Faculty of Philosophy - …
Current price: 250 CZK (11 €)
Oldřich Hejkrlík
Jarní tráva
No.: 246234Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 10. 2022 18:22
akvarel, papír, 29,9 x 43,9 cm, sign. LD Hejrkulík, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID5**7 History of bids
Oldřich Hejkrlík
Květiny
No.: 246238Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 10. 2022 18:19
akvarel, papír, 44 x 30,2 cm, sign. LD Hejkrlík, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
Oldřich Hejkrlík
Květiny
No.: 246241Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 10. 2022 18:18
akvarel, papír, 43,9 x 30 cm, sign. LD Hejkrlík, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Karel Filip
(1884-?)
Albrechtice v Jizerských horách (z Bukové k Špičáku)
No.: 232280Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 10. 2022 18:15
ink, crayon, paper, 1950, 23 x 27,7 cm, sign. RD Filip, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Karel Filip
(1884-?)
Albrechtice. Od Antonínova k Špičáku
No.: 232286Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 10. 2022 18:14
crayon, paper, 1950, 22,4 x 30,4 cm, sign. RD Filip, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID4**4 History of bids
Karel Filip
(1884-?)
Albrechtice v Jizerských horach - Desná
No.: 232311Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 10. 2022 18:10
pastel, indian ink, paper, 1950, 29,8 x 21,9 cm, sign. RD Filip, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Karel Filip
(1884-?)
Albrechtice v Jizerských horach - pohled k Bukové a k Jozefovu dolu
No.: 232315Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 10. 2022 18:06
pastel, indian ink, paper, 1950, 21,9 x 29,5 cm, sign. RD Filip, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Václav Sychra
(1903-1963)
Dáma se slunečníkem
No.: 264736Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 10. 2022 18:56
litografie, 1940, 40 x 35 cm, sign. DU V. Sychra 40, rám, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
Bohuslav Suchý
(1907-1967)
Portrét holčičky v šátku
No.: 241056Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 10. 2022 18:55
uhel, papír, 24 x 18,2 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. I. Kulc, V. Sychra and O. Nejedlý at the Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 50 CZK (3 €)
Bohumil Roubalík?
Portrét Karla Škréty
No.: 244451Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 10. 2022 18:50
tužka, papír, 1889, 40,2 x 27,8 cm, sign. PD Roubalík 23/5/89, studie k obrazu, při okrajích pokrčený a natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 251 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
Anna Poustová
(1940-2015)
Mystický motiv
No.: 227777Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 10. 2022 18:44
dřevořez, 17,8 x 26 cm, sign. PD , Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Oráč II
No.: 211943Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 10. 2022 18:41
lithograph, 1942, 31,5 x 41,5 cm, signed RD Alois Pitrmann 1942, below marked with author's watermark stamp and with stamps on the reverse, remains of the cardboard near upper margin out of the printing area, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, pro…
Current price: 250 CZK (11 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Rozsévač
No.: 211944Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 10. 2022 18:40
lithograph, 1942, 32,5 x 41,5 cm, signed RD Alois Pitrmann 1942, below marked with author's watermark stamp and with stamps on the reverse, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles …
Current price: 250 CZK (11 €)
U řeky
No.: 264739Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 10. 2022 18:35
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
Josef Meyer
(1895-1952)
Řetězový most
No.: 246248Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 10. 2022 18:31
lept, 23,5 x 32,2 cm, sign. PD , znečištěný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)