-
Neurčený autor
Barvy lesa
Položka č.: 946Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:23
olej, sololit, 29,5 x 23,5 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Postavy
Položka č.: 959Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:36
akvarel, papír, 55 x 32 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Gruß aus Toledo
Položka č.: 960Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:37
lept, 18,3 x 14,7 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Chrt
Položka č.: 961Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:38
litografie, 1999, 25,3 x 32,2 cm, sign. PD nečitelně, při okraji natržený papír, při okrajích zbytky lepenky , Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Hnízdo
Položka č.: 962Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:39
akvatinta, 1986, 43,2 x 39,5 cm, sign. PD nečitelně, č. 5/20, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Kytice ve váze
Položka č.: 282050Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:09
olej, malířská lepenka, 70 x 50 cm, sign. PD nečitelně, lepenka zvlněná působeném vlhkosti, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Kytice
Položka č.: 282051Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:10
olej, sololit, 41 x 33 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Korinth
Položka č.: 277077Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:44
akvarel, tužka, papír, 1997, 30 x 40 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Plachetnice
Položka č.: 270114Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:45
pastel, papír, 45 x 33 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Město ve Středomoří
Položka č.: 274442Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:46
olej, plátno, 38,5 x 48,5 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Girona ve Španělsku
Položka č.: 274441Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:47
olej, plátno, 46 x 68,5 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Na pláži
Položka č.: 274440Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:48
olej, plátno, 47,5 x 66 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
V Benátkách
Položka č.: 274439Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:49
olej, plátno, 39,5 x 53 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Ve Středomoří
Položka č.: 274438Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:50
olej, plátno, 2009, 48 x 68,5 cm, monogr. PD PS 09, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Ve Středomoří
Položka č.: 274437Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:51
olej, plátno, 48 x 69 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Prosluněná kolonáda
Položka č.: 274436Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:52
olej, plátno, 45 x 66,5 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Z Itálie
Položka č.: 274435Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:53
olej, plátno, 46,5 x 67 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Pohled na břeh
Položka č.: 270468Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:21
akvarel, papír, 1978, 40 x 59 cm, sign. PD, rám, pasparta a rám zašlé, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Pohled na vřesoviště
Položka č.: 279041Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:22
olej, plátno, 66 x 90 cm, sign. PD , rám, malba zašlá, na mnoha místech drobné hnědé skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Na nábřeží
Položka č.: 277788Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:23
olej, překližka, 58,8 x 78,7 cm, sign. LD , rám, poškozeno, rám poškozen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Zimní krajina
Položka č.: 267435Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:24
olej, plátno, 18,2 x 34,2 cm, sign. PD, rám, plátno nepatrně prohnuté, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Svážení sena
Položka č.: 276964Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:25
olej, karton, 28,5 x 38 cm, sign. PD , rám, malba zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Rytíř
Položka č.: 237524Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:23
litografie, 1974, 22,5 x 12,5 cm, sign. PD Brehonty 1974, a. t. , papír má na pravém okraji malou hnědou tečku, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Domek v lese
Položka č.: 234130Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:24
uhel, papír, 41 x 29,5 cm, sign. PD, papír ušpiněn, na okrajích místy natržen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Klaun
Položka č.: 232761Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:25
litografie, 1992, 16,5 x 10 cm, sign. DU, č. 7/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Ptáčci
Položka č.: 232753Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:26
tuš, litografie, 6 x 8,7 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Brýle
Položka č.: 231259Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:27
tuš, papír, 1981, 23 x 17 cm, při levém okraji zažloutlý pruh, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Ex libris Marina Stappen
Položka č.: 229972Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:28
lept, 7,4 x 14,8 cm, DU monogr., č. 70/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Zapadající slunce
Položka č.: 229969Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:29
linoryt, 11 x 8 cm, sign. PD, č. 34/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Zasněžená věž
Položka č.: 269583Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 19:00
lept, akvatinta, 13 x 6 cm, sign. PD, rám, č. 98/150, u pravého okraje grafika drobounká črná tečka (nezasahuje do grafiky), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO