Karol Kállay
(1926-2012)
Roháče
No.: 365Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 26. 09. 2024 15:00
čb. fotografie, 1960, 39,5 x 29,5 cm, sign. PD Kállay, lehce zvlněné okraje, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Karol Kállay
(1926-2012)
Tatranský vodopád
No.: 364Auction price: 1.500 CZK (63 €)
čb. fotografie, 1960, 31 x 24,5 cm, sign. LD Kállay, vzadu razítko autora, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Karol Kállay
(1926-2012)
Loďky na Váhu
No.: 363Auction price: 1.500 CZK (63 €)
čb. fotografie, 1960, 24 x 29,8 cm, sign. LD Kállay, vzadu razítko autora, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Olbram Zoubek
(1926-2017)
No.: 382Auction price: 11.000 CZK (459 €)
slepotisk, 20,5 x 14,5 cm, sign. PD Olbram Zoubek, rám, A.T., Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Wagner, member of the group Trasa, UVU, The Umelecka beseda
Current price: 11.000 CZK (459 €)
Tono Stano
No.: 381Auction price: 9.000 CZK (375 €)
fotografie, 1990, 25,5 x 25 cm, sign. PD Tono Stano 90, rám, the disciple of M. Havrankova at The Secondary School of Applied Arts in Bratislava and prof. F. Kramer at The Film and TV School of the Academy of Performing Arts in Prague, member of The Association of Free Photographs and the agency NOX
Current price: 9.000 CZK (375 €)
Jan Saudek
Hommage a Valerie
No.: 380Auction price: 60.000 CZK (2.500 €)
fotografie, 40 x 31 cm, sign. LD Jan Saudek, rám
Current price: 60.000 CZK (2.500 €)
Václav Chochola
(1923-1977)
Salvador Dalí s fotografickou maketou skeletu od A. Gaudího, Paris
No.: 379Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: ID6**8 History of bids
Vojtěch Kubašta
(1914-1992)
Pražské kostely - Malá Strana
No.: 242Auction price: 3.000 CZK (125 €)
6x litografie, 43 x 29 cm, jednotlivé listy signovámy, 29,5 x 20,5, šest litografií Vojtěcha Kubašty (29,5 x 20,5) s textem Františka Lazeckého, vydáno pro členy a příznivce Lidové akademie, volné listy v papírovém přebalu, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek, Z. Wirt…
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
Utagawa Hiroshige
(1797-1858)
Řeka Suzuka
No.: 204Auction price: 6.000 CZK (250 €)
dřevořez, 34,4 x 22,5 cm, rám, oděrky na rámu, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Karol Kállay
(1926-2012)
Muž a žena (Berlín 1960)
No.: 369Auction price: 2.500 CZK (105 €)
čb. fotografie, 1960, 38 x 25 cm, sign. PD Karol Kállay, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Ivan Komárek
V kruhu
No.: 360Auction price: 1.200 CZK (50 €)
kombinovaná technika, tuš, akvarel, papír, 2005, 21 x 29,5 cm, sign. PD I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, the disciple of prof. J. Smetana
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Ivan Komárek
Memento mori
No.: 359Auction price: 1.200 CZK (50 €)
kombinovaná technika, akvarel, fix, papír, 2020, 21 x 29,5 cm, sign. uprostřed I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, the disciple of prof. J. Smetana
Ivan Komárek
V lese
No.: 358Auction price: 1.200 CZK (50 €)
kombinovaná technika, tužka, akvarel, papír, 1994, 21 x 29,5 cm, sign. DU I Komárek, opatřeno razítkem Ivan Komárek, the disciple of prof. J. Smetana
Ivan Komárek
Náplavka
No.: 357Auction price: 1.200 CZK (50 €)
kombinovaná technika, tužka, akvarel, papír, 1998, 21 x 29,5 cm, sign. PD I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, the disciple of prof. J. Smetana
Ivan Komárek
Dvě postavy
No.: 356Auction price: 1.200 CZK (50 €)
kombinovaná technika, koláž, akvarel, papír, 2009, 21 x 29,5 cm, sign. PN I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, the disciple of prof. J. Smetana
Ivan Komárek
V Galerii
No.: 355Auction price: 1.200 CZK (50 €)
kombinovaná technika, tuš, akvarel, papír, 2006, 21 x 29,5 cm, sign. PD I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, the disciple of prof. J. Smetana
Ivan Komárek
Rodina
No.: 354Auction price: 1.200 CZK (50 €)
akvarel, fix, papír, 2005, 21 x 29,5 cm, sign. DU I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, the disciple of prof. J. Smetana
Ivan Komárek
Folklór
No.: 353Auction price: 1.200 CZK (50 €)
akvarel, fix, papír, 2005, 21 x 29,5 cm, sign. LD I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, the disciple of prof. J. Smetana
Ivan Komárek
V pokoji
No.: 343Auction price: 1.200 CZK (50 €)
tuš, akvarel, papír, 2011, 21 x 29,5 cm, sign. DU I Komárek 2011, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, the disciple of prof. J. Smetana
Jiří Šalamoun
(1935-2022)
Ortel
No.: 214Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)
litografie, 1990, 42 x 59 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 90, rám, č. 87/100, Jiří Šalamoun byl český výtvarník, ilustrátor a autor kreslených filmů a plakátů. Jeho známým dílem je kreslený Maxipes Fík. Kromě knihy se podílel i na animovaném seriálu, uváděném zejména v televizní sérii večerníčků, the dis…
Current price: 25.000 CZK (1.042 €)
Ivan Komárek
Mezi dvěma ženami
No.: 351Auction price: 1.200 CZK (50 €)
kombinovaná technika, tužka, pastelky, fix, 2014, 21 x 29,5 cm, sign. uprostřed I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, the disciple of prof. J. Smetana
Ivan Komárek
Polibek
No.: 350Auction price: 1.200 CZK (50 €)
kombinovaná technika, tuš, akvarel, papír, 2016, 21 x 29,5 cm, sign. DU I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, the disciple of prof. J. Smetana