• Jana Horáčková

    (1962)

    Manuál Script Rebeky

    No.: 625

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, autorské písmo a typografie J. Horáčková, vyšlo jako 17. svazek experimentální edice speciálního ateliéru knižní grafika a písma na UMPRUM, Praha, 1995, ex. 8/40, knihařsky zpracoval Jan Hybner, papír Ingres Fabriano, lehce zašlé desky, jinak velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Miguel de Unamuno: Tragický pocit života v lidech a v národech

    No.: 624

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, dřevoryt s portrétem autora ve frontispisu J. Rambousek, vyd. Rudolf Škeřík, Praha, 1927, ed. Symposion, sv. 27, ex. 120/500 na Japanu Banzay, pův. brož, 233s., zaprášené okraje listů, uvolněné archy, mírně zohýbané růžky, jinak dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of pro…

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Štursa

    (1880-1925)

    Paul Gauguin

    No.: 623

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, 2 dřevoryty vyzdobil J. Štursa, vyd. Kamilla Neumannová, Praha, 1909, LII svazek Knih dobrých autorů (KDA), vignety vyzdobil a knihu přeložil J. Marek, úv. slovo M. Marten, clpl. převazba, 88s., zažloutlý papír, ušpiněné desky, jinak velmi dobrý a pěkný stav!, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Konůpek

    (1883-1950)

    August Vermeylen: Věčný žid

    No.: 622

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, pův. lept ve frontispisu a návrh a úprava vazby J. Konůpek, vyd. Rudolf Škeřík, Praha, 1926, ex. 72/500 na Japanu Banzay, ed. Symposion, pův. clkžn. tlačená vazba se zlacením na hřbetu, 170s., lehce vybledlý hřbet desek, na tit. listě podpis pův. majitele, jinak velmi dobrý, pěkný stav!…

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Musaion VI.

    No.: 621

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, podp. na patitulu R. Kremlička, vyd. O. Štorch-Marien, Praha, 1925, ed. Aventinum, obs. 33 reprodukcí, úv. slovo E. Faure, pův. brož, 31s. + přílohy, odlepený a nepatrně poškozený hřbet, jinak velmi dobrý, pěkný stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Hrubý

    (1906-1988)

    Soubor deseti Ex Libris původních dřevorytů

    No.: 620

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    kniha, soubor deseti drobných dřevorytů s krátkým úvodním textem B.B. Buchlovana, vyd. nákladem vlastním, Praha, 1927, ex. 24/50, dřevoryty ve velmi dobrém stavu, dvojlist s textem opotřeben, pův. ob. při okrajích značně poškozena a ušpiněna, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Poslední

    (1955)

    Karla Erbová: Dům plný dopisů

    No.: 619

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, 4x sign. komb. technika (serigrafie a suchá jehla) J. Poslední, vyšlo nákladem autorky u příležitosti 120. výročí nar. Fr. Kafky, Chotěšov, 2004, ex. 29/30 (formát A4), volní listy v pův. ob., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neurčený autor

    La Province de Namur

    No.: 618

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, konvolut 7 suchých jehel s pařížskými motivy, 6x sign. PD Gérárd?, ex. 76/89, volné listy v pův. ob., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Katja Hajek

    (1950-2008)

    Tagträume rütteln sich (Elf Märchen in Farbe Gesetzt)

    No.: 617

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, 11 barevných pohádek na rozkládacím ručním papíře BFK Rives, všechny signovány vzadu Katja Hajek 92, uloženo v kartonovém pouzdře, na vnitřní straně podpis autorky, vyd. Katja Hajek, Berlin, 1992, ex. 91/100, u příležitosti 65. narozenin Otto Herberta Hajeka, celkem vyšlo 500 výtisků, v…

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Dante Alighieri

    (1265-1321)

    La Divina Commedia (Inferno I.+II.)

    No.: 616

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, BEZ původních ilustrací S. Dalího!, vyd. Salani, Arte e Scienze, 1964, ex. 1435/2900, volné listy, ručním papír Magnani, 2x původní kartonové desky a 2x pův. ochranné pouzdra, velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neurčený autor

    Catalogue des Tableaux peints par douze Artistes: Beauverie, Bureau, Chataud, Champeaux, Darru, Hereau, Mathon, Pille, Quost, Porcher, Ribor, Vuillefroy

    No.: 615

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    katalog, 12x lept Imp. A. Cadart, katalog k aukci konané 29. 4. 1875 v hotelu Drouot, plpl. přev., nestr., flíčky na někt. listech (mimo tisk. plochy), dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    A. Dolenský: Moderní česká grafika

    No.: 614

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, dva dřevoryty Jar. Bendy a Fr. Koblihy v přílohách, (graf. přílohy Fr. Bílka a J. Váchala chybí), 16 hlubotiskových příloh vzadu, nákladem J. Pelcla, Praha 1912, původní brož, 39 s., hřbet rozpadlý, desky zašlé, listy uvolněné a zažloutlé, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at U…

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Honoré de Balzac: Vytrvalá láska / krásná impéria

    No.: 613

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, dva titulní listy dřevorytem a úprava Fr. Kobliha, dvoubarevný tisk, vydala M. Kliková jako volné vydání Spolku českých bibliofilů, Žižkov (Praha) 1911, nestr. (42), volné listy v org. papír. přebalu, okraje lehce pokrčené, lehce zažloutlé listy, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostr…

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Petr Bezruč: Stužkonoska modrá

    No.: 612

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, 18x sign. kolorovaných dřevorytů a viněta Fr. Kobliha, podpis P. Bezruče na patitulu, vyd. František Alex, 1957, ex. 45/100, volné listy v obálce, výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at UMPRUM (VŠUP, The School of Fine Arts and Crafts) in Prague and later by Prof. Ze…

    Current price: 6.000 CZK (250 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    J. K. Huysmans: Na ruby

    No.: 611

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, obálka, titulní list, úvodní iniciála, vstupní a koncová viněta vše dřevorytem a úprava Fr. Kobliha, 104.-105. sv. ed. Knihy dobrých autorů, vydala Kamilla Neumannová, Praha 1913, pův. brož, 200 s., velmi dobrý stav, ob. lehce zašlá, otřepené konce listů, , Provenance: Antiquarian Os…

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Jul. Slowacki: Genese z ducha

    No.: 610

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, frontispis, obálka a dvoubarev. titulní list vše dřevorytem Fr. Kobliha, úprava Jos. Sonberg, polsko-český zrcadlový text, 4. sv. ed. Kotnov, vydal J. Pohořelý, Praha 1949, pův. brož, 60 s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at UMPRUM (VŠUP, The School of Fine …

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Jul. Slowacki: Anhelli

    No.: 609

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, sign. dřevoryt ve frontispisu, sign. dřevoryt v příloze, obálka a titulní list dřevorytem, úprava Fr. Kobliha, dvoubarev. tisk, 1. sv. ed. Kotnov, vydal J. Pohořelý, Praha 1946, pův. brož, 96 s., velmi dobrý stav, celofán. přebal, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at UMPRUM (VŠU…

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Žena. Cyklus původních dřevorytů s textem Richarda Sladkého

    No.: 608

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, 3 x pův. grafický list, návrh obálky a titulní listu, dvoubarev. bohatě zdobená iniciála a závěrečná viněta, vše dřevorytem Fr. Kobliha, tisk Em. Stivín, vydáno nákladem časopisu Peníze (M. Žohová-Kliková), Praha 1911, původní papír. obálka, nestr. (7), volné listy v deskách, soubor pů…

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Peter Lotar

    (1910-1986)

    Eine Krähe war mit mir

    No.: 430

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    kniha, podp. s věn. na patitulu P. Lotar (Petr), vyd. Deutsche Verlags-Anstalt, Stuttgart, 1978, německy, pův. karton. vazba, 306s., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Lída Baarová

    (1914-2000)

    II. filmové zně (1941)

    No.: 429

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    kniha, 10x podpis na tit. listě: R. Jedlička, R. Vojtová, V. Salač, F. Filipovský, J. Pivec, J. Kerm a 4x další nerozpoznané, vyd. Českomoravské filmové ústředí, Zlín, 1941, red. Karel Smrž, oboustranná kniha - česko/německy, značněji opotř. ob., úbytek papíru na hřbetu, jinak ale dobrý stav, Aantiq…

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • E.L. Doctorow

    (1931-2015)

    Ragtime

    No.: 428

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    kniha, podp. na tit. listě E.L. Doctorow, vyd. Odeon, Praha, 1982, pův. karton. vazba s ob., 250s., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Marie Čermínová (Toyen)

    (1902-1980)

    P. B. Shelley: Básně

    No.: 47

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    volné listy v obálce, 22 x 15,5 cm, frontispis Toyen, vyd. O. Žižka, Brno, 1933, druhý svazek edice Katalepton, č. výtisku 142, volné listy v obálce, 38s., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Fr. Langer: Pražské legendy

    No.: 468

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    kniha, perová kresba vodníka na patitulu, obálka, vazba a ilustrace C. Bouda, vydal Albatros, Praha 1970, celopl. vazba s ob., 99s., velmi dobrý stav, obálka lehce opotřebená, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Grap…

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Fr. Kožík: Bolestný a hrdinský život J.A. Komenského

    No.: 467

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    kniha, podpis na frontispisu, obálka, vazba a ilustrace C. Bouda, sign. exlibris lept L. J. Kašpar, vydalo SPN, Praha 1958, celopl. vazba s ob., 155s., velmi dobrý stav, obálka lehce opotřebená, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Associ…

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Hana Dostálová

    (1890-1981)

    Předchůdci (Sborník současné francouzské literatury)

    No.: 626

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    bibliofilie, návrh vazby a úprava H. Dostálová, vyd. Rudolf Škeřík, Praha, 1925, ex. 51/400 na papíře Japan Banzay, ed. Symposion, sv. 17, obs. texty či básně např. H. Barbusse, J.-R. Bloch, G. Duhamel, R. Rolland, J. Romains aj., pův. clkžn. vazba, 217s., lehce vybledlý a mírně odřený hřbet desek, …

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohumil Hrabal

    (1914-1997)

    Milostný dopis - Věštba

    No.: 103

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    samizdat, 28 x 16 cm, faksimile dopisu a básně, vyd. Pražská imaginace, (1987), ve spolupráci s O. Hemerou, nákl. 50 ks., volné listy v obálce, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohumil Hrabal

    (1914-1997)

    Poupata

    No.: 102

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    brož, 17 x 11 cm, vyšlo mezi lety 1975-1985, pův. brož, 189s., dobrý stav , Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Škvorecký

    (1924-2012)

    Příběh inženýra lidských duší I. - II.

    No.: 119

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    kniha, strojopis, 1977, 452 + 471 s., clpl. vazba, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zdena Salivarová

    (1933)

    Pohlednice

    No.: 118

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    pohlednice, podpis Z. Salivarová, čb. pohlednice V. Havla, Z. Salivarové a J. Škvoreckého (1990), foto: V. Stoiov, vyd. Společnost J. Škvoreckého, dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Škvorecký

    (1924-2012)

    Velká trojka (A. Lustig, M. Kundera, J. Škvorecký)

    No.: 117

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 21. 11. 2024 15:00

    kniha, podp. na tit. listě povídky A. Lustig a J. Škvorecký, vyd. Galaxie, Praha, 1991, pův. brož, 206s., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.