-
Ferdinand Adámek
(1896-1975)
Krajina
No.: 269433Auction price: 2.200 CZK (92 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:00
olej, karton, 24,5 x 32 cm, sign. LD Adámek Ferd., rám, rám poškozen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.200 CZK (92 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Kateřina Bártová
Les v zimě
No.: 263705Auction price: 320 CZK (14 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:01
tempera, běloba, tuš, papír, 29 x 21 cm, sign. PD Bártová, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 320 CZK (14 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeněk Blažek
(1904-2000)
Krajina
No.: 269432Auction price: 1.600 CZK (67 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:02
olej, karton, 33,5 x 47 cm, sign. LD Z. Blažek, rám, zezadu Vánoce 1958 Zdeněk, poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Oldřich Cihelka
(1881-1958)
Na horách
No.: 282814Auction price: 1.300 CZK (55 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:03
olej, karton, 34,8 x 49 cm, sign. PD O.Cihelka, rám, rám s četnými oděrky, malba místy poškrábana, na jednom místě malá dírka v malbě, Aantiqari.at Radhošťská, , disciple of Prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 1.300 CZK (55 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef M. Černovický
(1906-1991)
Zima v jižních Čechách
No.: 281356Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:04
oil, canvas, 35 x 49,8 cm, signed lower/right J.M. Černovický, glued with cardboard, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Glückselig
(1908-1986)
Podzimní krajina
No.: 273969Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:05
olej, dřevo, 38 x 45,5 cm, sign. PD J. Glückselig, rám, v dolní části malba na dvou místech lehce popraskaná, u pravého horního rohu bílý škrábanec, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Grus
(1891-1983)
Podzim na vinicích
No.: 279651Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:06
litografie, 24,5 x 40,5 cm, sign. PD J. Gruss, pasparta, mírně zažloutlý papír, pasparta lehce zašlá, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. H. Schwaiger at The Academy of Fine Arts in Prague, consituent member of Skupina 58, chairman of SCVU
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Hejda
Podzimní řeka
No.: 266049Auction price: 1.300 CZK (55 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:07
oil, hardboard, 35 x 70 cm, signed lower/left F. Hejda, rám, frame slightly battered, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.300 CZK (55 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Horký
Horská krajina
No.: 263402Auction price: 1.400 CZK (59 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:08
olej, plátno, 1938, 37,2 x 47,5 cm, sign. PD F. Horký 38, plátno napnuto na dřeveném rámu, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeňka Kabátová-Táborská
(1933)
Křoví v krajině
No.: 281416Auction price: 3.200 CZK (134 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:09
43 x 49,2 cm, signed lower/right Zdeňka Kabátová-Táborská, no. 4/20, corners slightly bent, slightly torn at the right edge in several places, Aantiqari.at Radhošťská, , disciple of Prof. V. Silovský at the Academy of Fine Arts in Prague, member of the Hollar Syndicate of Czech Artists and Graphic …
Current price: 3.200 CZK (134 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
J. Kincl
Zimní krajina
No.: 232703Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:10
olej, sololit, 33 x 47,5 cm, sign. PD JKincl, rám, na rámu oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
N. Knorring
Horské štíty
No.: 274684Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:11
olej, karton, 31 x 49 cm, sign. LD N. Knorring, rám, malba zašlá, na malbě místy skvrnky, rám místy odštíplý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
O. Knotek
Podhůří
No.: 277428Auction price: 1.600 CZK (67 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:12
oil, canvas, 74 x 93,5 cm, sign. lower/right O. Knotek, rám, the painting falls off in places, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Kočí
(1880-1961)
Senoseč
No.: 282442Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:13
dřevoryt, 1944, 19,3 x 29,2 cm, sign. PD Jos.Kočí 1944, 10/30, zateklina podel levého okraje mimo tisk, nepatrná barevná skvrnka v tisku, podél pravého okraji je papír natržený, papír ohnutý, Aantiqari.at Radhošťská, , disciple of Prof. Ženíšek at the Academy in Prague, member of JUV (Union of Crea…
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Kupický
Zimní krajina
No.: 267433Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:14
lavírovaná tuš, papír, 43 x 29,5 cm, sign. PD A. Kupický, rám, při spodních okrajích podél papíru papír zažlpoutlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Lorenc
Chalupa v horách
No.: 264955Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:15
olej, plátno, překližka, 1958, 21 x 32,5 cm, sign. PD Lorenc 1958, rám, malba zažloutlá, rám zašlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Mareš
Krajina
No.: 260219Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:16
olej, plátno, 49 x 68,5 cm, sign. PD J. Mareš, rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ludmila Mazancová
(1944)
Podzim přichází
No.: 279039Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:17
akvarel, pastel, papír, 2001?, 13 x 13 cm, sign. LD Mazancová 01, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Joža Mikš
(1901-1966)
Horský masiv
No.: 266369Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:18
olej, karton, 37 x 52,7 cm, sign. PD Joža Mikš , rám, Aantiqari.at Radhošťská, , studied Drawing at The Secondary School of Arts, the disciple of prof. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
A. Mohl
Letní krajina s rybníkem
No.: 279030Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:19
olej, plátno, 1920, 40,5 x 50,7 cm, klínový rám, plátno zvlněné, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Müller
(1934)
Podzim
No.: 268084Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:20
akvarel, tuš, pastel, papír, 1988, 25,3 x 19,4 cm, sign. DU Jiří Müller 88, pasparta, na papíře nepatrné drobné skvrnky, zašlá páska pasparty, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Pohled na břeh
No.: 270468Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:21
akvarel, papír, 1978, 40 x 59 cm, sign. PD, rám, pasparta a rám zašlé, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Pohled na vřesoviště
No.: 279041Auction price: 1.400 CZK (59 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:22
olej, plátno, 66 x 90 cm, sign. PD , rám, malba zašlá, na mnoha místech drobné hnědé skvrnky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Na nábřeží
No.: 277788Auction price: 2.400 CZK (100 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:23
olej, překližka, 58,8 x 78,7 cm, sign. LD , rám, poškozeno, rám poškozen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.400 CZK (100 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Zimní krajina
No.: 267435Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:24
olej, plátno, 18,2 x 34,2 cm, sign. PD, rám, plátno nepatrně prohnuté, rám zašlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Svážení sena
No.: 276964Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:25
olej, karton, 28,5 x 38 cm, sign. PD , rám, malba zašlá, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Chaloupky v zimě
No.: 269425Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:26
olej, dřevo, 20 x 25,5 cm, rám, na malbě je znatelná krakelace, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Domek u řeky
No.: 267425Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:27
olej, plátno, 11,5 x 25 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Pohled na louku
No.: 262400Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:28
olej, překližka, 28 x 33,5 cm, rám, malba poškozena, na mnoha místech odloupnutá barva, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Z pole
No.: 276965Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:29
olej, karton, 29 x 38 cm, rám, malba zašlá, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED