Pavel Körber
(1862-1925)
Jaro
No.: 297Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 26. 09. 2024 15:00
tuš, běloba, papír, 25 x 30,5 cm, sign. LD Körber, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Josef Tomáš Blažek
(1884-1962)
Jesličky
No.: 296Auction price: 5.000 CZK (209 €)
olej, plátno, 1951, 33 x 45 cm, sign. PD JTBlažek 1951, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Prof. A. Hofbauer, J. Preisler and E. K. Liška
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Josef Tomáš Blažek
(1884-1962)
Nečekaná návštěva
No.: 295Auction price: 4.800 CZK (200 €)
akvarel, papír, 1950, 29,5 x 37,5 cm, sign. LD JTBlažek 11.2.1950, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Prof. A. Hofbauer, J. Preisler and E. K. Liška
Current price: 4.800 CZK (200 €)
Marie Pospíšilová
(1902-1974)
Pařát
No.: 294Auction price: 4.500 CZK (188 €)
tuš, papír, 1945, 44 x 31 cm, monogr. PD MP 45, rám
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Miloslav Chlupáč
(1920-2008)
Portrét dívky
No.: 293Auction price: 4.000 CZK (167 €)
tuš, papír, 42 x 21 cm, sign. PD ChlupáčM, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. K. Stipl and prof. J. Wagner at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Umelecka beseda, the group Maj, Nova skupina
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Martin Toul
(1983)
Opravář kol
No.: 284Auction price: 5.400 CZK (225 €)
Current price: 5.400 CZK (225 €)
Roman Franta
Big Love, no Morality
No.: 281Auction price: 19.000 CZK (792 €)
Current price: 19.000 CZK (792 €)
Dívka s psíkem a růží - Capodimonte
No.: 280Auction price: 4.500 CZK (188 €)
Šárka Radová
Tři
No.: 278Auction price: 4.500 CZK (188 €)
porcelán, 15 x 5,5 x 5,5 cm, sign. zespodu Š.Radová, the disciple of prof. O. Eckert
Jan Steklík
Motýlek pro Sigmunda Freuda
No.: 292Auction price: 9.000 CZK (375 €)
kombinovaná technika, pero, papír, 2005, 23 x 17 cm, sign. PD Jan Steklík, rám, katalog k výstavě přiložen
Current price: 9.000 CZK (375 €)
Vladimír Preclík
(1929-2008)
Geometrická kompozice s křížky
No.: 291Auction price: 1.800 CZK (75 €)
tempera, papír, 16 x 13,5 cm, sign. PD Vl. Preclík 47, zataveno do skleněného rámu s kovovým obvodem, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of Prof. J. Wagner, member of the group Trasa, The Manes Association of Fine Artists
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Eugen Popov
Vyšehrad
No.: 290Auction price: 1.000 CZK (42 €)
akvarel, 2013, 19,5 x 27 cm, sign. LD Popov E., Aantiqari.at Radhošťská,
Vilém Plocek
(1905-2001)
Město
No.: 289Auction price: 5.000 CZK (209 €)
kombinovaná technika, tuš, pastel, papír, 1968, 40 x 55 cm, sign. LD Vilém Plocek 1968, rám, the private disciple of prof. J. Benda and F. Tichy, member of Purkyne, The Manes Association of Fine Artists
Libor Vojkůvka
(1947-2018)
Co se děje za obrazem
No.: 277Auction price: 29.800 CZK (1.242 €)
Current price: 29.800 CZK (1.242 €)
Zdeněk Raiser
Pražský podzim
No.: 275Auction price: 9.000 CZK (375 €)
Hedvika Krejčí
(1947-2017)
Mezi nebem a zemí
No.: 288Auction price: 2.300 CZK (96 €)
akryl, plátno, 35 x 25 cm, monogr. PD HK., Provenance: Antiquarian Ostrovní, absolventka Akademie výtvarných umění, Praha, prof. Paderlík Arnošt (1969 - 1975), École Nationale Superieure des Beaux-Arts v Paříži (1981 - 1982)
Current price: 2.300 CZK (96 €)
Dana Zámečníková
Plavkyně
No.: 287Auction price: 4.500 CZK (188 €)
tužka, pastel, papír, sklo, 1999, 20 x 26 cm, sign. PD Zámečníková 99, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Svoboda
Vladimír Gebauer
Máky
No.: 286Auction price: 10.000 CZK (417 €)
kombinovaná technika, kresba, koláž na papíře, 2021, 58,5 x 45,7 cm, sign. PD V. GEBAUER 21
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Jana Křížová
Barevné myšlenky
No.: 285Auction price: 2.000 CZK (84 €)
tuš, akvarel, papír, 1994, 68 x 48 cm, sign. PD Jana Křížová 1994, rám, na zadní straně věnování autorky, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Martin Toul
(1983)
Dotyk černé
No.: 283Auction price: 3.000 CZK (125 €)
akryl, karton, 2021, 42 x 29,7 cm, značeno PD matto
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Vladimír Kafka
(1963-2018)
Myšlenkový útvar
No.: 282Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Šárka Radová
Pyramida
No.: 279Auction price: 7.000 CZK (292 €)
porcelán, 21 x 9 x 7 cm, sign. zespodu Š. Radová, the disciple of prof. O. Eckert
Current price: 7.000 CZK (292 €)
Jan Skorka Lauko
(1966)
Postavíme chalupu
No.: 276Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Jan Rapin
Zátiší s loutnou
No.: 274Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Michal Burget
(1975)
Roma
No.: 273Auction price: 15.000 CZK (625 €)
akryl, plátno, 2017, 50 x 60 cm, sign. LD M B 17, lišta
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Richard Augustin
(1975)
Blue band
No.: 272Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Boris Jirků
Přechod v Boc Brač
No.: 271Auction price: 55.000 CZK (2.292 €)
akryl, sololit, dřevo, 20 x 29 cm, autorský rám, the disciple of Prof. Paderlik at the Academy of Fine Arts in Prague, member of SVU Mánes
Current price: 55.000 CZK (2.292 €)
Jan Chlup
(1985)
Žlutý expres
No.: 270Auction price: 4.500 CZK (188 €)
olej, plátno, 2007, 60 x 100 cm, sign. PD Jan Chlup 07
Roman Křelina
(1966)
Mezi břízkami
No.: 269Auction price: 30.000 CZK (1.250 €)
akryl, plátno, 2022, 80 x 80 cm, sign. PD Křelina 22
Current price: 30.000 CZK (1.250 €)
Tereza Bulisová
(1989)
Spring feelings
No.: 268Auction price: 18.000 CZK (750 €)
Current price: 18.000 CZK (750 €)