-
Jan Hendrych
(1936)
Zeměkoule
No.: 611Auction price: 30.000 CZK (1.250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 09:45
bronz, 1967, v. 30 cm, č. 1/5, uvnitř vlepen autorský štítek: Hendrych 67, 1/5, the disciple of prof. J. Wagner and J.Kavan at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, postgraduate study at the atelier of prof. Hladik at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 30.000 CZK (1.250 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids
-
Maria Florianová
Ptáček
No.: 595Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 09:29
dřevořez, 7 x 5,5 cm, sign. PD Maria Florianová, pasparta
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID2**5 History of bids
-
Marie Dulavová
(1938-2007)
Luční kvítí ve džbánu
No.: 591Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 09:25
olej, karton, 50 x 40 cm, sign. PD Dulavová, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Koupající se děti
No.: 560Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 08:54
ofset, 26,5 x 34,5 cm, značeno v tisku, rám, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: ID8**5 History of bids
-
Karel Beneš
(1932-2021)
Akt
No.: 537Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 08:31
suchá jehla, 1988, 31 x 23 cm, sign. DU K. Beneš 88, rám, č. 14/100, rámu chybí zadní deska, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
-
Vlastimil Beneš
(1919-1981)
U stolku/Toaleta
No.: 531Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 08:25
rytina v plastu, 1949, 24,5 x 16,5 cm, sign. PD Beneš 49, studied at Charles University and The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the private study at the atelier of E. Frinta, member of the group Maj 57
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
-
Václav Benedikt
(1952)
Abstraktní krajina
No.: 519Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 08:13
litografie, 2001, 53,5 x 69 cm, sign. PD Benedikt 2001, a.t., při levém okraji na dvou místech stopy po vpichu špendlíkem, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Patera, member of and JUV in Prague
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: ID4**0 History of bids
-
Petr Nikl
Kocour
No.: 146Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 15:03
litografie, 2011, 70 x 70 cm, PD, AT
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: ID3**0 History of bids
-
Tomáš Hřivnáč
Čtyři jezdci Apokalypsy
No.: 127Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 15:03
suchá jehla, 2022, 68,5 x 90 cm, PD, AT
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: ID3**5 History of bids
Estimate: 10 000 - 12 000 Kč CZK
-
Daniel Ignác Trubač
Svatá rodina
No.: 9Auction price: 35.000 CZK (1.459 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 15:00
bronzové sousoší, 2017, Ø 14, v. 24 cm, značka ledňáček dole
Current price: 35.000 CZK (1.459 €)
Last auctioneer: ID7**2 History of bids
Estimate: 50 000 – 60 000 Kč CZK
-
Pavel Trnka
skulptura z cyklu Kosmické doteky
No.: 8Auction price: 217.800 CZK (9.075 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 15:00
broušené, lepené, pískované, leptané, leštěné, optické a barevné sklo, 2018, Ø 27 cm, s dílem jde certifikát
Current price: 217.800 CZK (9.075 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
Estimate: 250 000 – 300 000 Kč CZK
-
Renata Štolbová
Odvážná jezdkyně
No.: 7Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 15:00
olej na plátně, 2022, 28,5 x 28,5 cm, autorský rám, LD
Current price: 5.500 CZK (230 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
Estimate: 10 000 – 15 000 Kč CZK
-
Martin Stranka
Believe
No.: 6Auction price: 10.000 CZK (417 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 15:00
archivní autorský tisk, 2016, 48 x 79 cm, v rámu, vzadu, s dílem jde certifikát
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
Estimate: 20 000 – 30 000 Kč CZK
-
Lucie Mösr
Mechárium (terrigema)
No.: 5Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 15:00
bioaktivní rostlinné terárium; ilustrační foto je z května 2022, Ø 20, v. 25 cm, autorská samolepka
Current price: 2.200 CZK (92 €)
Last auctioneer: ID7**2 History of bids
Estimate: 2500 – 3 000 Kč CZK
-
Marian Kay
diptych: Loyalty & Betrayal
No.: 4Auction price: 30.000 CZK (1.250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 15:00
dva obrazy olej na plátně, 2022, oba obrazy 80 x 80 cm, vzadu
Current price: 30.000 CZK (1.250 €)
Last auctioneer: ID6**8 History of bids
Estimate: 40 000 – 50 000 Kč CZK
-
Oldřich Jelen
Tvář světa
No.: 3Auction price: 47.000 CZK (1.959 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 15:00
14barevná litografie (tisk z kamene), 2017, 109 x 87 cm, v kovově lesklém rámu pod muzeálním sklem, PD, AT 16/86
Current price: 47.000 CZK (1.959 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
Estimate: 77 000 – 100 000 Kč CZK
-
Özlem Akin
Franz Kafka
No.: 2Auction price: 15.000 CZK (625 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 15:00
kombinovaná technika, …loutka z nerealizovaného animovaného filmu, 2010–2022, v. 15,5 x š. 25 x h. 12,5 cm, LD, s dílem jde certifikát
Current price: 17.000 CZK (709 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
Estimate: 20 000 – 30 000 Kč CZK
-
Petr Vaněk
Něco se blíží...
No.: 1Auction price: 39.000 CZK (1.625 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 15:00
vrstvení tvaru svarem, 2017–2018, 135 x 41 cm, vespod
Current price: 39.000 CZK (1.625 €)
Last auctioneer: ID7**2 History of bids
Estimate: 60 000 – 90 000 Kč CZK
-
Robert Vano
S Milanem v posteli, Praha 1999
No.: 10Auction price: 7.500 CZK (313 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 15:00
fotografie, digitální tisk, 2022, snímek 45 x 56 na papíře 59 x 84 cm, PD, 2/100
Current price: 7.500 CZK (313 €)
Last auctioneer: ID6**8 History of bids
-
Pavel Baxa
bez názvu
No.: 14Auction price: 14.000 CZK (584 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 15:00
mísa, do formy tavené sklo, měď, 2020, 36 x 33 cm, dole, s dílem jde certifikát
Current price: 14.000 CZK (584 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
Estimate: 25 000 – 35 000 Kč CZK
-
Martin Váradi
Loď v bouři
No.: 11Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 15:00
fotografie, digitální tisk, 2022, 30 x 24 cm, PD
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID3**8 History of bids
-
Dalibor Nesnídal
Věstonická venuše ze Semtěši II
No.: 153Auction price: 6.000 CZK (250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 15:00
kuriozita, volná replika, kombinovaná technika, 2020, v. 50 x š. 40 x h. 10 cm, v rámu pod muzeálním sklem, s dílem jde certifikát
Current price: 6.500 CZK (271 €)
Last auctioneer: ID3**5 History of bids
-
Emil Šourek
Anděl Ro a jaro
No.: 152Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 15:00
tisk, kresba, A3 cm, PD, 2/5
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
-
Antonín Střížek
Krajina
No.: 151Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 15:00
akvarel, 2021, 39 x 56 cm, PD
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: ID3**8 History of bids
-
Eliška Podzimková
Nohy dolů
No.: 150Auction price: 3.200 CZK (134 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 15:00
print na eko akvarelovém papíru vyrobeném z agáve, 50 x 70 cm, PD
Current price: 3.200 CZK (134 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
-
Eliška Podzimková
Malý princ – Lampář
No.: 149Auction price: 5.300 CZK (221 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 15:00
print na eko akvarelovém papíru vyrobeném z agáve, 100 x 100 cm, PD
Current price: 5.300 CZK (221 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Petr Písařík
Number of Fiblonacci Sequence
No.: 148Auction price: 35.000 CZK (1.459 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 15:00
kombinovaná technika na plátně, 2014–2019, 80 x 80 cm, v rámu, vzadu
Current price: 35.000 CZK (1.459 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ing. Pavel Pavel
Moai z ostrova Rapa Nui – malá
No.: 147Auction price: 10.000 CZK (417 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 15:00
replika sochy z Velikonočního ostrova; železobeton; socha moai 250 kg, klobouk pukao 30 kg; převoz sochy ze Strakonic a odborná instalace na vlastní náklady vydražitele, 2022, v. 139 cm, značka vzadu, s dílem jde certifikát
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: ID6**5 History of bids
-
Petr Nikl
Hlava
No.: 145Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 15:00
litografie, 2008, 70 x 70 cm, PD, AT
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: ID6**4 History of bids
-
Petr Nikl
Pták
No.: 144Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 15:00
litografie, 2016, 70 x 70 cm, PD, AT
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: ID6**4 History of bids