-
Ivana Lomová
(1959)
Výjevy ze života visatců
Položka č.: 287Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
litografie, 1995, 65,5 x 43 cm, sign. PD Ivana Lomová, č. 7/48, Antikvariát Ostrovní, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové, členka Nového sdružení pražských umělců a SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Zvěstování III.
Položka č.: 284Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
litografie, 30 x 21,8 cm, sign. DU Vlad Suchánek, pasparta, č. 18/20, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Pavel Roučka
(1942)
Figura
Položka č.: 276Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
litografie, 1996, 53,8 x 37,5 cm, sign. DU Roučka 96, č. 63/65, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Filtrohlavec Artur
Položka č.: 272Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
litografie, 1993, 54 x 42,5 cm, sign. DU K. Oberthor 93, č. 8/30, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu
-
Jiří Slíva
(1947)
Bohemian Pride
Položka č.: 269Vyvolávací cena: 5.200 CZK (217 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
litografie, 29 x 40,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 1/40, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.200 CZK (217 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Jiří Slíva
(1947)
Tango Legale
Položka č.: 268Vyvolávací cena: 4.700 CZK (196 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
litografie, 38,8 x 25,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 12/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.700 CZK (196 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Jiří Slíva
(1947)
Tour de Peaujlais
Položka č.: 267Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
litografie, 39 x 27,5 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 66/70, levý horní roh nepatrně ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Jiří Slíva
(1947)
Párky
Položka č.: 266Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
litografie, 53 x 36,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, autorský tisk, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Jiří Slíva
(1947)
The Jazz standards
Položka č.: 265Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
litografie, 47 x 32 cm, sign. DU Jiří Slíva, autorský tisk, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Michael Rittstein
(1949)
Vlažná sprcha
Položka č.: 262Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
litografie, 1996, 38 x 48,5 cm, sign. PD M. Rittstein 96, č. 12/50, rožky mírně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SV…
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Čtyři
Položka č.: 259Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
litografie, 1995, 70,8 x 54,8 cm, sign. PD A. Lamr 95, č. 55/55, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Fragmenty
Položka č.: 258Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
litografie, 14,7 x 20,5 cm, sign. PN A. Lamr, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hodonský
(1945)
Lužní květy
Položka č.: 257Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
dřevořez, 1996, 75 x 38 cm, sign. PD Hodonský 1996, č. 2/3, při okrajích a rozích papír mírně ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hodonský
(1945)
Zimní krajina
Položka č.: 256Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
dřevořez, 1983, 20,4 x 29,1 cm, sign. PD F. Hodonský 83, č. 1/3, papír lehce ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Jíra
(1929-2005)
Svatý Jiří
Položka č.: 250Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
litografie, 13 x 8,8 cm, sign. DU J. Jíra, pasparta, mírně zažloutlý papír, páska od pasparty v jednom místě natržená, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Iva Hüttnerová
(1948)
Nám láska jasnou hvězdou byla a šťastnými nás učinila...
Položka č.: 247Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
litografie, 19,8 x 16,3 cm, sign. DU Iva Hüttnerová 2001, rám, č. 7/90, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. O. Sklenčky na DAMU v Praze
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
Veselé postavičky
Položka č.: 245Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
litografie, 59,5 x 43,5 cm, sign. PD St. Holý, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
Zběsilý úprk
Položka č.: 244Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
litografie, 54 x 38 cm, sign. DU Stanislav Holý, č. 1/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Adolf Born
(1930-2016)
PF 2015
Položka č.: 235Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
serigrafie, 2013, 21,5 x 11 cm, sign. PD ABorn, Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Born
(1930-2016)
PF 2014
Položka č.: 234Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
serigrafie, 2013, 21,5 x 11 cm, sign. PD ABorn, Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Ráj
Položka č.: 226Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
linoryt, 1949, 15,8 x 12 cm, sign. PD Ota Janeček 1949, použito jako PF v roce 1970, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Studie aktu
Položka č.: 225Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
litografie, 11 x 7,5 cm, sign. PD Janeček, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Istler
(1919-2000)
Bez názvu
Položka č.: 220Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
litografie, 1960, 18 x 12 cm, sign. PD Istler 60, pasparta, č. 39/42, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Hamera
(1943-2021)
Kompozice
Položka č.: 217Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
strukturální tisk, 2014, 22 x 22 cm, sign. DU Old. Hamera, rám, Věnování: Magdě ke krásným narozeninám Olda, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Hamera
(1943-2021)
Akční grafika
Položka č.: 215Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
lept, 1990, 8,5 x 11 cm, sign. DU Old. Hamera 90, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu
-
Oldřich Hamera
(1943-2021)
Kompozice
Položka č.: 214Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
lept, 1993, 11,5 x 10 cm, sign. DU Old. Hamera 93, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu
-
Oldřich Hamera
(1943-2021)
Akční grafika
Položka č.: 212Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
lept, 1966, 8,5 x 11 cm, sign. DU Old. Hamera 66, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu
-
Vlastimil Zábranský
(1936-2021)
Bez názvu
Položka č.: 207Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
kombinovaná technika, karton, 54,5 x 39 cm, sign. DU Zábranský, rám, Věnuje se malbě, kreslenému humoru, volné a užité grafice, ilustraci, scénografii. Kresbě karikatur se plně věnoval po krátkém učitelském působení. Inspiraci hledal u surrealistů R. Magritta, P. Delvauxe a S. Dalího. Okruhy témat o…
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Chadima
(1923)
U řeky
Položka č.: 194Vyvolávací cena: 9.600 CZK (400 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
tempera, sololit, 2015, 17 x 35 cm, sign. PD Chadima 15, rám, Chadimova tvorba je typická zachycením snové atmosféry kolem Vltavy. Pro své náladové scény volil autor převážně všední pohledy na mosty, náplavky, lodě či samotnou plynoucí řeku. Městská krajina se tak vyznačuje jistou barevnou jednoduch…
Aktuální cena: 15.100 CZK (630 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Různí autoři
Konvolut grafik pro Česko-Slovensko-Švýcarskou zdravotnickou společnost
Položka č.: 193Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
19x různé grafické techniky, 1995, sign. vše, č. XVIII/200, autoři: Jan Barták, Adolf Born, Jaroslav Dajč, Jan Hrubý, Josef Istler, Vladimír Jiránek, Jaroslav Králík, Vladimír Nagaj, Kornelie Němečková, Miloš Nesvadba, Marie Plotěná, Pavel Rak, Vladimír Renčín, Jiří Slíva, Vlasta Švejdová, Karel Tei…
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO