Pravoslav Sovák
(1926)
Na ulici
Položka č.: 879Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 14:13
lept, 21 x 19 cm, sign. DU Sovák, rám, studium na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, skupiny Exil a Skupiny G
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu
Zdeněk Seydl
(1916-1978)
Položka č.: 869Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 14:03
linoryt, 38 x 28,7 cm, sign. PD Seydl, č. 5/6, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu
Jan Rýz
(1946-2016)
Alegorie létání
Položka č.: 866Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 14:00
tuš, akvarel, perforovaný papír, 1996, 84 x 60 cm, sign. PD Jan Rýz 96, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Borovského na Pedagogické fakultě Univerzity v Hradci Králové, člen Středočeského sdružení výtvarníků a Sdružení pražských malířů
Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu
Petr Ptáček
Motorka
Položka č.: 839Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 13:33
litografie, 2012, 20,5 x 28,3 cm, sign. PD Petr Ptáček 2012, č. 52/100, u horního okraje papíru malá nepatrná šmouha, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Jan Bohumil Pospíšil
(1898-1968)
Hrachor ve váze
Položka č.: 837Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 13:31
olej, karton, 35,5 x 30 cm, sign. PD J.B. Pospíšil, rám, na zadní straně štítek s popisem a věnováním autora z roku 1943, malba mírně zašlá, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Sdružení výtvarníků v Praze
František Podešva
(1893-1979)
Touha
Položka č.: 835Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 13:29
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu
Jan Antonín(Jeňýk) Pacák
(1941-2007)
Postavička
Položka č.: 825Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 13:19
dřevořez, 1980, 20 x 14 cm, sign. DU Jeňýk 80, č. 61/75, žák prof. V. Sychry a A. Paderlíka, člen SČUG Hollar, Tolerance
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jan Antonín(Jeňýk) Pacák
(1941-2007)
Položka č.: 824Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 13:18
dřevořez, 1985, 25 x 17 cm, sign. DU Jeňýk Pacák 1985, č. 43/100, žák prof. V. Sychry a A. Paderlíka, člen SČUG Hollar, Tolerance
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Josef Olexa
(1901-1983)
Silnice ke Krátké
Položka č.: 823Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 13:17
pastel, karton, 50 x 67 cm, sign. PD Olexa, rám, žák O. Nejedlého, člen spolku Purkyně
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
Zuzana Oberthorová
Samota v dešti
Položka č.: 819Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 13:13
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jan Novopacký
(1821-1908)
Bei Arricia
Položka č.: 817Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 13:11
mědirytina, 1858, 31,4 x 44,6 cm, značeno v tisku DU Gemalt u lith. von. Jan Novopacky, potržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. T. Endera, K. Gsellhofera a J. Mössmera na Akademie der bildenden Künste ve Vídni, člen JUV a Krasoumné jednoty
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Neznámý autor (kopie Ilja Repin )
Záporožští kozáci píší Sultánovi
Položka č.: 816Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 13:10
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
St. Johann
Položka č.: 813Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 13:07
mědiryt, 16 x 10 cm, pasparta
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
Stojící ženský akt
Položka č.: 807Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 13:01
uhel, papír, karton, 64 x 35 cm
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Psací sada
Položka č.: 796Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 12:50
., Psací sada, 6 ks, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu
Hlava selky I
Položka č.: 788Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 12:42
Peter Nagy
Ženská opilost
Položka č.: 783Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 12:37
fotografie, 48 x 38 cm, sign. na zadní straně Peter Nagy, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Josef Mžyk
Studie 5
Položka č.: 781Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 12:35
tužka, akvarel, papír, 1970, 61 x 42 cm, sign. PD Mžyk Josef 1970, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
Josef Mžyk
Toaleta - šatník
Položka č.: 780Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 12:34
tužka, akvarel, papír, 1978, 67 x 63,5 cm, sign. PD Mžyk Josef 1978, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 2.700 CZK (113 €)
Jana Míčková
(1940-2020)
Svatební tanec
Položka č.: 738Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 11:52
lept, 1975, 49 x 59 cm, sign. PD Jana Míčková, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Zdeněk Mézl
Ex libris Mudr. Václav Heřman
Položka č.: 727Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 11:41
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Karel Liška
(1914-1987)
Zima ve Vlachovicích
Položka č.: 710Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 11:24
olej, dřevo, 1940, 35 x 50 cm, sign. LD K. Liška 1940, rám, na zadní straně štítek s popisem, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jan Kutálek
(1917-1987)
El Mariachi
Položka č.: 700Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 11:14
glazovaná keramika, v. 13,5 cm, zespodu značeno Made in Czechoslovakia, malosériová výroba, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák prof. K. Pokorného
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Alfréd Kindler
(1925-2019)
Květina ve džbánu
Položka č.: 654Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 10:28
olej, plátno , 60 x 60 cm, sign. LD Kindler , rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu
Josef Kadeřábek
(1915-2002)
Z Prahy II
Položka č.: 650Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 10:24
tempera, lepenka, 32,5 x 44 cm, sign. LD J. Kadeřábek, rám, žák. prof. J. Obrovského na AVU v Praze, člen jednoty umělců výtvarných
Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu
Ludmila Jiřincová
Portrét dámy s motýly
Položka č.: 648Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 10:22
litografie , 29 x 20,5 cm, sign. PD L. Jiřincová 44, rám , zažloutlý papír, rám mírně zašlý , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu
Ludmila Janovská
(1907-?)
Po dešti
Položka č.: 644Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 10:21
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
James Janíček
Sen
Položka č.: 642Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 10:19
lept, 1987, 22,5 x 16,5 cm, sign. DU Janíček, pasparta, č. 26/80, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Karel Chaba
(1925-2009)
Kostelík
Položka č.: 637Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 10:11
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Hondius Henricus
Mapa světa
Položka č.: 612Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 09:46
reprodukce, 52 x 75 cm, rám
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)