Pohled na Malou Stranu
Položka č.: 680Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 13:51
olej, plátno, 30,5 x 41 cm, rám, barva lehce zašlá, rám mírně poprýskán, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
Holandsko
Položka č.: 676Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 13:50
gobelín, 20 x 31 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
Jiří Winter Neprakta
(1924-2011)
Hotel
Položka č.: 657Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 13:34
serigrafie, 1984, 30 x 8 cm, sign. LD Neprakta 84, č. 49/50, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
Aktuální cena: 4.300 CZK (180 €)
Jiří Načeradský
Rozhovor
Položka č.: 653Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 13:24
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Oldřich Kulhánek
Bohuslav Reynek
Položka č.: 605Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 12:36
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Oldřich Kulhánek
Tvář
Položka č.: 604Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 12:35
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Ladislav Kuklík
Akt na lavičce
Položka č.: 595Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 12:26
Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu
Karel Kotrba
(1903-1969)
Sekretářka
Položka č.: 577Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 12:08
akvarel, tuš, papír, 1956, 21 x 25 cm, sign. PD K. Kotrba 56, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Ladislav Kotas
(1910-1986)
Rybník v Dívčici
Položka č.: 576Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 12:07
olej, plátno, 45,5 x 67 cm, sign. PD Lad. Kotas, rám, pohled na jihočeskou ves s rybníkem, obec Dívčice se nachází mezi Vodňany a Hlubokou nad Vltavou, na zadní straně štítek s popisem a razítko ČFVU, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely a Z. Kratochvíla na VŠUP v Praze, člen SVU Aleš a Jednoty…
Jan Konůpek
Položka č.: 569Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 12:00
lept, 18,5 x 11,5 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Jan Konůpek
Dva zbrojnoši
Položka č.: 566Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 11:57
lept, 12,1 x 8,9 cm, sign. PD Konůpek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Vladimír Komárek
Konvolut drobných grafik (PF, Ex libris,...)
Položka č.: 562Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 11:53
7x grafický list, sign. vše, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
Peter Klúčik
Sen
Položka č.: 550Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 11:44
lept, 1991, 11,7 x 16,7 cm, sign. PD P. Klúčik 1991, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenie grafikov G bod
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
Josef Jíra
(1929-2005)
Oplakávání
Položka č.: 538Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 11:32
litografie, 15 x 10,5 cm, sign. LN J. Jíra, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny
Ludmila Jiřincová
Smutná dívka
Položka č.: 540Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 11:31
litografie, 13,2 x 9,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Vladimír Jiránek
(1938-2012)
Žijeme strašně zajímavej život
Položka č.: 539Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 11:30
tisk, 1978, 10,8 x 15,2 cm, sign. PD Jiránek 79, studium na FF UK v Praze, člen skupiny Polylegran
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Josef Jíra
(1929-2005)
PF 1985
Položka č.: 536Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Josef Jíra
(1929-2005)
Výčep
Položka č.: 537Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 11:28
litografie, 15 x 10,3 cm, sign. DU J. Jíra, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny
Josef Jíra
(1929-2005)
Klanění tří králů
Položka č.: 535Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 11:26
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Josef Jíra
(1929-2005)
Ex libris
Položka č.: 534Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 11:25
lept, 10 x 6,5 cm, sign. PD J. Jíra, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Jindra Husáriková
(1931-2016)
Na hřišti
Položka č.: 516Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 11:07
litografie, 2007, 68 x 49 cm, sign. PD J. Husáriková, rám, č. 35/100, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní keramické škole v Teplicích a na VŠUP v Praze, členka Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Bedřich Horálek
(1913-1981)
Most v Písku
Položka č.: 503Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 10:54
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Hermína Henychová
(1899-1982)
Kytice Pivoněk
Položka č.: 476Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 10:27
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Ferdinand Engelmüller
(1867-1924)
Pražské střechy
Položka č.: 447Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 09:58
Zdeňka Burgetová
Dívka s branami
Položka č.: 419Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 09:30
litografie, 1994, 40 x 29,2 cm, sign. PD Z. Burgetová 94, 32/90, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Adolf Born
(1930-2016)
Exlibris Fr. Nepil
Položka č.: 408Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 09:19
serigrafie, 1995, 14 x 8 cm, sign. DU ABorn 95, Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Tomáš Bím
Lois
Položka č.: 403Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 09:14
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Jiří Balcar
(1929-1968)
Podzim
Položka č.: 398Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 09:09
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Pavla Aubrechtová
Položka č.: 395Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Josef Arnet
(1906-?)
Potok
Položka č.: 394Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 09:05
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)