Jan Jemelka ml.
Abstraktní kompozice
Položka č.: 267285Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 21:00
barevný dřevořez, 1992, 19,2 x 14,2 cm, sign. PD Jan Jemelka 92, rám, č. 42/50, papír po okrajích u pasparty zažloutlý, na paspartě místy žluté skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Emil Wänke
(1901-?)
Chrám svatého Víta
Položka č.: 267217Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 20:58
akvatinta, mezzotinta, lept, 31,4 x 26,1 cm, sign. PD Emil Wänke, LD Orig. bar. lept, po okrajích papír pokrčen, zašlý papír, na okrajích mírně ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brömseho, J. Obrovského, F. Thieleho, J. J. Loukoty a K. Krattnera na AVU v Praze, E. …
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
Alois Moravec
Práce na poli
Položka č.: 267102Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 20:50
dřevoryt, 1927, 37,6 x 49 cm, sign. PD Moravec 1927, pasparta, lehce pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západ…
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Karel Toman
(1888-?)
Moře
Položka č.: 267045Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 20:46
olej, překližka, 1945, 38,5 x 63 cm, sign. PD Toman 45, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studoval grafiku v Gorici
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Jana Reinerová
Wagnerova vila
Položka č.: 266446Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 20:36
litografie, 33,4 x 38 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 11/55, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
Sv. Jiří
Položka č.: 266396Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 20:28
gobelín, 64 x 63 cm, rám , textilie zejména v horní části zažloutlá , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
Jana Reinerová
Betlém
Položka č.: 261948Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 18:36
litografie, 27,5, x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, při pravém okraji mírně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Jaroslav Pokorný
(1903-1969)
Hrnčíř
Položka č.: 124271Vyvolávací cena: 160 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:28
Aktuální cena: 160 CZK (7 €)
Neurčený autor (Afrika)
Africké umění 1
Položka č.: 262821Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:26
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Neurčený autor (Afrika)
Africké umění 2
Položka č.: 262822Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:25
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
Neurčený autor (Afrika)
Africké umění 3
Položka č.: 262823Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:24
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Neurčený autor (Afrika)
Africké umění 4
Položka č.: 262824Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:23
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Neurčený autor (Afrika)
Africké umění 5
Položka č.: 262825Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:22
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Neurčený autor (Afrika)
Africké umění 6
Položka č.: 262826Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:21
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Neurčený autor (Afrika)
Africké umění 8
Položka č.: 262827Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:20
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Neurčený autor (Afrika)
Africké umění 14
Položka č.: 262828Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:19
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Neurčený autor (Afrika)
Africké umění 15
Položka č.: 262829Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:18
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Ladislav Kotas
(1910-1986)
Z předměstí Prahy
Položka č.: 201488Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:12
linoryt, 27,6 x 35,5 cm, sign. PD Lad. Kotas, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely a Z. Kratochvíla na VŠUP v Praze, člen SVU Aleš a Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu
Michael Florian
(1911-1984)
Na lovu pod hradem Bousov
Položka č.: 211068Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:08
dřevoryt, 1958, 20,8 x 15,8 cm, sign. PD M Florian, 170/30
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu
Mikoláš Aleš
(1852-1913)
Jan Žižka z Kalicha
Položka č.: 268319Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:07
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Josef Meyer
(1895-1952)
Řetězový most v Praze
Položka č.: 268376Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:06
lept, 23 x 32,5 cm, sign. PD J. Meyer, rám, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Gustav S. Maran
(1886-1983)
Říční ulice
Položka č.: 268389Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:05
lept, 19,5 x 15 cm, sign. PD Maran, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
Gustav S. Maran
(1886-1983)
Stará Praha
Položka č.: 268393Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:03
lept, 22,5 x 19,5 cm, sign. PD Maran, rám, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Gustav S. Maran
(1886-1983)
Dvorek na Ovocném trhu č.5 bývalá část University
Položka č.: 268394Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:02
lept, 19,5 x 18,5 cm, sign. PD Maran, rám, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
J. Hluboš
Vyhlídka na Prahu
Položka č.: 268374Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:01
lept, 1925, 23 x 30 cm, sign. PD J. Hluboš, rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
J. Hluboš
Pohled na pražský hrad
Položka č.: 268375Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:00
lept, 1926, 23 x 28,5 cm, sign. PD J. Hluboš, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Karel Tondl
(1893-1980)
Benátky
Položka č.: 268348Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 01. 2023 18:53
dřevoryt, 13,5 x 17,5 cm, sign. PD Karel Tondl, pasparta, vlastnoruční tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Aleš, člen Societé Natio…
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
L. Sokolová
Kopretiny
Položka č.: 262785Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 01. 2023 18:51
olej, plátno, 28 x 24 cm, sign. LD Sokolová L., rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID2**3 Historie příhozu
V. Šíma
Krajina s potokem
Položka č.: 268382Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 01. 2023 18:49
olej, lepenka, 35 x 50 cm, sign. PD V Šíma, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Michaela Pavlátová
(1961)
Na polici
Položka č.: 268356Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 01. 2023 18:43
lept, 1986, 35,5 x 29 cm, sign. PD Michaela Pavlátová 1986, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)