Jiří Anderle
Manželé Arnolfiniovi
Položka č.: 106Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
suchá jehla, 1978 - 1981, 90,5 x 66,5 cm, sign. DU Anderle, č. 25/50, z cyklu Portréty v proměnách času, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 24.000 CZK (1.000 €)
Jiří Anderle
Appassionata
Položka č.: 105Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
suchá jehla, mezzotinta, 1976, 63 x 92 cm, sign. DU Anderle, č. 65/70, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)
Otakar Hůrka
(1889-1966)
Venkovská krajina
Položka č.: 143Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
olej, sololit, 48 x 65,5 cm, sign. LD Otakar Hůrka, rám, rám nepatrně otlučený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody v krajinářské škole, člen Salon d´automne ve Francii
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Karel Holan
(1893-1953)
U Kampy
Položka č.: 141Vyvolávací cena: 42.000 CZK (1.750 €)
olej, plátno, 1936, 44,5 x 55 cm, sign. PD K. Holan 36, rám, soukromý žák V. Beneše a O. Nejedlého, žák prof. V. Bukovace a M. Pirnera na AVU, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko
Aktuální cena: 42.000 CZK (1.750 €)
Karel Holan
(1893-1953)
Zima na vesnici
Položka č.: 140Vyvolávací cena: 33.000 CZK (1.375 €)
olej, plátno nalepeno na kartonu, 48 x 38 cm, sign. PD K. Holan, rám, vzadu razítko Prověřeno uměleckou komisí svazu výt. umělců, soukromý žák V. Beneše a O. Nejedlého, žák prof. V. Bukovace a M. Pirnera na AVU, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko
Aktuální cena: 33.000 CZK (1.375 €)
Ota Bubeníček
(1871-1962)
Venkovské stavení
Položka č.: 138Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu
Jan Štursa
(1880-1925)
Studie ženy
Položka č.: 136Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
tuš, papír, 46 x 20 cm, razítko: z umělecké pozůstalosti Jana Štursy, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. V. Myslbeka na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Jan Štursa
(1880-1925)
Dvě ženy
Položka č.: 135Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
akvarel, tužka, papír, 1916, 27 x 19 cm, sign. PD JŠtursa 1916, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. V. Myslbeka na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Josef Velčovský
V lese
Položka č.: 440Vyvolávací cena: 2.100 CZK (88 €)
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
Pavel Sukdolák
(1925-2022)
Položka č.: 438Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
lept, akvatinta, 1994, 16 x 12 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Dalibor Smutný
(1964)
Kosatec
Položka č.: 437Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
mezzotinta, 2006, 39 x 39 cm, sign. PD D. Smutný 2006, č. 7/30, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
Vladimír Komárek
Housle, Lampa, Pražský Hrad
Položka č.: 435Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
3 x lept, 11,5 x 7,2; 11 x 7,5; 12,5 x 10 cm, sign. V. Komárek, č. 14/50; 10/100, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu
Tomáš Hřivnáč
Gejša
Položka č.: 449Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
lept, 2012, 29,5 x 20,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2012, autorský tisk, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu
Pavel Roučka
Položka č.: 444Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu
Eduard Ovčáček
(1933-2022)
Sen č. 13 (Cyklus LSD)
Položka č.: 442Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Stano Dusík
Žena u klece
Položka č.: 466Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
lept, 1980, 16 x 10,5 cm, sign. DU Stanislav Dusík 1980, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Vysoké škole výtvarných umení v Bratislavě
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
Daniel Brunovský
Jezero
Položka č.: 464Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
lept, 2005, 28,7 x 38,7 cm, sign. PD Daniel Brunovský, č. 22/30, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Hideki Imoto
(1963)
Černý déšť I. / Black Rain I.
Položka č.: 478Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
vlastní technika, 1998?, 89,5 x 58 cm, sign. PD H. Imoto, a.t., zezadu nalepen štítek s popisem, při okrajích mírně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Adolf Frohner
(1934-2007)
Noch nich ganz zerissen
Položka č.: 477Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
suchá jehla, 1993, 66 x 49 cm, sign. PD A. Frohner 1993, LD Probedrück I., v dolní části papír ohmataný a lehce ušpiněný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
.
Taneční maska (Dpa-Maska)
Položka č.: 494Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
dřevo s přírodními pigmenty, YORUBA, Nigérie. 3. čtvrtina 20. století, 30 x 22 cm, Sestavenou kolekci cca 100 afrických soch, masek a drobných předmětů shromáždil během 30 let berlínský malíř Volker Sommer (1944-2020). Jde o předměty z afrického kontinentu, předměty, které spojují umělecký výraz s m…
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Tristano di Robilant
(1964)
Labyrint I. / Labyrinth I
Položka č.: 476Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Cukrová akvatinta, 1998, 40 x 42,2 cm, sign. DU Tristano di Robilant, č. 1/30, v pravo nahoře mimo tisk ušpiněno, na stejném místě nalepen kousek papírové lepenky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Kikie Crévecoeur
Mé srdce, můj život / My Heart, My Life
Položka č.: 475Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
linoryt a guma, 1996, 65,8 x 50 cm, sign. PD Kikie Crévecoeur, č. 1/1, zezadu nalepen autorský štítek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
František Bílek
(1872-1941)
Do tvých očí pokorně se dívaje
Položka č.: 492Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
pálená hlína, 1925, 24 x 17 cm, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy
Jaroslav Horejc
(1886-1983)
Spící faun
Položka č.: 491Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)
bronz, pozdější odlitek, 1931-32, v. 27 cm, značeno Horejc 1931, žák prof. Suchardy, Nováka a Drahoňovského na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Svazu čs. Díla
Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)
Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu
Jaroslav Horejc
(1886-1983)
Dvojice
Položka č.: 490Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
bronz, pozdější odlitek, cca 90. léta, 1944, v. 16 cm, značeno Horejc, žák prof. Suchardy, Nováka a Drahoňovského na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Svazu čs. Díla
Bratři Čermákové
Plaketa František Palacký
Položka č.: 488Vyvolávací cena: 3.700 CZK (155 €)
bronz, 1895, p. 21 cm, značeno zespodu Br. Čermákové
Aktuální cena: 3.700 CZK (155 €)
Robert Urbásek
Z cyklu Mandaly
Položka č.: 487Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
serigrafie, 1996, 60 x 59,8 cm, sign. DU Urbásek Robert, č. 16/30, zezadu nalepen štítek s popisem, papír ohmataný, nahoře uprostřed znatelná rýha, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Achille Perilĺi
(1927-2021)
Tančící figury
Položka č.: 484Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
akvatinta, lept, 1998, 49 x 40,5 cm, sign. PD Perilli 98, č. 100/100, zezadu nalepen štítek, levý horní roh mírně ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Michihiro Onishi
(1964)
Puklina - červená v bílé / Crack - red in white
Položka č.: 483Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
kombinovaná technika, papír, 1998, 80 x 49 cm, sign. PD M. Onishi, a.t., vzadu nalepen štítek s popisem, papír lehce zvlněný, mimo tisk místy lehce ušpiněno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Odile Levigoureux
Equisetum Marsh
Položka č.: 482Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
rytý klih (ze zvířecí kůže) na dřevě, ruční papír, 1998, 26 x 35 cm, sign. PD Odile Levigoureux 1998, č. 1/6, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)