Ivan Komárek

  • Ivan Komárek

    Ženy, muži

    Položka č.: 599

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:36

    koláž , 2013, 45 x 62,5 cm, sign. DU Komárek , žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

  • Ivan Komárek

    Plešoun

    Položka č.: 282728

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:14

    litografie, 1993, 42 x 59,5 cm, sign. PD Komárek, rám, 18/80, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

  • Ivan Komárek

    TY

    Položka č.: 281720

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:29

    litografie, 1993, 43 x 59 cm, sign. PD Ivan Komárek, e.a., levý horní roh nepatrně natržen, při okrajích lehce ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Ivan Komárek

    Plešoun

    Položka č.: 282795

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:31

    litografie, 1993, 42 x 59 cm, sign. PD I . Komárek, č. 11/80, PD inkoustové razítko 27, února 1993, mimo tisk drobné šmouhy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců