• Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Slovák

    Položka č.: 282381

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:32

    měkký kryt, 10,5 x 8,3 cm, sign. PD T.F. Šimon, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Ptáček

    Položka č.: 282382

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:34

    linoryt, 8,8 x 9,1 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    Loďky

    Položka č.: 282383

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:36

    litografie, 9,8 x 14,2 cm, sign. PD V. Sivko, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29. augusta v Bratislavě

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Konůpek

    (1883-1950)

    Exlibris Vilém Šmidt

    Položka č.: 282384

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:38

    zinkografie, 1941, 15 x 9 cm, LD značek K, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Konůpek

    (1883-1950)

    Tempus tibi verum indico

    Položka č.: 282385

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:40

    lept, 14,3 x 10,5 cm, sign. PD Konůpek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    Akt

    Položka č.: 282386

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:42

    suchá jehla, 2008, 12 x 8,7 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 08, č. 14/100, Antikvariát Ostrovní, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Ženy v oblacích

    Položka č.: 282387

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:44

    lept, 18,7 x 14,6 cm, sign. PD Emil Kotrba, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Herbert Kisza

    (1943)

    Ještěr

    Položka č.: 282388

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:46

    lept, 1995, 10,3 x 6,7 cm, sign. PD H. Kisza 95, č. 2/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Zeminy na ŠUŘ v Brně a prof. Fišárka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Herbert Kisza

    (1943)

    Rozbřesk

    Položka č.: 282389

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:48

    lept, 1987, 9,7 x 9,8 cm, sign. PD H. Kisza 87, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Zeminy na ŠUŘ v Brně a prof. Fišárka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Herbert Kisza

    (1943)

    Hrad na skále

    Položka č.: 282390

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:50

    lept, 1979, 11,3 x 8,9 cm, sign. PD H. Kisza 79, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Zeminy na ŠUŘ v Brně a prof. Fišárka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook