-
Jan Rambousek
(1895-1976)
Padací most před Amsterdamem
Položka č.: 223371Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:23
tuš, papír, 15 x 21,8 cm, monogramováno PD R, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Jan Rambousek
(1895-1976)
Dvojice
Položka č.: 223372Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:22
tuš, běloba, papír, 22,3 x 15 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Karel Kotrba
(1903-1969)
Váša Příhoda
Položka č.: 281100Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:12
akvarel, tuš, papír, 1960, 29,3 x 20,7 cm, sign. PD Kotrba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Václav Hejna
(1914-1985)
Postavy
Položka č.: 281099Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:10
akavrel, tuš, papír, 10 x 16 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu
-
Vlastislav Boháč
(1922-2014)
Městečko
Položka č.: 281094Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:00
olejová tempera, karton, 30 x 40 cm, monogr. PD VB, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu
-
Miloslav Janků
(1916-1994)
Cesta
Položka č.: 281091Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2024 18:27
dřevoryt, 1983, 12,7 x 9,1 cm, sign. PD M. Janků, PF 1984, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Miloslav Janků
(1916-1994)
Krajina s vozem
Položka č.: 281084Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2024 18:23
dřevoryt, 1976, 19,4 x 8,6 cm, sign. PN M. Janků, PF 1977, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Karel Dlabola
(1902-1998)
PF 1985
Položka č.: 280986Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2024 18:18
dřevoryt, 1984, 7,2 x 10,4 cm, sign. PD Karel Dlaboha 1984, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. H. Brunnera, K. Špillara, J. Beneše, J. Kaplického, J. Mařatky a J. Schussera na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Karel Dlabola
(1902-1998)
PF 1998!
Položka č.: 280990Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2024 18:14
dřevoryt, 1987, 7,5 x 10,4 cm, sign. PD Karel Dlabola 1987, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. H. Brunnera, K. Špillara, J. Beneše, J. Kaplického, J. Mařatky a J. Schussera na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Karel Dlabola
(1902-1998)
U Hlubokého
Položka č.: 280993Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2024 18:11
dřevoryt , 6 x 8,9 cm, sign. PD Karel Dlabola, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. H. Brunnera, K. Špillara, J. Beneše, J. Kaplického, J. Mařatky a J. Schussera na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Karel Dlabola
(1902-1998)
Zima nad Zvičinou
Položka č.: 280996Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2024 18:08
litografie, 1982, 7,2 x 11,2 cm, sign. PD Karel Dlabola, 16/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. H. Brunnera, K. Špillara, J. Beneše, J. Kaplického, J. Mařatky a J. Schussera na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Karel Dlabola
(1902-1998)
Večer na chalupě
Položka č.: 281001Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2024 18:03
litogrfie , 1985, 12,2 x 17,7 cm, sign. PD Karel Dlaboha 1985, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. H. Brunnera, K. Špillara, J. Beneše, J. Kaplického, J. Mařatky a J. Schussera na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Karel Dlabola
(1902-1998)
Bělohradská zima
Položka č.: 281003Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2024 18:01
litografie , 1982, 22,4 x 29,6 cm, sign. PD Karel Dlaboha 1982, 6/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. H. Brunnera, K. Špillara, J. Beneše, J. Kaplického, J. Mařatky a J. Schussera na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Jolana Pavelková
Noty potmě
Položka č.: 220272Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:40
fotografie, 2006, 24,7 x 16,1 cm, sign. ZS Jolana Pavelková 2006, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID1**9 Historie příhozu
-
Lubomír Štefka
(1938)
Kompozice
Položka č.: 281079Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:27
tempera, kombinovaná technika, papír, 1979, 18,5 x 12 cm, sign. PD Štefka79, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Emanuel Fousek
Ovocná mísa
Položka č.: 281069Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:04
olej, karton, 32,5 x 45,5 cm, sign. PD Em Fousek, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
-
Josef Dudek
(1954)
Křišťál
Položka č.: 279011Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 03. 2024 15:02
lept, mezzotinta, 1994, 10 x 7,1 cm, sign. PD JDudek 94, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. D. Janouška, J. Jemelkové a Z. Přikryla na PedF UP v Olomouci
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
František Gross
(1909-1985)
Mostecko
Položka č.: 279274Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 03. 2024 15:48
akvarel, tužka, papír, 1960, 9 x 10,5 cm, sign. PD F. Gross 60, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Čertovka
Položka č.: 278995Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 03. 2024 15:32
litografie, 1975, 11,9 x 8,1 cm, sign. DU Jiří Bouda 75, rám, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Blanka Votavová
(1933)
Kopec s topoly
Položka č.: 274303Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 03. 2024 15:02
akvatinta, 15 x 10,5 cm, sign. PD BVotavová, č. 32/120, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. A. Hoffmeistera, prof. F. Muziky
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
-
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Očekávání ruských legionářů
Položka č.: 281028Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 16:08
lept, 1920, 13,7 x 10,2 cm, sign. PD T.F. Šimon, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Petr Ptáček
(1965)
Dvouplošník L 65
Položka č.: 281023Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 16:02
litografie, 2006, 14,5 x 21,2 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 22/100, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu
-
František Peterka
(1920-2007)
Při úplňku
Položka č.: 281022Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 16:00
linoryt, 27,8 x 23,7 cm, sign. LD FPeterka, č. 88/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
-
Petra Oriešková
(1941-2022)
Žena
Položka č.: 281021Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 15:58
litografie, 18,2 x 12,8 cm, sign. PD Petra Oriešková, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. O. Eckerta na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
George Orwell PF 1984
Položka č.: 281016Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 15:52
lept, 1984, 13,8 x 7,4 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 84, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Hrad Kašperk
Položka č.: 281015Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 15:50
lept, 1918, 23 x 20 cm, sign. PD Konůpek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
-
František Kobliha
(1877-1962)
Můra
Položka č.: 281011Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 15:44
dřevoryt, 14,4 x 9,8 cm, sign. PD FKobliha, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu
-
Adolf Jelínek Alex
(1890-1957)
Bez názvu
Položka č.: 280758Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 15:20
lept, 17,7 x 13,5 cm, sign. PD A.J. Alex, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Rudolf Gajdoš
(1908-1975)
Koupání u Apollonova chrámu
Položka č.: 280749Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 15:02
litografie, 1953, 29,3 x 41,5 cm, sign. PD R. Gajdoš 1953, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Švabinského na AVU v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
-
Antonín Majer
(1882-1963)
Zima
Položka č.: 280748Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 15:00
lept, 24,8 x 19,5 cm, sign. PD Ant. Majer, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu