-
Jindra Husáriková
(1931-2016)
Královna
Položka č.: 279234Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 11. 2023 18:31
tempera, karton, 24 x 14 cm, sign. PD J. Husáriková, rám, Jindra Husáriková, rozená Pelcová (14. dubna 1931 Trmice – 16. dubna 2016 Praha) byla česká malířka a grafička. Poté, co absolvovala Státní odbornou školu keramickou v Teplicích, vystudovala Vysokou školu uměleckoprůmyslovou v Praze u profeso…
Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)
Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu
-
Antonín Kroča
(1947)
Potok
Položka č.: 279232Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 11. 2023 18:29
olej, sololit, 2002, 59 x 89 cm, sign. LD 13.11.02 Kroča, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
Aktuální cena: 4.600 CZK (192 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Jitka Hilská
(1953)
Skryté světlo
Položka č.: 279109Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 11. 2023 16:25
akvarel, papír, 2014, 41,5 x 29,5 cm, sign. DU J. Hilská 2014, nalepeno na tvrdém papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně doc. M. Romberga a O. Smutného
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu
-
Karel Nepraš
(1932-2002)
Ptáček
Položka č.: 279093Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 11. 2023 16:08
litografie, 1992, 18,1 x 28,5 cm, sign. PD Karel Nepraš 1992, č. 24/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Laudy, člen Umělecké besedy
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
-
Milan Kohout
(1955)
Exlibris Vladimír Hrubý
Položka č.: 279415Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2023 15:32
litografie, 12,9 x 9 cm, sign. PD Milan Kohout, č. 45/100, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Exmusicis familiae Peterka
Položka č.: 279414Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2023 15:30
lept, 1943, 11,3 x 8,3 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Exlibris MUDr. Marie Klímková
Položka č.: 279404Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2023 15:10
litografie, 1977, 6,7 x 5,3 cm, sign. DU Jiří Bouda 78, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Ladislav Vlodek
(1907-1996)
Exlibris
Položka č.: 279401Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2023 15:04
suchá jehla, 1970, 9 x 13,9 cm, sign. PD L. Vlodek, Antikvariát Ostrovní, studium na Acadamy of Fine Arts v Chicagu, poté žák prof. J. Mařatky a K. Štipla na VŠUP v Praha
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Jan Slavíček
(1900-1970)
Krajina
Položka č.: 277309Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 11. 2023 17:26
tuš, papír, 28,5 x 41,5 cm, sign. PD Jan Slavíček, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského, V. Nechleby a O. Nejedlého, člen Umělecké besey, SČVU
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
-
Emil Fejk
(1896-?)
Chalupy
Položka č.: 274316Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 11. 2023 16:18
olej, lepenka, 24 x 33 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Kovařík, Mráček
Interkosmos
Položka č.: 267245Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 11. 2023 16:06
ocelorytina, 11 x 17 cm, rám, 1. výročí společného letu, podpis Vl. Remek a A. Gubarev, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Krajina
Položka č.: 251689Vyvolávací cena: 4.300 CZK (180 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 11. 2023 14:46
tužka, papír, 7,4 x 12,2 cm, sign. PD V upomínku Zrzavý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.300 CZK (180 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
A. Čulkov
Pohádka
Položka č.: 189403Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 11. 2023 14:08
fix, papír, 1996, 20,5 x 14,5 cm, monogr. PD AČ 1996, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Exlibris
Položka č.: 278921Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2023 16:56
17x reprodukce, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Exlibris
Položka č.: 278920Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2023 16:54
18x litografie, různé velikosti cm, vše sign. C Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Exlibris
Položka č.: 278919Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2023 16:52
15x dřevoryt, různé velikosti cm, 14x sign. C Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 750 CZK (32 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Exlibris
Položka č.: 278917Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2023 16:48
12x mědirytina, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Pavel Šimon
(1920-1958)
Rožďálovice
Položka č.: 278900Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2023 16:24
měkký kryt, 1954, 20,5 x 33,5 cm, sign. PD Pavel Šimon, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Zátiší
Položka č.: 278885Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2023 16:00
litografie, 18,2 x 13,4 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Novoměstská radnice
Položka č.: 278884Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2023 15:58
litografie, 24,7 x 14,2 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Karel Vik
(1883-1964)
Socha Piety na Hradčanském náměstí
Položka č.: 278867Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2023 15:42
dřevoryt, 1918, 9,7 x 7,1 cm, LD značeno ve štočku VK - 18, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu
-
Karel Vik
(1883-1964)
Frýdštejn
Položka č.: 278866Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2023 15:40
dřevoryt, 1936, 8,3 x 10,3 cm, LD značeno ve štočku VK 36, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
-
Josef Herčík
(1922-1999)
Hradčany
Položka č.: 278853Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2023 15:14
ocelorytina, 11 x 13,7 cm, sign. PD v desce J. Herčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
-
Josef Herčík
(1922-1999)
Prašná brába
Položka č.: 278852Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2023 15:12
ocelorytina, 14,2 x 8,2 cm, sign. DU JHerčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
-
Josef Kábrt
(1920-1989)
Máchovský motiv
Položka č.: 278846Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2023 15:04
litografie, 1988, 22,5 x 15,5 cm, sign. PD Kábrt, Antikvariát Ostrovní, žák. prof. F. Kysely a J. Bendy na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Ludvík Kuba
(1863-1956)
Klobouky
Položka č.: 267239Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2023 15:40
tuš, papír, 1885, 8,5 x 6,5 cm, monogr. PD LK, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu
-
Makoň
Portrét muže
Položka č.: 276955Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2023 20:56
tužka, papír, 30,1 x 22 cm, sign. PD Makoň 14. XI. 36, pokrčený a zažloutlý papír, u horního okraje lehce poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Harmenszoon van Rijn Rembrandt
(1606-1669)
Krajina se třemi stromy
Položka č.: 274664Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2023 19:08
reprodukce, 21 x 27,2 cm, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Automobilka
Položka č.: 274647Vyvolávací cena: 140 CZK (6 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2023 18:54
tuš, papír, 12,3 x 13,2 cm, sign. PD, zezadu razítko: Pravda redakce, Plzeň, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 440 CZK (19 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
-
Vojtěch Sedláček
(1892-1973)
Na pastvě
Položka č.: 274483Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2023 18:22
dřevoryt, 1921, 15,2 x 19,8 cm, Život, příloha, papír nahoře pokrčený, spodní okraj papíru otrhaný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 180 CZK (8 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu