-
Jana Kosmanová
(1945)
Mladá mrtvá
Položka č.: 86Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2024 16:25
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1970, r. C. Faraldo, velmi dobrý stav, nepatrná stopa po přeložení, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu
-
Čestmír Kafka
(1922-1988)
Zázračný obraz
Položka č.: 85Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2024 16:24
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1961, r. V. Skujbin, výborný stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Filly, člen skupiny Trasa, jeden ze základních představitelů českého informelu
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu
-
Dimitrij Kadrnožka
(1923)
Jolanta
Položka č.: 82Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2024 16:21
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1964, r. V. Gorikker, pomačkané okraje, při levém okraji trhlinky, jinak dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu
-
Juraj Jakubisko
(1938)
Sedím na konári a je mi dobre
Položka č.: 74Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2024 16:13
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1989, r. J. Jakubisko, velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Jiří Hilmar
(1937)
Aku Aku
Položka č.: 62Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2024 16:01
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1962, r. O. Nordemar, velmi dobrý stav, nepatrná stopa po přeložení, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. R. Pípala na SPŠ bytové tvorby, člen skupin Jiná geometrie, Klub konkretistů, Gerade a Künstler Siedlung Halfmannshof Gelsenkirchen
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu
-
Dobroslav Foll
(1922-1981)
Leningradské nebe
Položka č.: 37Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2024 15:36
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1961, r. V. Vengerov, drobné trhlinky při pravém okraji, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Nováka na VŠUP v Praze, člen skupiny Radar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu
-
Marián Čunderlík
(1926-1983)
Kryštál z Istanbulu
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2024 15:13
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1966, r. V. Pavlovič, drobná trhlinka při levém okraji, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Fully a J. Želibského na VŠT v Bratislavě a na VŠVU
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu
-
Jiří Židlický
(1895 -1950 )
Jelínek
Položka č.: 932Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 19:14
pastel, papír, 39 x 30 cm, sign. DU Židlický, rám, rám odřený, papír místy vybledlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu
-
Vincent Venera
(1958)
Kompozice II.
Položka č.: 908Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 18:50
tempera, akvarel, tuš, papír, 1986, 62,5 x 88 cm, sign. LD Venera Vincent 1986, při levém okraji mírně natržený papír (cca 1cm), Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu
-
Vincent Venera
(1958)
Abstraktní kompozice
Položka č.: 906Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 18:48
kombinovaná technika, papír, 1987, 60 x 90 cm, sign. LN Venera Vincent 1987, Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu
-
Radoslav Valeš
(1966)
Hora Golgota
Položka č.: 894Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 18:36
olej, sololit, 2012, 22 x 16 cm, monogr. PD R.A., rám (nezaskleno), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Jiří Matouš Trnka
Tenisky
Položka č.: 879Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 18:21
litografie, 32,5 x 25 cm, sign. DU Jiří M. Trnka, rám, č. 39/150
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Jiří Matouš Trnka
Speciál
Položka č.: 878Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 18:20
litografie, 34 x 25 cm, sign. DU Jiří M. Trnka, rám, A. T.
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Jiří Matouš Trnka
(1946)
Hledání klíče
Položka č.: 877Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 18:19
litografie, 32,5 x 25 cm, sign. DU Jiří M.Trnka, č. 68/150
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Jaroslav Štika
(1906-1940)
Dívka v kroji
Položka č.: 855Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 17:57
kombinovaná technika, 45,3 x 28,2 cm, sign. , rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Podběl
Položka č.: 806Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 17:08
akvatinta, 8,1 x 10,3 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
-
Jiří Slíva
(1947)
Jazz /Miles Davis/
Položka č.: 789Vyvolávací cena: 5.300 CZK (221 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 16:51
litografie, 2019, 42,7 x 32,6 cm, sign. PD Jiří Slíva , č. 38/50, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.300 CZK (221 €)
Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu
-
Jiří Slíva
(1947)
Tour de Beaujolais
Položka č.: 788Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 16:50
litografie, 39 x 27,5 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 65/70, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu
-
Jan Slavíček
(1900-1970)
Pohled na Vítkov
Položka č.: 787Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 16:49
litografie, 33 x 45 cm, sign. PD Jan Slavíček, rám, č. 271/500, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského, V. Nechleby a O. Nejedlého, člen Umělecké besey, SČVU
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Různí autoři
Česká původní grafika III.
Položka č.: 756Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 16:18
různé techniky, vše signováno, soubor 10 grafických listů Sfinx III., L. Jiřincová, Fr. Kobliha, A. Macková, P. Dillinger, 2x V. Mašek, V. Silovský, K. Štěch, K. Vik, V. Fiala, poloplátěné desky, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Igor Rumanský
(1946-2006)
Appassionata
Položka č.: 750Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 16:12
linoryt, 1980, 33,6 x 24 cm, sign. DU Igor Rumanský, č. 46/200
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu
-
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Don Quijote
Položka č.: 742Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 16:04
suchá jehla, 1963, 25,9 x 18,3 cm, značeno. PD tisk D. Reynek, rám, č. 5/20, novotisk, z pozůstalosti Bohuslava Reynka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Autoportrét II., s kočkou
Položka č.: 741Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 16:03
suchá jehla, 15,9 x 13,5 cm, značeno. PD tisk D. Reynek, rám, č. 5/20, novotisk, z pozůstalosti Bohuslava Reynka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu
-
Jana Reinerová
(1946)
Lavička
Položka č.: 733Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 15:55
litografie, 38,5 x 49 cm, sign. DU Jana Reinerová , č. 46/48, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu
-
Ladislav Rada
(1929)
Jan Werich
Položka č.: 728Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 15:50
suchá jehla na ručním papíře, 1988, 27 x 25 cm, sign. PD Ladislav Rada 88, č. 19/25, Publikováno v katalogu Františka Špergra Ladislav Rada - Portréty osobností. Katalog byl vydán u příležitosti výstavy pořádané k 80. narozeninám známého karikaturisty a pedagoga Ladislava Rady. Výstava se konala ve …
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Josef Pitter
(1881-1925)
Chlapec na koni
Položka č.: 714Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 15:36
lept, 15 x 20,5 cm, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Portrét dámy
Položka č.: 679Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 15:01
olej, plátno, 30 x 27 cm, rám, malba místy oprýskaná, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Ptáčci
Položka č.: 673Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:55
lept, 20,3 x 14,3 cm, sign. PD, rám, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu
-
Karel Nepraš
(1932-2002)
Utonutí do všech čtyř světových stran
Položka č.: 654Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:36
lept, 1993, 35,5 x 27 cm, sign. PD Karel Nperaš 1993, č. 39/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Laudy, člen Umělecké besedy
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
-
Jiří Mika
(1946)
Loutky
Položka č.: 632Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:14
suchá jehla, 1979, 26,5 x 21 cm, sign. PD Mika Jiří 79, č. 2/20, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu