Světla Žáková - Štrupová
(1924-1978)
Kytička
Položka č.: 262212Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 15:02
litografie, 21,5 x 14,7 cm, sign. PD S. Žáková - Štrupová, pasparta, č. 29/95, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
Vladimír Pecháček
(1909-1969)
Hříchy a ctnosti
Položka č.: 261148Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 14:51
bibliofilie, 34,5 x 44 cm, 12 reprodukcí z cyklu 12 obrazů vytiskl a nákladem vlastním vydal Vl. Pecháček, Praha 1943, volné listy v papír. přebalu, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Alena Vernerová
Motiv od Babylonu
Položka č.: 254544Vyvolávací cena: 675 CZK (29 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 14:20
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Kupky sena
Položka č.: 245689Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 14:08
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu
Dominik Mareš
(1972)
Souboj
Položka č.: 234372Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2022 15:38
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
Slunečnice
Položka č.: 231312Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2022 15:31
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jablko
Položka č.: 231311Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2022 15:30
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Monogramista PR
Kostel
Položka č.: 228656Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2022 15:26
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
V. Novák
Podzimní krajina
Položka č.: 226024Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2022 15:21
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu
Adolf Bělohoubek
(1882-1942)
Mostecká věž
Položka č.: 201109Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2022 14:41
tuš, papír, 44 x 29 cm, sign. LD A. Bělohoubek, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
Domažlice
Položka č.: 195752Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2022 14:30
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Václav Teichmann
Evoluce ženy
Položka č.: 267398Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 22:54
tuš, papír, 26 x 49,5 cm, na bočních okrajích papír pokrčen, na pravém okraji papír přeložen, u spodního okraje uprostřed nažloutlá šmouha, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Václav Teichmann
Malíř
Položka č.: 267396Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 22:50
lavírovaná tuš, papír, 32,9 x 28,8 cm, u horního okraje uprostřed drobná hnědá čárka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu
Václav Teichmann
Nekuř
Položka č.: 267395Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 22:48
tuš, papír, 36,5 x 22 cm, PD v rohu perem 37, v horních rozích a u dolního okraje papír pokrčen, u dolního okraje uprostřed a levého okraje nahoře papír 1 cm natržen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Václav Teichmann
Nadané dítě
Položka č.: 267394Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 22:46
tuš, papír, 20,2 x 36 cm, u dolního okraje drobná hnědá skvrnka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Zbyněk Kočí
Čekání na telefon
Položka č.: 267392Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 22:42
tuš, tužka, papír, 33 x 24 cm, sign. PD Zbyněk K. , DU text: …skáknu si zatím do kina…, PD modrou tužkou 43,5%, papír na pravém a spodním okraji ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
Zbyněk Kočí
Narozeniny
Položka č.: 267391Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 22:40
tuš, papír, 33 x 24 cm, sign. PD Zbyněk K. , horní růžky papíru lehce pokrčeny, PD modrou tužkou 30,5%, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Helena Slavíková
(1924)
Dáma v kloboučku
Položka č.: 266881Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 21:38
kolorovaný lept, 1970, 13,4 x 10,2 cm, sign. PD H. Slavíková 70, rám, č. 14/40, lehce zažloutlý papír i pasparta, na paspartě flíček od vody, rám poškozen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně J. Želibského, V. Pukla a K. Mináře na AVU v Praze, členka Jednoty výtvarných umělců a že…
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Tomáš Hřivnáč
Zkřížené ruce
Položka č.: 263616Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 19:58
suchá jehla, 2010, 11,5 x 8,5 cm, sign. DU Tomáš Hrivnáč 2010, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Josef Rybička
(1817-1872)
Hradčany
Položka č.: 262646Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 19:56
kolorovaná mědirytina, 9 x 13,2 cm, značeno PD Gez. u. Gest v. Jos Rybička, rám, na papíře zahnědlé skvrny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 170 CZK (8 €)
Arna Juračková
Černohorský dvůr
Položka č.: 262643Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 19:55
kolorovaná serigrafie, 2005, 19 x 11,5 cm, sign. PD A. Juračková 2005, č. 161/200, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Josef Matějka
(1881-1953)
Podzimní les
Položka č.: 262639Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 19:50
akvarel, papír, 36,5 x 51 cm, sign. PD J. Matějka, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
Oldřich Dudek
Kornoutky
Položka č.: 262600Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 19:30
tuš, tužka, papír, 32,7 x 24 cm, sign. PD Dudek, lehce zažloutlý papír, papír u horních rohů pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Vzpomínka
Položka č.: 262091Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 19:02
Aktuální cena: 170 CZK (8 €)
Josef Dlabal
(1920-2004)
Zasněžená krajina
Položka č.: 262073Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 18:52
olej, papír, 9,4 x 12,6 cm, sign. PD J. Dlabal , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Jiří Pařík
(1930-1999)
Válka je...
Položka č.: 261064Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 18:46
fix, papír, 19 x 29 cm, po krajích lehce natržené, poškození nezasahuje do kresby, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Karel Svolinský
Dívka s květy ve vlasech
Položka č.: 260062Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 18:16
kamenorytina, 7,5 x 6,5 cm, sign. PD K. Svolinský, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu
Jan Gemrot
(1983)
Selfcontained
Položka č.: 267543Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2022 20:39
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Ondřej Harlas
(1884-1933)
Bystřina v lese
Položka č.: 252538Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2022 21:02
tužka, papír, 19,5 x 17,5 cm, sign. LD O. Harlas, zažloutlý papír, utržený pravý spodní roh papíru, na rámý výrazné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 220 CZK (10 €)
Émile Bernard
(1868-1941)
Dívčí akt
Položka č.: 251164Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2022 20:55
dřevoryt, 7 x 8,3 cm, LD po d grafikou na papíře vytišteno: Émile Bernard: Původní dřevoryt, papírová pasparta, mírně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na College Sainte-Barbe v Paříži, poté na École des Beaux Arts tamtéž
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu