• Alois Fišárek

    (1906-1980)

    Dvě krávy na pastvě

    Položka č.: 282767

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:44

    olej, plátno, 63 x 80 cm, sign. PD Al. Fišárek, rám, restaurováno, Antikvariát Ostrovní, žák J. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Skupiny výtvarných umělců v Brně a Skupiny moravskoslezských výtvarníků

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

  • Aleš Kublák

    Obrázek 45

    Položka č.: 282768

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:46

    olej, akryl, plátno, 2024, 30 x 30 cm, monogr. LD AK 24, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Aleš Kublák

    Obrázek 49

    Položka č.: 282769

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:48

    olej, plátno, 2024, 30 x 30 cm, monogr. LN AK 24, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)