Alois Fišárek
(1906-1980)
Dvě krávy na pastvě
Položka č.: 282767Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:44
olej, plátno, 63 x 80 cm, sign. PD Al. Fišárek, rám, restaurováno, Antikvariát Ostrovní, žák J. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Skupiny výtvarných umělců v Brně a Skupiny moravskoslezských výtvarníků
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Aleš Kublák
Obrázek 45
Položka č.: 282768Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:46
olej, akryl, plátno, 2024, 30 x 30 cm, monogr. LD AK 24, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Aleš Kublák
Obrázek 49
Položka č.: 282769Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:48
olej, plátno, 2024, 30 x 30 cm, monogr. LN AK 24, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)