-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Deset hvězd
Položka č.: 229Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
litografie, 1992, 70,3 x 54,7 cm, sign. PD A. Lamr 92, 78/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu
-
Karel Demel
(1942)
Adam a Eva
Položka č.: 226Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
lept, 1985, 49,5 x 58 cm, sign. PD Karel Demel 85, E.A., žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu
-
Karel Demel
(1942)
Svádění
Položka č.: 225Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
lept, 1983, 39 x 39 cm, sign. PD Karel Demel 83, rám, č. 32/125, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Zátiší s krevetami a citronem
Položka č.: 218Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
litografie, 21,8 x 27,7 cm, sign. PD C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Zátiší s rybami a humrem
Položka č.: 217Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
mědirytina, 25,2 x 19 cm, sign. PD Cyril Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Vzpomínka na Janov
Položka č.: 216Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
lept, 1929, 25,5 x 32,5 cm, sign. PD C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Pobřeží v Le Havre
Položka č.: 214Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
akvatinta, 33 x 24,5 cm, sign. PD Cyril Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Voraři
Položka č.: 213Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
lept, 30,5 x 23 cm, sign. PD Cyril Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Cikáni
Položka č.: 212Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
akvatinta, 28 x 22,2 cm, sign. PD Cyril Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Vltava u Kamýku
Položka č.: 211Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
lept, 25,3 x 31,5 cm, sign. PD Cyril Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Monogramista M
Lédá s labutí
Položka č.: 252Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
olej, plátno, 44 x 59 cm, monogr. PD
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Slíva
(1947)
Sranda vítězí
Položka č.: 251Vyvolávací cena: 3.700 CZK (155 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
litografie, 31,5 x 22,8 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 27/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.700 CZK (155 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Slíva
(1947)
His masters Voice & Co.
Položka č.: 250Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
litografie, 37,5 x 48,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 4/60, DU autorovo věnování, NU lehce pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.400 CZK (142 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Jiří Slíva
(1947)
Wiener Café
Položka č.: 249Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
litografie, 43,4 x 32,3 cm, sign. PD Jiří Slíva, autorský tisk, při levém okraji mimo tisk na papíře skvrnky, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.100 CZK (130 €)
Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu
-
Jiří Slíva
(1947)
La Palette
Položka č.: 248Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
litografie, 42,8 x 32,3 cm, sign. PD Jiří Slíva, autorský tisk, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu
-
Jiří Slíva
(1947)
Café á la Carte
Položka č.: 247Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
litografie, 32,2 x 42,8 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 52/60, při okrajích mimo tisk na papíře místy skvrnky a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu
-
Jiří Slíva
(1947)
The Champagne Sky 1 / Le Ciel de Champagne 1
Položka č.: 246Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
litografie, 26,5 x 14,2 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 24/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Slíva
(1947)
Coffee Cup
Položka č.: 245Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
litografie, 2000, 32 x 42,9 cm, sign. PD Jiří Slíva, autorský tisk, místy skvrnky od kávy, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu
-
Jiří Slíva
(1947)
Klaun
Položka č.: 244Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
suchá jehla, 15 x 11 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 3/70, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
Dobré ráno
Položka č.: 241Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
litografie, 50 x 50 cm, sign. PD St. Holý, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Šalamoun
(1935-2022)
Kompozice
Položka č.: 240Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
litografie, 1996, 55,8 x 72,4 cm, sign. PD Jiří Šalamoun 96, rám, č. 15/40, dole věnování autora, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Lenka Stejskalová Skoumalová
(1978)
Mísa
Položka č.: 477Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
lehané sklo černý opaxit, 2007, 38 x 26 x 14 cm, kus ze série Mísa/Objekt/Rituál, za který byla autorka v roce 2007 nominována na Czech grand Design v kategorii Objev roku
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pravoslav Rada
(1923-2011)
Muž se zelenými vousy
Položka č.: 476Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
porcelán, 70. léta, průměr 25 cm
Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emanuel Litoš
(1912-?)
Kondor
Položka č.: 475Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
měděný plech, v. 46 cm, dole značeno E. Litoš, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 4.600 CZK (192 €)
Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu
-
Jaroslav Válek
(1954)
Lovec
Položka č.: 473Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
kovaná ocel, v. 67 cm, dole značeno JV, Antikvariát Ostrovní, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA
Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)
Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu
-
Jiři Winter Neprakta
(1924-2011)
Němý sněhulák
Položka č.: 162Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
tuš, papír, 14,8 x 21 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem NEPRAKTA, dole text: Co teď, Na telepatické otázky vůbec neodpovídá!, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu
-
Jiři Winter Neprakta
(1924-2011)
Silvestr
Položka č.: 160Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
sítotisk, 21 x 29,6 cm, sign. PD Neprakta, dole text: Když vás nic nenapadá, tak vám nesu svá novoroční předsevzetí za posledních šedesát let., měřen celý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Renčín
(1941-2017)
Polesný
Položka č.: 159Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
akvarel, tuš, ruční papír, 29 x 41,5 cm, dole text: Kdysi bych tě, mladíku, za kouření v lese přerazil!, Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Polyegran
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Renčín
(1941-2017)
Přemnožení zajíci
Položka č.: 158Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
akvarel, tuš, ruční papír, 29,5 x 42 cm, dole text: Máme hodně vysoké stavy zvěře. Tak třeba zajíci- Theo, McDonald, Pišta, Diblík, Kilián, Dlouhý Zub, Faust, Vaštar a Albert., Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Polyegran
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
-
Vladimír Renčín
(1941-2017)
Názorná ukázka
Položka č.: 157Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
akvarel, tuš, ruční papír, 28 x 21 cm, dole text: Sledujte mě pozorně! Předvedu vám názorně, jak jsem si tuhle hrozně rozbil hubu!, Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Polyegran
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu