Humoreska
No.: 94Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 10. 2023 20:33
filmový plakát, 82x29cm, 1968, r. O. Vávra, přeložený, mírné trhlinky při okrajích, velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
Muzikantská Liduška
No.: 88Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 10. 2023 20:27
filmový plakát, 85x29,5cm, 1968, r. M. Frič, stopa po přeložení, velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 150 CZK (7 €)
Jízda
No.: 24Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 10. 2023 19:23
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. J. Svěřák, 1994, na okraji lehce zvlněný papír, jinak velmi dobrý až výborný stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID3**7 History of bids
Ducháček to zařídí
No.: 11Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 10. 2023 19:10
filmový plakát, formát atypický (80x26,5 cm), r. K. Lamač, 1969, přeložen napůl, jinak velmi dobrý stav!, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: ID7**0 History of bids
Snopy
No.: 106Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 09. 2023 11:45
olej, plátno, 50 x 70 cm, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
Svatý Karel Boromejský
No.: 84Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 11:23
4x svatý obrázek, 11 x 4 cm, konvolut, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
Svatý Jan Nepomucký
No.: 78Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 11:20
7x svatý obrázek, 12 x 7 cm, konvolut, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID6**0 History of bids
Svatý Josef
No.: 75Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 11:14
12x svatý obrázek, 14 x 9 cm, konvolut, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Svatá Anna
No.: 72Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 11:11
11x svatý obrázek, 16 x 8 cm, konvolut, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids
Sv. Terezie od Ježíše (relikvie)
No.: 71Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 11:10
svatý obrázek, 12 x 7,5 cm, ex indumentis, svatý obrázek s látkou používanou světcem, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
No.: 70Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 11:09
svatý obrázek, 11 x 7,5 cm, ex indumentis, svatý obrázek s látkou používanou světcem, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 350 CZK (15 €)
Sv. Jan Bosco (relikvie)
No.: 69Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 11:08
svatý obrázek, 10 x 5,5 cm, ex indumentis, svatý obrázek s látkou používanou světcem, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 350 CZK (15 €)
St. Maria
No.: 66Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 11:05
akvarel, zlacený reliéf, 10,5 x 7 cm, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
Obrázek Marie v Altbunzlau
No.: 49Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 10:48
kolorovaná mědirytina, 8 x 5,6 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**6 History of bids
Jan Křtitel
No.: 47Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 10:46
mědirytina, 11,4 x 6,7 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Panna Marie
No.: 46Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 10:45
mědirytina, 8,9 x 5,3 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Erb s náboženskou tématikou
No.: 44Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 10:43
mědirytina, 12 x 7,5 cm, lehce zašpiněný a zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
S. Alojsius
No.: 27Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 10:26
tuš, akvarel, krajka, 14 x 9 cm, ruční malba na krajkovém podkladu, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
S. Joannes Nepomuceni
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 10:23
kolorovaný mědiryt, 11 x 7,5 cm, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
S. Wenceslaus
No.: 23Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 10:22
tuš, akvarel, 13 x 8 cm, pokrčený papír, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Zkroucený strom (ex libris V. Hrnčíř)
No.: 153Auction price: 60 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 19:11
dřevoryt, 8,9 x 6,9 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 260 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
Hrad (ex libris Břetislav Peterka)
No.: 142Auction price: 90 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 18:48
kolorovaný dřevoryt, 10,2 x 8,3 cm, DU monogr. KK, lehce zašlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 90 CZK (4 €)
Last auctioneer: ID2**0 History of bids
Ruka (ex libris Ing. O. Hradečný)
No.: 93Auction price: 70 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 17:14
dřevoryt, 8,8 x 4,9 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 70 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID7**6 History of bids
Svatá Marie (ex libris Boh. Hradečný)
No.: 52Auction price: 60 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 16:50
dřevoryt, 9,6 x 5,5 cm, pravý horní roh papíru ušpiněný, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 60 CZK (3 €)
Kostel (ex libris F. Kozák)
No.: 87Auction price: 120 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 15:50
dřevoryt, 1925, 13,9 x 9,2 cm, značeno v desce LD nečitelný monogr. a rok 25, zažloutlý papír, PD na grafice bledá skvrnka, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 220 CZK (10 €)
Kostel sv. Bartoloměje v Plzni (ex libris Josef Legát)
No.: 70Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 15:20
dřevoryt, 10 x 7,6 cm, pravý dolní růžek papíru přeložený, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Bibliotheca Strahov
No.: 26Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 14:36
zinkografie, 5,6 x 5,5 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Žena s knihou (ex libris Máňa Jančáková)
No.: 24Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 14:32
dřevořez, 12,5 x 5,9 cm, nepatrně pokrčený papír u horního okraje, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: ID6**4 History of bids
Květiny ve váze (ex libris Máňa Jančáková)
No.: 10Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 14:18
litografie, 9,5 x 7 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Žena s květinami (ex libris Máňa Jančáková)
No.: 9Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 14:16
litografie, 9,2 x 5,4 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)