-
Martin Němec
Poslední mutace optimismu - komiks
No.: 257340Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:40
tisk, plakát, 1992, formát A3 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Týden pro duševní zdraví
No.: 257341Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:42
tisk, 1996, 57,7 x 42 cm, design J. Freund, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Joska Skalník
(1948)
Joska Skalník
No.: 257342Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:44
tisk, plakát, 1979, formát A2 cm, fotografie Dušan Šimáček, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Secondary School of Applied Arts in Prague
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Sbírky českého umění dvacátého století
No.: 257359Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:46
tisk, plakát, 83,3 x 55,5 cm, plakát k výstavě v Krajské galerii Hradec Králové, při okrajích poškozeno, na papíře drobné skvrnky, Aantiqari.at Radhošťská, , the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
V Neudert
Náš dům v asanaci
No.: 257374Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:48
tisk, plakát, 1974, formát A2 cm, PD v tisku: Litogr. ústav. uměl. V. Neudert Praha - Smíchov, LD značeno Pro sběratele vydalo Uměleckoprůmyslové muzeum v Praze roku 1974, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Palermo
No.: 257406Auction price: 70 CZK (3 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:50
mědirytina, 10 x 15 cm, lehce zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 70 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Johann Conrad Susemihl
(1767-1847)
Volavka červená (samice)
No.: 257418Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:52
kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, PD značeno J.G. Sufemichl gemalt und gest. in Darmstadt, zašpiněno od barvy, mírně zažloutlý okraj, místy převážně u okrajů zahnědlé skvrnky, příloha Teutsche Ornithologie oder Naturgeschichte aller Vogel in naturgetreuen Abbildungen und Beschreibun…
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Michael Florian
(1911-1984)
Náměstí v Uherském Hradišti
No.: 257900Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:54
dřevoryt, 6,3 x 10,3 cm, zadní strana potištěna jako pohlednice, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Věštba nad Prahou
No.: 258399Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:56
olej, papír, 1970, 13,5 x 23 cm, sign. PD , rám, popraskaný rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ladislav Horáček
Vodní hladina
No.: 259144Auction price: 130 CZK (6 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:58
pastel, papír, 27 x 50 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 130 CZK (6 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ladislav Stejskal
(1910-1983)
Stromy
No.: 259148Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 18:00
tužka, papír, 28,7 x 23,2 cm, PD monogr. L S, lehce zašpiněný papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association o…
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Zřícenina v lesích
No.: 259165Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 18:02
tužka, papír, 33,5 x 26 cm, papír ušpiněn, na rohu pokrčen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jindřich Štreit
(1946)
Jindřich Štreit (s věnováním a podpisem)
No.: 260919Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 18:04
tisk, plakát, 1989, 91 x 58 cm, DU podpis a věnování, DU věnování: Život je moc krásný a rozhodně stojí za to je žít Váš Jindřich ze Sovince, při okraji mimo tisk papír na několika místěch vyspraven průhlednou lepenkou, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. L. Rusek, Z. Prikryl, L. Jaluve…
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
7 x pohlednice z Vysokých Tater
No.: 260926Auction price: 120 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 18:06
7 x pohlednice, vzadu značeno Nákl. Kriváň, s.r.o. Bratislava, zadní strany čisté, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 120 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
8 x pohlednice z Rakouska ( Salzburg, Heiligenblut, Gossausee, Kaprun)
No.: 260928Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 18:08
8 x pohlednice, zadní strany čisté bez přípisu, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Pařík
(1930-1999)
Dva lazaři a důstojník
No.: 261065Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 18:10
tuš na papíře, 15 x 13,5 cm, sign. PD JP, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Pařík
(1930-1999)
Maják
No.: 261066Auction price: 70 CZK (3 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 18:12
fix, papír, 15 x 19 cm, při levém okraji cca 2 cm natržený papír, poškození nezasahuje do kresby, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 70 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Benetka
(1938)
Ale Alfonsi, přestaň, vždyť takhle kdekdoi uvidí moji tajenku
No.: 261073Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 18:14
tuš, akvarel, papír, 14,9 x 20,9 cm, sign. PD Benetka, zezadu autorské razítko, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Benetka
(1938)
Vždyť jste přece říkal, pane promáři, že mám připravit vše na zašití pacientova břicha.
No.: 261074Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 18:16
tuš, akvarel, papír, 13,2 x 18 cm, sign. LU Benetka, zezadu razítko s číslováním, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Benetka
(1938)
Hele, sněhurko, až budeš příště šlapat chodník, tak dávej pozor, kam šlapeš!
No.: 261075Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 18:18
tuš, akvarel, papír, 15 x 21,2 cm, sign. LD Benetka, zezadu autorské razítko, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Benetka
(1938)
Tichý dům
No.: 262620Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 18:20
sítotisk, 80. léta, 19,5 x 29 cm, sign. PD Benetka, č. 11/12, vzadu popsáno, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Benetka
(1938)
Marylin
No.: 262622Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 18:22
serigraphy, 80. léta, 21,5 x 34 cm, signed lower/left Benetka, small stains on a paer, yellowed, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Krebs
(1948-2003)
Nebuďte dotěrný, už jednou jsem vám řekla, že nejsem zlatá rybka...
No.: 262623Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 18:24
tuš, papír, 15,5 x 25,1 cm, nalepeno na papíru, na papíru drobné žluté flíčky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Martin Benka
(1888-1971)
Houslista a děvče v krojích (Ex Libris Prof. Jiří Siblík)
No.: 262629Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 18:26
dřevoryt, 8 x 5,9 cm, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of the private school of A. Kalvoda, member of The Association of Moravian Fine Artists, vicechairman of The Union of Slovak Artists
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Marie Martinová
(1922)
Klaun a pes
No.: 262647Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 18:28
litografie, 12,4 x 7,3 cm, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at the Academy of Fine Arts in Prague (AVU)
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Horký
Horská krajina
No.: 263402Auction price: 1.400 CZK (59 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 18:30
olej, plátno, 1938, 37,2 x 47,5 cm, sign. PD F. Horký 38, plátno napnuto na dřeveném rámu, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jana Reinerová
(1946)
Zeď
No.: 264444Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 18:32
litografie, 34,5 x 43 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 8/46, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
A. Václav Mašek
U svitu měsíce (návrh ilustrace)
No.: 265764Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 18:34
lavírovaná tuš, papír, 30 x 19,8 cm, nepatrně zašlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 90 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Eva Natus-Šalamounová
(1934-2014)
Kočky
No.: 266379Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 18:36
litografie, 1991, 43 x 31,8 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamoun, č. 33/50, na papíře drobné skvrnky, při okrajích lehce pokrčený papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ladislav Paulus
Horská scenerie
No.: 266420Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 18:38
olej, sololit, 1994, 47,8 x 68 cm, sign. PD Paulus 94, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED