Oldřich Kulhánek
Kudy Kam?
Položka č.: 488Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
litografie, 2005, 31 x 17 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 2005, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Eva Jandejsková
Postava s lunou
Položka č.: 400Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
keramika, 42 x 45 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Eva Jandejsková
Postava s kyticí
Položka č.: 399Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
keramika, 36 x 28 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Otto Gutfreund
(1889-1927)
Vzhlížející
Položka č.: 393Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Vaclav Vojtech Novák
(1901-1969)
Krajina se dvěma rybníky
Položka č.: 390Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Sázava
Položka č.: 388Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
K. Novák
Semilsko
Položka č.: 383Vyvolávací cena: 2.100 CZK (88 €)
olej, plátno, 24 x 33,5 cm, sign. PD K. Novák, rám, malba místy krakelována, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
Adolf Träger
(1888-1965)
Bezy
Položka č.: 375Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
olej, plátno , 54 x 45 cm, sign. PD A. Träger, rám, na zadní straně razítko SČGU, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu
Jaroslav Kučera
(1885-1950)
Přístavní město
Položka č.: 374Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
akvarel, pastel, uhel, papír, 24,2 x 32,8 cm, sign. LD J. Kučera, rám, zvlněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Hans Grünbäck
Ve starém městě v Německu
Položka č.: 373Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Hans Grünbäck
Ulice v německém městě
Položka č.: 372Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Maxmilián Švabinský
Zabučaly hory
Položka č.: 363Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
litografie, 16,5 x 11,5 cm, sign. PD M. Švabinský, rám, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Paříži, čestný člen J…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Ernst Vettori
Portrét dívky
Položka č.: 360Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
pastel, papír, 48 x 34 cm, sign. LD Vettori, Antikvariát Dlážděná
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
František Trella
(1886-?)
Svatý Václav
Položka č.: 355Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Milan Augustín
Roční období
Položka č.: 354Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
malba na skle, vypalovaná na 660 stupňuů, zasazeno do olověných pásků, 53 x 19 cm, sign. DU Milan Augustin, Antikvariát Dlážděná, studium na Filozofické fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Milan Augustín
Roční období
Položka č.: 353Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Milan Augustín
Roční období
Položka č.: 352Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Milan Augustín
Roční období
Položka č.: 351Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
malba na skle, vypalovaná na 660 stupňuů, zasazeno do olověných pásků, 53 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na Filozofické fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě
Václav Hollar
(1607-1677)
Kyklopové
Položka č.: 345Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
lept, 29,6 x 19,4 cm, značeno DU v desce F. Clern inu: W. Hollar fec., papír mírně zažloutlý, okraje papíru nahnědlé, u okrajů papír ušpiněn (mimo tisk), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
Franz Hogenberg
(1535-1590)
Stůrovo Slovensko
Položka č.: 344Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
mědiryt, 33,5 x 51 cm, rám
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Egidius Sadeler
(1570-1625/29)
Marcus Sylvius Otho
Položka č.: 342Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
mědirytina, 35,5 x 24,5 cm, LD značeno v desce AEgidius Sadeler S.C.M. sculp., poloportrét římského císaře v brnění, obraz VIII. z řady 24 portrétů římských císařů a jejich manželek, od Caesara až po Flavia, mědirytina podle obrazu Tiziana z r. 1620, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Joža Uprka
(1861-1940)
Stařeček v kožuchu
Položka č.: 334Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
František Bílek
(1872-1941)
Skryté dějiny
Položka č.: 317Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
litografie, 1920, 51 x 33 cm, monogr. LD E. B. 1920, rám, dole napsáno: Klubu přátel umění v Prostějově r. 1923 František Bílek, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, …
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
Paul Gauguin
(1848-1903)
Titre pour Le Sourire
Položka č.: 316Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
František Kobliha
(1877-1962)
Chrám sv. Víta
Položka č.: 312Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Emil Filla
(1882-1953)
Ilustrace k Torsu naděje II
Položka č.: 309Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
lept, akvatinta, 1946, 20 x 15,5 cm, sign. PD Emil Filla, ohmataný papír, rožky mírně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Thieleho a Bukovace na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Jan Bauch
(1898-1995)
Odyseus
Položka č.: 304Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
litografie, 1994, 29,8 x 21 cm, sign. DU s věnováním Jan Bauch 1994, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Eva Natus Šalamounová
(1934-2014)
Nostalgie
Položka č.: 291Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Ctirad Stehlík
(1938-2003)
Tajemné runy
Položka č.: 290Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Ctirad Stehlík
(1938-2003)
Stromořadí
Položka č.: 289Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)