Karel Dvořák (připsáno)
(1893-1950)
Rybář (Zámořský obchod)
Položka č.: 223Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00
glazovaná keramika, v. 55 cm, rybář s košem ryb je zobrazen jako bezstarostně si pískající mladík s námořnickým krokem. Sochař Karel Dvořák ovlivnil podobu českého sochařství až do druhé poloviny 20. století. Je autorem řady pomníků a soch ve veřejném prostoru. Mezi nejznámější patří sousoší Cyrila …
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Odhadní cena: 23 000 - 29 000 Kč CZK
Josef Kubíček
(1890-1972)
Děvče z Beskyd
Položka č.: 222Vyvolávací cena: 85.000 CZK (3.542 €)
dřevořezba, 1921, v. 106 cm, značeno LN J. Kubíček 1921, Josef Kubíček patří mezi významné představitele realismu v českém sochařství. Ve své práci vycházel z řezbářské tradice podhůří Orlických hor, kde nacházeli inspiraci další významní umělci jako Antonín a Jan Slavíčkovi, Otakar Nejedlý, Jan Tra…
Aktuální cena: 85.000 CZK (3.542 €)
Odhadní cena: 110 000 - 140 000 Kč CZK
Jitka Válová
(1922-2011)
Sběrači II
Položka č.: 73Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:03
Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu
Jitka Válová
(1922-2011)
Diváci IV
Položka č.: 72Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Karel Chaba
(1925-2009)
Ostrov
Položka č.: 78Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Karel Chaba
(1925-2009)
Kašna pod Petřínem
Položka č.: 77Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Karel Chaba
(1925-2009)
Lampa
Položka č.: 76Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Jaroslav Šerých
(1928-2014)
Posel
Položka č.: 74Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Ivana Lomová
Ptáci
Položka č.: 87Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Karel Chaba
(1925-2009)
Maltézské náměstí
Položka č.: 84Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Karel Chaba
(1925-2009)
Pražské zákoutí
Položka č.: 83Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)
Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)
Lukáš Miffek
(1978)
Vox populi
Položka č.: 97Vyvolávací cena: 21.000 CZK (875 €)
Aktuální cena: 21.000 CZK (875 €)
Jiří Načeradský
Kudlanka věštící
Položka č.: 96Vyvolávací cena: 48.000 CZK (2.000 €)
Aktuální cena: 48.000 CZK (2.000 €)
Antonín Kroča
Trní
Položka č.: 242Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
olej, sololit, 2021, 69,7 x 60,9 cm, sign. LD Kroča 021, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Antonín Kroča
Západ slunce s květinami
Položka č.: 240Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
olej, sololit, 2015, 61,2 x 35,5 cm, sign. PD Kroča 015, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
Pavel Štefan
Tváře
Položka č.: 287Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
olej, pastel, sololit, 49,5 x 62 cm, sign. PH Štefan, rám, na malbě při okrajích šmouhy, rám otlučený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Milan Perič
Burning Heads Blood and Fog
Položka č.: 271Vyvolávací cena: 48.000 CZK (2.000 €)
Jitka Štenclová
Bez názvu I.
Položka č.: 285Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Arnošt Kukačka
Lázeňačky
Položka č.: 261Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
akryl, plátno, 2022, 50 x 50 cm, sign. PD Drak
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Tomáš Hřivnáč
Afrodité
Položka č.: 312Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
Tomáš Hřivnáč
Héra
Položka č.: 311Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Tomáš Hřivnáč
Dlouhý den
Položka č.: 307Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
lept, 2011, 20 x 15 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2011, č. 27/100, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Tomáš Hřivnáč
Autoportrét
Položka č.: 306Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
mezzotinta, 1995, 15 x 10 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 95, č. 2/25, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
Michal Burget
(1970)
Hřbitov lodí
Položka č.: 301Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
lept, akvatinta, 2013, 44,5 x 60 cm, sign. PD Burget 13, č. 2/2, papír mírně ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Milan Bauer
Jockey
Položka č.: 295Vyvolávací cena: 3.400 CZK (142 €)
lept, akvatinta, 33,5 x 24,6 cm, sign. DU M. Bauer, č. 30/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické
Aktuální cena: 3.400 CZK (142 €)
Milan Bauer
Pozdrav z muzea
Položka č.: 294Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)
lept, 29,2 x 21 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 5/100, v dolní části nepatrně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické
Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)
Milan Bauer
Elefant
Položka č.: 293Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)
lept, 24,8 x 18 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 22/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Tereza Zichová
(1992)
Na jedné hromadě
Položka č.: 292Vyvolávací cena: 27.000 CZK (1.125 €)
olej, plátno, 2022, 100 x 125 cm, sign. vzadu PD Zichová 2022, Tereza Zichová je absolventkou Akademie výtvarných umění v Praze, kde studovala v ateliérech Jiřího Petrboka a Michaela Rittsteina. Ve své tvorbě pracuje často se zvířecími motivy, které však klade do surreálních až bizarních situací. Na…
Aktuální cena: 27.000 CZK (1.125 €)
Ivana Lomová
Tam II.
Položka č.: 324Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
litografie, 1996, 13 x 28,5 cm, sign. PD Ivana Lomová 1996, č. 25/45, Antikvariát Dlážděná, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové, členka Nového sdružení pražských umělců a SČUG Hollar
Tereza Kučerová
(1964)
Společnost
Položka č.: 317Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
litografie, 31,5 x 42,5 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 42/75, v dolní části papír lehounce ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)