Aleš Lamr
(1943-2024)
Nahoru dolů
Položka č.: 132Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
litografie, 2009, 60 x 41,5 cm, sign. PD A. Lamr 09, č. 7/24, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
Marko Čermák
Širokko
Položka č.: 131Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
serigrafie, 2021, 46,5 x 67,4 cm, sign. PD Marko Čermák, č. 50/100, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze
Aktuální cena: 27.000 CZK (1.125 €)
Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu
Marko Čermák
Jan Tleskač
Položka č.: 130Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
serigrafie, 2021, 46 x 68,5 cm, sign. LD Marko Čermák, rám, č. 91/100, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Štěpán Molín
(1980)
Nákladní vlak
Položka č.: 123Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
akryl, plátno, 2016, 54 x 45 cm, sign. vzadu Molín, Štěpán Molín, absolvent Akademie výtvarných umění v ateliéru M. Rittsteina, je současným českým malířem, v jehož tvorbě nalezneme mnohá známá i neznámá místa. V obrazech z posledních let se zaměřuje na zobrazení různých zákoutí Prahy, která zachycu…
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Jozef Danglár
Vincent, Jules & Andy
Položka č.: 129Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
serigrafie, 60 x 84 cm, sign. PD Jo. Gertli Danglár, č. 1/5
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu
Bedřich Budil
(1943-2021)
Rudolf II.
Položka č.: 224Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
olej, plátno, 1985, 45 x 65 cm, sign. PD Budil 85, Bedřich Budil (1943) je český malíř a výrazná postava českého výtvarného umění. Jeho život i tvorba je spojena s oblastí kolem Jindřichova Hradce. Budilovy malby často zachycují různé krajinné a zvířecí výjevy v nezvyklých barevných kombinacích. Zac…
Aktuální cena: 29.000 CZK (1.209 €)
Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu
Ivan Bukovský
Postava II.
Položka č.: 217Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
olej, papír, 2020, 42 x 29,5 cm, sign. PD Bukovský 2020, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen tvůrčí skupiny Lipany, SČVU a SVU Mánes
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Ivan Bukovský
Postava
Položka č.: 216Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
tempera, olej, papír, 2020, 42 x 29,5 cm, sign. PD Bukovský 2020, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen tvůrčí skupiny Lipany, SČVU a SVU Mánes
Jan Skorka Lauko
(1966)
Pivovárek (Kde se pivo vaří...)
Položka č.: 112Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
olej, plátno, 2021, 70 x 80 cm, sign. PD Jan Skorka Lauko 2021, klínový rám, Jan Skorka Lauko se narodil roku 1966 v Levicích na jižním Slovensku, v současné době žije v malé obci u Kutné Hory. Původní profesí pedagog se dnes věnuje olejomalbě, kresbě a grafice, ilustroval několik knih. Je označován…
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Zdeněk Raiser
Generál Nobile a Fr. Běhounek přelétávají Kozinův statek
Položka č.: 111Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
akryl, plátno, 2020, 70 x 50 cm, sign. PD Raiser 20, klínový rám, Pracoval jako kameraman a výtvarnému umění se začal věnovat ve svém volném čase. Uměleckým projevem, pohnutkami i přístupem k tvorbě jej můžeme řadit do skupiny naivních umělců. O výstavy a prezentaci se tento výtvarník v minulosti př…
Zdeněk Raiser
Střelená nevěsta
Položka č.: 109Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
akryl, plátno, 2019, 40 x 60 cm, sign. PD Raiser 19, klínový rám, Pracoval jako kameraman a výtvarnému umění se začal věnovat ve svém volném čase. Uměleckým projevem, pohnutkami i přístupem k tvorbě jej můžeme řadit do skupiny naivních umělců. O výstavy a prezentaci se tento výtvarník v minulosti př…
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Jiří Ptáček
Zahrada v noci
Položka č.: 106Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
akryl, kombinovaná technika, 1999, 29 x 20,5 cm, sign. PD Ptáček 99, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Michal Singer
Abstraktní figury
Položka č.: 103Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
akryl, papír, 1995, 20,6 x 27 cm, sign. PD Singer 1995, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na FF UK v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Ellen Jilemnická
Se zmrzlinou
Položka č.: 101Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
tempera, papír, 2022, 40 x 29,8 cm, sign. PD E. Jil., na zadní straně popsáno autorkou a signováno Ellen Jilemnická 2022, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové kamenicko-sochařské škole v Hořicích, v Polsku (Wyszsa szkola sztuk plastycznych, prof. T. Dawski), žákyně prof. K. Hladíka a …
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
Železnice v zimě
Položka č.: 383Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:03
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Spanilá věštkyně
Položka č.: 252Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
litografie, 32,4 x 24,6 cm, sign. DU VladSuchánek, č. 50/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Tanec
Položka č.: 251Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
litografie, 34,8 x 49,6 cm, sign. DU VladSuchánek, č. 47/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
Noční nádraží
Položka č.: 386Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Jiří Načeradský
Srocení lidu
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)
Pietro Antonio Rotari (následovník)
(1707-1762)
Čtenářka dopisu
Položka č.: 129Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu
Antonín Václav Slavíček
(1895-1938)
Dvě postavy
Položka č.: 126Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
pero, papír, 1929, 24 x 19 cm, sign. DU Ant. V. Slavíček 1929, pasparta, zaskleno, žák prof. Dítěte, Wurzla a V. H. Brunnera, člen Umělecké besedy a SVU
Iva Hüttnerová
Karlův most
Položka č.: 121Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
litografie, 2001, 30 x 24 cm, sign. PD Iva Hüttnerová 2001, a. t., žákyně prof. O. Sklenčky na DAMU v Praze
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
Josef Lada
(1887-1957)
Koledníci
Položka č.: 119Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
litografie, 1936, 26 x 16 cm, sign. PD Jos. Lada 36, Josef Lada byl přední český malíř, ilustrátor, scénograf, karikaturista a kreslíř, vyučil se knihařem a poté krátce studoval na UMPRUM v Praze u prof. Dítěte a Hofbauera, ale vzápětí se začal živit ilustracemi do časopisů a ilustroval knížky nejen…
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
František Tichý
(1926-2011)
Intermezzo
Položka č.: 118Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
suchá jehla, 23,5 x 20 cm, sign. DU Tichý 48, DU věnování Hrdinovi, špatný stav, vhodné k restaurování, zažloutlý, přehnutý a potrhaný papír na několika místech
Jan Smetana
(1918-1998)
Přístav
Položka č.: 115Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
litografie, 23 x 31 cm, sign. PD Jan Smetana, žák prof. O. Blažíčka, K. Pokorného a C. Boudy na fakultě architektury ČVUT v Praze, prof. J. Bendy a A. Strnadela na UMPRUM tamtéž, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 58
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Ladislav Kuklík
Kořalka
Položka č.: 114Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
lept, akvatinta, 1979, 9,5 x 20 cm, sign. DU L. Kuklík 79, č. 74/75, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Josef Velčovský
Položka č.: 111Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Jiří Winter Neprakta
(1924-2011)
Hotel
Položka č.: 109Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
serigrafie, 1984, 30 x 8 cm, sign. LD Neprakta 84, č. 50/50, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu
Jiří Anderle
Král a šašek s krásnou maskou
Položka č.: 108Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.209 €)
lept, 1985, 95,5 x 64 cm, sign. PD Anderle, č. 11/40, z cyklu Commedia dell´arte, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Jiří Anderle
Král a šašek stojící na hlavě
Položka č.: 107Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.209 €)
lept, 1985, 95,5 x 64 cm, sign. DU Anderle, č. 7/40, z cyklu Commedia dell´arte, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar