Jindřich Pileček
(1944-2002)
Ráno
Položka č.: 216Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
lept, 1978, 33 x 29,5 cm, sign. PD J. Pileček 72, rám, autorský tisk, v místě původní pasparty mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Jiří Šalamoun
(1935-2002)
Chiliastika 3
Položka č.: 215Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Václav Fiala
(1896-1980)
Cirkus
Položka č.: 239Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
litografie, 32 x 44,5 cm, sign. PD V. Fiala, rám, č. 1/300, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Jan Kotík
(1916-2002)
Zábava
Položka č.: 238Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
lept, 16 x 20 cm, sign. PD Kotík, č. 1, papír mírně ohmataný, místy lehce zašpiněný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy, zakládající člen Skupiny 42
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
František Emler
(1912-1992)
Dívky
Položka č.: 237Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
dřevořez, 42 x 29,3 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Ctirad Stehlík
(1938-2003)
Zátiší se špacírkou a ovocem
Položka č.: 236Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
litografie, 30,2 x 45,7 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, rám, č. 63/70, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Jan Kristofori
(1931-2004)
Bez názvu I
Položka č.: 235Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
serigrafie, 53,8 x 33,5 cm, sign. LD Kristofori, č. 34/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, prezident Lyry Pragensis, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů
Jan Kristofori
(1931-2004)
Bez názvu II
Položka č.: 234Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
serigrafie, 53 x 35 cm, sign. PD Kristofori, č. 46/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, prezident Lyry Pragensis, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Milan Bauer
Laurinka
Položka č.: 233Vyvolávací cena: 3.700 CZK (155 €)
Aktuální cena: 3.700 CZK (155 €)
Milan Bauer
Lokomotiva I
Položka č.: 232Vyvolávací cena: 3.700 CZK (155 €)
Petr Ptáček
1973 Plymouth Fury NY Taxi Cab
Položka č.: 231Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)
Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)
Petr Ptáček
1944 Dodge Monaco California Highway Patrol
Položka č.: 230Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)
Karel Laštovka
(1938-1986)
Souznění
Položka č.: 229Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
litografie, 64,5 x 48 cm, sign. PD K. Laštovka, papír lehce zažloutlý a ohmataný, na dvou místech lehce natržený, rožky papíru jsou ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze
Karel Laštovka
(1938-1986)
Ruka
Položka č.: 228Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
litografie, 65,5 x 49 cm, sign. PD K. Laštovka, č. 67/100, flíčky na papíře, na levé straně natrženo, okraje papíru lehce pomačkané, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze
Tomáš Hřivnáč
Jiný směr
Položka č.: 227Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
suchá jehla, 2012, 41,5 x 30 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2012, A.T., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu
Tomáš Hřivnáč
Rozhodnutí
Položka č.: 226Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
suchá jehla, 2002, 26 x 35 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2002, A.T., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Ladislav Kuklík
Jaro, Léto, Podzim, Zima
Položka č.: 225Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Jiří Kolář
(1914-2002)
Akt - Černé na Bílém
Položka č.: 30Vyvolávací cena: 26.000 CZK (1.084 €)
muchláž, 1979, 26 x 30 cm, sign. PD J. Kolář 79, básník s neobyčejnou tvůrčí invencí a autor experimentální poezie, přenesl písemné sebevyjádření do zcela unikátní vizuální podoby. Klasický psaný projev dokázal posunout až na jeho samé hranice. Neustále vyhledával nové tvůrčí postupy. Od 60. let se …
Aktuální cena: 26.000 CZK (1.084 €)
Václav Chochola
(1923-1977)
Salvador Dalí s mým portrétem Salvadora Dalího
Položka č.: 378Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Václav Chochola
(1923-1977)
Salvador Dalí, apartmá No. 8, hotel Meurice, Paris
Položka č.: 377Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Ivan Komárek
Položka č.: 342Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Jiří Kolář
(1914-2002)
Akt - Černé na Bílém
Položka č.: 29Vyvolávací cena: 26.000 CZK (1.084 €)
muchláž, 1979, 28 x 24 cm, sign. PD J. Kolář 79, básník s neobyčejnou tvůrčí invencí a autor experimentální poezie, přenesl písemné sebevyjádření do zcela unikátní vizuální podoby. Klasický psaný projev dokázal posunout až na jeho samé hranice. Neustále vyhledával nové tvůrčí postupy. Od 60. let se …
Jiří Kolář
(1914-2002)
Variace na Vallottona
Položka č.: 28Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)
koláž, 1962, 21 x 29 cm, monogr. PD JK 62, rám, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka
Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)
Jiří Kolář
(1914-2002)
Portier
Položka č.: 27Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Jiří Kolář
(1914-2002)
Künstler-Teller Nr. 26
Položka č.: 26Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
porcelánový talíř Rosenthal, 1990, 26,3 x 26,3 x 3 cm, značeno na zadní straně J. Kolář Rosenthal, porcelánový talíř Rosenthal s potiskem s motivem z Kolářova díla, text v němčině, vzadu v angličtině, francouzštině a češtině (Hru na rty, na ňadra, pojď, budeme si hrát, na hudbu a na vyhnání z Ráje.)…
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Jan Koblasa
(1932-2017)
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Věra Janoušková
(1922-2010)
Položka č.: 24Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
litografie, 2001, 34 x 24 cm, sign. PD Věra Janoušková 2001, č. 36/50
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Jiří Načeradský
Procesí a vzducholoď
Položka č.: 23Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
suchá jehla, 1967, 47,5 x 47 cm, sign. PD Načeradský 67, č. 7/8, posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Jiří Načeradský
Rekreanti
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
lept, 1967, 36,5 x 49,5 cm, sign. PD Načeradský 67, posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Jiří Načeradský
Života bído, přec tě mám rád
Položka č.: 21Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
lept, 1967, 35 x 48,5 cm, sign. PD Načeradský 67, č. 4/5, posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15