Pár
No.: 277990Auction price: 180 CZK (8 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2023 20:08
voskový pastel, papír, 16 x 18 cm, na papíru obtisklé stopy pastelu, v rozích stopy po žluté lepící pásce, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 180 CZK (8 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
Kostel
No.: 277988Auction price: 180 CZK (8 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2023 20:04
voskový pastel, papír, 20,8 x 14,9 cm, na papíru obtisklé stopy pastelu, v rozích stopy po žluté lepící pásce, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 180 CZK (8 €)
Last auctioneer: ID1**0 History of bids
Věž mezi stromy
No.: 277986Auction price: 180 CZK (8 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2023 20:00
voskový pastel, papír, 16,4 x 20,7 cm, na papíru obtisklé stopy pastelu, v rozích stopy po žluté lepící pásce, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 180 CZK (8 €)
Muž s bradou
No.: 277985Auction price: 180 CZK (8 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2023 19:58
voskový pastel, papír, 21,5 x 15,1 cm, na papíru obtisklé stopy pastelu, v rozích stopy po žluté lepící pásce, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 180 CZK (8 €)
Karel Beneš
(1932-2021)
Růže
No.: 277124Auction price: 550 CZK (23 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2023 18:56
litografie, 1977, 22,3 x 17,2 cm, sign. DU Beneš 77, pasparta, a.t., pasparta lehce zažloutlá, textilní páska kolem pasparty se místy lehce odlupuje, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Associati…
Current price: 550 CZK (23 €)
Last auctioneer: ID3**8 History of bids
Jiří Švengsbír
(1921-1983)
Praga XIV st.
No.: 269962Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2023 21:24
ocelorytina, 1960, 6 x 6,7 cm, značeno v desce PD Švengsbír 60, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
Jiří Mocek
Jan Amos Komenský
No.: 265826Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2023 19:12
litografie, 29,9 x 20,2 cm, sign. DU Mocek , č. 17/70, tisk na ručním papíře Fabriano, na levém okraji slepotisková značka papíru, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Sacha
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids
Jiří Mocek
František Palacký
No.: 265825Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2023 19:10
litografie, 29 x 20,2 cm, sign. DU Mocek , č. 15/70, tisk na ručním papíře Fabriano, na levém okraji slepotisková značka papíru, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Sacha
Current price: 300 CZK (13 €)
Jiří Mocek
Rudolf II.
No.: 265823Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2023 19:09
litografie, 28,9 x 20,2 cm, sign. DU Mocek , č. 14/70, tisk na ručním papíře Fabriano, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Sacha
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids
Jiří Mocek
Karel Hynek Mácha
No.: 265824Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2023 19:08
litografie, 28,9 x 20,2 cm, sign. DU Mocek , č. 16/70, tisk na ručním papíře Fabriano, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Sacha
Current price: 300 CZK (13 €)
Jiří Mocek
bratři Čapkové
No.: 265821Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2023 19:05
litografie, 28,9 x 20,2 cm, sign. DU Mocek , č. 12/70, tisk na ručním papíře Fabriano, na levém okraji slepotisková značka papíru, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Sacha
Current price: 400 CZK (17 €)
Jiří Mocek
Karel IV.
No.: 265822Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2023 19:04
litografie, 29 x 20,2 cm, sign. DU Mocek , č. 13/70, tisk na ručním papíře Fabriano, na levém okraji slepotisková značka papíru, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Sacha
Current price: 300 CZK (13 €)
Karel Beneš
(1932-2021)
Houslisti
No.: 264700Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2023 18:30
ocelorytina, 1979, 12,5 x 17,1 cm, sign. DU K. Beneš 79, pasparta, č. 25/200, v grafice drobounké nahnědlé skvrnky, na spodním okraji uprostřed pasparty měkolik skvrn, textílie po obvodě pasparty otřepená, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architect…
Current price: 300 CZK (13 €)
Karel Štech
(1908-1982)
Dělník
No.: 268060Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 09. 2023 22:52
lavírovaná tuš, papír, 12,2 x 7,8 cm, monogr. PD ŠK, pasparta, papír zažloutlý, pasparta i páska zažloutlé a zašlé, Aantiqari.at Radhošťská, , studied Graphics at the atelier of prof. Z. Kratochvil at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the disciple of prof. F. T. Simon at The Ac…
Current price: 150 CZK (7 €)
Ludmila Mazancová
Masopust
No.: 268056Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 09. 2023 22:46
akvarel, tuš, papír, 22,3 x 17,6 cm, sign. PD Mazancová, pasparta, pasparta zašpiněná, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 200 CZK (9 €)
Antonín Morávek
(1896-1956)
Pražský hrad (PF 1938)
No.: 269528Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 09. 2023 22:38
dřevoryt, 1937, 15 x 11,3 cm, značno v desce DU M, lehce zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Benda, F. Kysela, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: ID7**9 History of bids
Jaroslav Šváb
(1906-1999)
Kytara
No.: 269473Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 09. 2023 22:30
dřevořez, 1970, 14,9 x 7,5 cm, DU u okraje papíru jaroslav Šváb, X 3, 1970, nepatrně pokrčený papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Benda and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphi…
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID7**0 History of bids
Libor Beránek
Vážka
No.: 268632Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 09. 2023 21:38
lithography, 2017, 21,4 x 32 cm, sign. lower/right Libor Beránek 2017, no. 101/200, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID8**7 History of bids
Václav Jícha
(1874-1950)
Stavení v údolí
No.: 268544Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 09. 2023 21:34
watercolor, white, paper, 33 x 44 cm, sign. lower/right V. Jícha, rám, small scratches on the frame, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Czech Pedagogical Institution in Brno, member of JUV and SVUM
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
Vladislav Röhling
(1878-1949)
Pohled na Pražský hrad
No.: 262684Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 09. 2023 21:08
lept, mezzotinta, 21 x 23,5 cm, sign. PD V. Röhling, značeno v desce LD V. Röhling, rám, mírně zažloutlý papír, rám otlučený, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of F. Zenisek
Current price: 350 CZK (15 €)
Portrét T.G. Masaryka
No.: 260072Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 09. 2023 20:42
litografie, 29 x 21,8 cm, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: ID8**0 History of bids
Kopretiny ve váze
No.: 249547Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 09. 2023 19:58
olej, sololit, 43 x 33 cm, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Portrét muže
No.: 278245Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 09. 2023 18:29
uhel, papír, 50,5 x 31,5 cm, potrhaný a zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
O. Malínová
Muzikanti
No.: 278219Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 09. 2023 18:03
akvarel, uhel, papír, 1937, 39,5 x 27,5 cm, sign. PD Malínová, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Jan Harant
(1983)
No.: 278216Auction price: 150 CZK (7 €)
pastel, papír, 2013, 27,8 x 21 cm, sign. PD Harant 2013, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
Pavel Lisý
Triga
No.: 278218Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 09. 2023 18:02
tuš, papír, 38,2 x 26,7 cm, sign. PD P. Lisý, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The School of Decorative Arts in Prague, the member of SVU Marold and SCVU
Current price: 500 CZK (21 €)
Václav Hejna
(1914-1985)
Mužský akt
No.: 278217Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 09. 2023 18:01
tužka, papír, 43 x 30 cm, sign. PD VHejna, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek at The University of Architecture in Prague, studied at Ecole des Beaux Arts v Paris, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Sedm …
Current price: 150 CZK (7 €)
T. Pánek
Poslední sníh v Berouně
No.: 278180Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 09. 2023 18:05
uhel, papír, 1987, 45 x 31,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Karel Tondl
(1893-1980)
Václavské náměstí
No.: 278158Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 09. 2023 19:02
litografie, 1945, 21 x 17 cm, sign. PD Karel Tondl, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota, V. Bukovac, J. Preisler and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, studied History of Art, Aesthetics and Philosophy at The Faculty of Philosophy - Char…
Current price: 350 CZK (15 €)
Jan Šmejkal
Les
No.: 278154Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 09. 2023 19:01
dřevoryt, 1978, 19,8 x 15,5 cm, sign. PD Šmejkal J. 78, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)