Jaromír Stretti-Zamponi
(1882-1959)
Pohled na Pražský hrad
No.: 873Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 17:10
akvatinta, lept, 35,1 x 32,9 cm, sign. PD I. Stretti-Zamponi, zašlý papír, u pravého okraje papír lehce ušpiněný, v horních rozích papír neptrně pokrčený, Aantiqari.at Radhošťská, , the constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of The Manes Association of Fine Art…
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Pražský hrad v zimě
No.: 872Auction price: 3.500 CZK (146 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 17:09
akvatinta, 1912, 37,8 x 35 cm, rám, A.T., značeno v desce LD Stretti - Zamponi 1912, signatura PD?, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Mario Stretti
(1910-1960)
Assisi
No.: 871Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 17:08
akvatinta, 27,8 x 21,6 cm, sign. PD Mario Stretti, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Nechleba and T. F. Simon at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 800 CZK (34 €)
Bohumil Straka
(1919-?)
Pernštýn - detail hradu
No.: 870Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 17:07
bromostříbrná fotografie, 50,5 x 49,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Jan Soumar
(1995)
No.: 869Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 17:06
litografie, 60 x 43 cm, sign. PD Soumar Jan, A. T.
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Boris Soukup
(1938-1984)
Abstraktní kompozice IV
No.: 867Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 17:04
aktivní grafika, 24,5 x 31,3 cm, sign. PD B. Soukup, při levém orkaji mírně zvlněný papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Boris Soukup
(1938-1984)
Abstraktní kompozice II
No.: 866Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 17:03
aktivní grafika, 27,8 x 38 cm, č. 5/8, při okrajích papír nepatrně ohmataný, v jednom místě mimo tisk tiskařská barva, Aantiqari.at Radhošťská,
A. Soto
No.: 865Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 17:02
zlato, pastel, papír, 1966, 45 x 58 cm, sign. PD A. Soto, Provenance: Antiquarian Dlážděná
A. Sobotka
Krajina s kapličkou
No.: 864Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 17:01
olej, sololit, 21 x 29,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
A. Sobotka
Břízy
No.: 863Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 17:00
olej, karton, 21,3 x 29,8 cm, monogr. PD A.S, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
A. Sobotka
Kvetoucí stromy
No.: 862Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 16:59
tempera, běloba, papír, 18,5 x 27,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Dalibor Smutný
(1964)
Dopis
No.: 861Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 16:58
lept, mezzotinta, 1995, 31 x 39 cm, sign. PD D. Smutný 1995, č. 2/15, rohy nepatrně ohnuté, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. L. Cepelak at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID6**1 History of bids
Jaromír Skřivánek
(1923-2010)
Žena v lese
No.: 860Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 16:57
dřevoryt, 24 x 29, 8 cm, sign. PD Jaromír Skřivánek, č. 10/1, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Václav Skalický
(1927)
Zármutek
No.: 859Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 16:56
patinovaná sádra, 23 x 14 x 17 cm, sign. dole V. Skalický 02, zespodu autorský štítek s popisem a razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Václav Skalický
(1927)
Bledule
No.: 858Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 16:55
patinovaná sádra, 2001, 35 x 15 cm, sign. PD V. Skalický 2001, na zadní straně autorský štítek s popisem a razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Václav Sivko
(1923-1974)
Hrad
No.: 857Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 16:54
lept, 1952, 10 x 10 cm, sign. PD V. Sivko 52, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka at The State Graphic School in Prague, prof. F. Troster at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czec…
Current price: 300 CZK (13 €)
Vladimír Sirůček
Katedrála sv. Víta
No.: 856Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 16:53
fotografie, 1991, 29,3 x 21,5 cm, sign. PD Sirůček 91, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied by J. Funke, J. Ehm and Z. Feyfar at the National Graphic School
Vladimír Silovský
(1891-1974)
Hráz Holenského rybníka
No.: 855Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 16:52
suchá jehla, 33,5 x 47 cm, sign. PD V. Silovský, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied Architecture at The Czech Technical University in Prague, the disciple of prof. K. M. Crncic at The School of Applied Arts in Zagreb, prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Man…
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Vladimír Silovský
(1891-1974)
Krajina u Ostravy
No.: 854Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 16:51
dřevoryt, 27,7 x 33,5 cm, sign. PD V. Silovský, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied Architecture at The Czech Technical University in Prague, the disciple of prof. K. M. Crncic at The School of Applied Arts in Zagreb, prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Mane…
Vladimír Silovský
(1891-1974)
Nová Lesná (pod Tatrami)
No.: 853Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 16:50
suchá jehla, 23 x 29 cm, sign. PD V. Silovský, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied Architecture at The Czech Technical University in Prague, the disciple of prof. K. M. Crncic at The School of Applied Arts in Zagreb, prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes…
Vladimír Silovský
(1891-1974)
Zorané pole
No.: 852Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 16:49
suchá jehla, 20,3 x 27 cm, sign. PD V. Silovský, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied Architecture at The Czech Technical University in Prague, the disciple of prof. K. M. Crncic at The School of Applied Arts in Zagreb, prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Man…
Current price: 600 CZK (25 €)
Ludvík Schneiderka
(1903-1980)
Vesnice v horách
No.: 851Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 16:48
kvaš na ručním papíře, 1960, 18 x 50 cm, sign. PD Ludvík Schneiderka, papír mírně zažloutlý, zbytky po lepence na kartonu, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Rudolf Herbert Schlindenbuch
(1877-1934)
Chebský hrad
No.: 850Auction price: 1.100 CZK (46 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 16:47
akvatinta, mezzotinta, 26,5 x 24,5 cm, sign. PD RH Schlindenbuch, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Zdeněk Seydl
(1916-1978)
The best teacher
No.: 849Auction price: 3.500 CZK (146 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 16:46
litografie, 50 x 39 cm, sign. LD Seydl, č. 8/10, ohnuté rohy, the disciple of prof. J. Konupek and F. Kysela
Zdenek Seydl
(1916-1978)
Pohádky
No.: 848Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 16:45
kombinovaná technika, papír, jedenáctkrát 25 x 16,4 cm, sign. D Seydl, na zadní straně razítko: Zdenek Seydl z pozůstalosti, papír je prohnutý, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Konupek and F. Kysela
Klára Sedlo
(1993)
Dinosauří pláň
No.: 847Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 16:44
Klára Sedlo
(1993)
Ztracen v lese
No.: 846Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 16:43
Rumen Sazdov
Song for you
No.: 845Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 16:42
suchý pastel, jehla, 2009, 41 x 30 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Josef Saska
Stará vrata
No.: 844Auction price: 1.400 CZK (59 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 16:41
akvatinta, 1978, 39,5 x 49 cm, sign. PD Josef Saska 78, pasparta, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of L. Cepelak
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Martin Salajka
(1981)
Vanitas I
No.: 843Auction price: 2.800 CZK (117 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 16:40
litografie, 2021, 63,5 x 47 cm, sign. PD Martin Salajka 2021, č. 19/50, the disciple of prof. M. Rittstein
Current price: 2.800 CZK (117 €)