• Tomáš Hřivnáč

    Na všechny strany

    No.: 391

    Auction price: 4.500 CZK (188 €)

    Planned termination: 26. 02. 2026 15:00

    suchá jehla, 2000, 48 x 48 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2000, rám, autorský tisk

    Current price: 4.500 CZK (188 €)

  • Jiří Vavřina

    Malý ptáčník/Malá ptáčnice

    No.: 390

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    2x olej, lepenka, 1986, 20 x 20/20 x 20 cm, oba signovány dole Vavřina 86, rám, na zadní straně štítek Galerie Dílo s popisem a razítko ČFVU, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Paříž

    No.: 389

    litografie, 1946, 15,3 x 10 cm, sign. PD F. Gross 46, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of Skupina 42, UB, The Hollar Association of Czech Graphic Artists and Radar

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    U stolu

    No.: 388

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    oleo-monotyp, 1945, 25,5 x 17,5 cm, sign. LN Belocvetov 45, rám, na zadní straně popsáno autorem: oleo-monotyp, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

  • Věra Venclová

    Cyklisti

    No.: 387

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    olej, deska, 2000, 33 x 24 cm, sign. PD Věra V. 2000, rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

  • Václav Trefil

    (1906-1989)

    Lední hokej

    No.: 386

    Auction price: 1.400 CZK (59 €)

    kvaš, papír, 1964, 33 x 45 cm, sign. LD V. Trefil, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Nejedly at The Academy of Fine Arts in Prague, member of SVU Ales, The Syndicate of Czechoslovak Fine Artists, Economic Federation of Architects, Painters and Sculptors, member of the group …

    Current price: 1.400 CZK (59 €)

  • Helena Wernischová

    No.: 385

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    olej, plátno, 1992, 100 x 81 cm, sign. LD Wernischová 1992, rám, na malbě místy drobná krakeláž, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

  • Chava Pressburger

    No.: 384

    Auction price: 3.200 CZK (134 €)

    Current price: 3.200 CZK (134 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2014)

    Dvě luny

    No.: 383

    Auction price: 4.800 CZK (200 €)

    akvarel, pastel, papír, 66 x 49,5 cm, sign. PD Eva Šlachtová, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Novak at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 4.800 CZK (200 €)

  • Bohumír Bob Hochman

    Prchlivá hvězda

    No.: 382

    špachtlová a štětcová technika, plátno, 2025, 30 x 24 cm, sign. PD Bob H 2025, napínací rám, autor ve své charakteristické práci slučuje zájem o kaligrafii a surrealismus, na zadní straně značeno autorským razítkem a popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Z cyklu Labyrint světa a ráj srdce

    No.: 381

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    akvarel, běloba, papír, 51 x 43,5 cm, rám, cyklus ilustrací k labyrint světa a ráj srdce, rám lehce odřený, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • Ugo Gangheri

    Savorgnano del torre

    No.: 380

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    olej, plátno, 60 x 70 cm, sign. vzadu, rám, vzadu věnování

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

  • Patrik Saudek

    (1968)

    OH! Pop Art!

    No.: 379

    Auction price: 10.000 CZK (417 €)

    olej, akryl, plátno, 2026, 50 x 42 cm, sign. PD Saudek 26, vzadu autorsky popsáno

    Current price: 10.000 CZK (417 €)

  • Jiří Načeradský

    Venuše geometrická

    No.: 51

    Auction price: 160.000 CZK (6.667 €)

    akryl, uhel, plátno, 1981, 96 x 130 cm, sign. PD 81 Načeradský, námět ženy v různých podobenstvích se prolíná celým Načeradského dílem. Vedle realistických vyobrazení podle fotografií překvapoval Načeradský zpodobením žen jako agresivních kudlanek anebo naopak Venuší hodných úcty a zbožštění. Sám k …

    Current price: 160.000 CZK (6.667 €)

  • Patrik Hábl

    (1975)

    Abstraktní krajina

    No.: 57

    Auction price: 48.000 CZK (2.000 €)

    Current price: 48.000 CZK (2.000 €)

  • Vladimír Novák

    (1947-2024)

    Kompozice II

    No.: 56

    Auction price: 7.000 CZK (292 €)

    akvarel, kvaš, papír, 1990, 59,5 x 41,5 cm, sign. PD V. Novák 1990

    Current price: 7.000 CZK (292 €)

  • Vladimír Novák

    (1947-2024)

    No.: 55

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    akvarel, kvaš, papír, 1990, 58,5 x 42 cm, sign. DU V. Novák 90

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

  • Vladimír Novák

    (1947-2024)

    Velká červená díra

    No.: 54

    akvarel, kvaš, papír, 2008, 58 x 41 cm, sign. NU V. Novák 08, vzadu věnování

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    Tři klacky

    No.: 53

    olej, akvarel, papír, 2008, 70 x 50 cm, sign. PD I. Ouhel 08, the disciple of prof. Soucek, member of Volne seskupeni 12/15, Still even late, member of The Umelecka beseda

  • Vladimír Komárek

    Pieta

    No.: 337

    lept, 1970, 36,5 x 49 cm, sign. DU VKomárek 70, č. 37/50, the disciple of prof. Minar, Stipl

  • Vladimír Komárek

    No.: 336

    lept, 1965, 26,5 x 41,5 cm, sign. PD V. Komárek 65, č. 16/50, the disciple of prof. Minar, Stipl

  • Vladimír Komárek

    Housle

    No.: 335

    lept, 33,5 x 44,5 cm, sign. DU VKomárek, č. 6/50, the disciple of prof. Minar, Stipl

  • Vladimír Komárek

    Skříň

    No.: 334

    lept, 1977, 44 x 31 cm, sign. PD VKomárek 77, č. 13/50, the disciple of prof. Minar, Stipl

  • Zdeněk Mézl

    Zatčení kulturisty na Mostecku

    No.: 333

    dřevoryt, 41 x 31,5 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, rám, autorský tisk, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov

  • Václav Kiml

    (1928-2001)

    No.: 332

    litografie, 1981, 40 x 30 cm, sign. PD V. Kiml 81, č. 51/85

  • Karel Oberthor

    Slévárna

    No.: 331

    litografie, 36 x 47 cm, sign. PD K. Oberthor, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Zdeněk Raiser

    (1935-2025)

    František Běhounek a generál Nobile míjejí severní pól

    No.: 378

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Tanečnice Terez

    No.: 377

    Auction price: 12.000 CZK (500 €)

    olej, plátno, 2022, 50 x 30 cm, sign. PD Vetengl 22

    Current price: 12.000 CZK (500 €)

  • Tomáš Řízek

    (1963)

    Lidská koule

    No.: 376

    Auction price: 31.000 CZK (1.292 €)

    tempera, sololit, 2025, 35 x 24 cm, sign. DU T. Řízek, rám

    Current price: 31.000 CZK (1.292 €)

  • Dan Trantina

    Dvojice

    No.: 375

    Auction price: 3.300 CZK (138 €)

    akryl, papír, 2011, 29 x 42 cm, sign. PD D 011, the disciple of prof. Naceradsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 3.300 CZK (138 €)