-
Neznámý autor
Národní galerie v Praze
Položka č.: 254288Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:33
tisk, plakát, 57 x 82 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Zelené listy ( PF 2012)
Položka č.: 254077Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:35
serigrafie, 2011, 10,3 x 13,5 cm, č. 65/305, vzadu popsáno: PF 2012 Jaroslav, Kateřina, František Dostálovi, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiřina Livorová
Krajina
Položka č.: 257797Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:11
akvarel, papír, 1974, 10,4 x 15 cm, sign. LD Livorová 74, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hana Hralová - Třešková
(1956)
Portrét ženy
Položka č.: 257795Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:09
lept, 15,8 x 11,4 cm, sign. PD Třešková, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
V. Kopecký
Praha u Daliborky
Položka č.: 257794Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:39
sítotisk, 1943, 20 x 14,5 cm, sign. PD Kopecký V., zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Přicházející
Položka č.: 257849Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:19
linoryt, 6,9 x 7,7 cm, autorský tisk, ušpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Žehnající
Položka č.: 257848Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:20
linoryt, 4,1 x 6,9 cm, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Narození
Položka č.: 257847Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:21
linoryt, 4,3 x 6,8 cm, autorský tisk, ušpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Večeře v Emauzích
Položka č.: 257846Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:22
linoryt, 4,3 x 6,9 cm, ušpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Boj a pád
Položka č.: 257845Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:23
lept, 6,3 x 11,9 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Věra Martinková
(1948)
Prasklé sklo a ostnatej drát
Položka č.: 237574Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:15
tisk, 1999, 13 x 9,7 cm, sign. DU Martinková 99, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Poláček
Bonbóny prátelům nejmilejším na rok 1998
Položka č.: 262640Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:52
tisk, 1998, 14,4 x 10,5 cm, sign. PD J. Poláček, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Zřícenina v lesích
Položka č.: 259165Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:40
tužka, papír, 33,5 x 26 cm, papír ušpiněn, na rohu pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Soudce
Položka č.: 234132Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:41
linoryt, 1960, 6 x 8 cm, pod grafikou popsáno: From Professor Jiří Siblik von Günter Stille, Hinbaden, den 22. 11. 60, pokrčený papír, uprostřed přeložený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Domek v lese
Položka č.: 234130Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:24
uhel, papír, 41 x 29,5 cm, sign. PD, papír ušpiněn, na okrajích místy natržen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
W.J. Rozendaal
Krotitel
Položka č.: 229974Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:53
litografie, 1938, 13,3 x 17,4 cm, PD značeno na kameni W.J. Rozendaal, při okrajích lehce poškozený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Ex libris Marina Stappen
Položka č.: 229972Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:28
lept, 7,4 x 14,8 cm, DU monogr., č. 70/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Zapadající slunce
Položka č.: 229969Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:29
linoryt, 11 x 8 cm, sign. PD, č. 34/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Ježíš (P.F.X. Polák)
Položka č.: 229967Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:44
dřevoryt, 6,2 x 5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Zasněžené chalupy
Položka č.: 229949Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:45
mědirytina, 7 x 5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neumann
Muž z profilu
Položka č.: 228529Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:21
tuš, papír, 28 x 22,5 cm, sign. LD Neumann, studentská práce, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neumann
Kolibřík
Položka č.: 228527Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:22
tužka, akvarel, papír, 24 x 24 cm, sign. DU Neumann, studentská práce, papír ušpiněný, při krajích pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Gustav Maran
(1886-1983)
Pražský hrad
Položka č.: 211117Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:44
lept, 19,5 x 29,5 cm, značeno PD S. G. Maran, pokrčený papír, pasparta nalepena na papíře, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Dipsacus silvester
Položka č.: 209377Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:13
tuš, papír, 45 x 16,7 cm, sign. PD nečitelně, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Světla Žáková Štrupová
(1924-1978)
Kompozice
Položka č.: 238149Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:59
litografie, 4,1 x 14,5 cm, sign. PD S. Žáková-Štrupová , č. 35/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 40 CZK (2 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Bérová
Ptáček
Položka č.: 232758Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:03
serigrafie, 1992, 15 x 10,3 cm, sign. PD J. Bérová, na dvojlistu s přáním a pozdravem autorky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 40 CZK (2 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dubová
Upřený pohled
Položka č.: 232757Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:06
litografie, 1984, p. 5,7 cm, sign. DU, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 40 CZK (2 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Martenek
(1933)
E 55 (kalendář na rok 1999)
Položka č.: 262642Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:13
tisk, 1998, 8,3 x 5,4 cm, z druhé strany je natištěný kalendář na rok 1999, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Martenek
(1933)
Atelier kresleného humoru (kalendář 1998)
Položka č.: 262641Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:14
tisk, 1997, 10,5 x 7,2 cm, z druhé strany je natištěný kalendář na rok 1998, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Pavelka
(1894-1948)
Profil muže
Položka č.: 269373Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:16
tuš, papír, 12 x 11,5 cm, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu