-
Neznámý autor
Přicházející
Položka č.: 257849Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:19
linoryt, 6,9 x 7,7 cm, autorský tisk, ušpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Žehnající
Položka č.: 257848Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:20
linoryt, 4,1 x 6,9 cm, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Narození
Položka č.: 257847Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:21
linoryt, 4,3 x 6,8 cm, autorský tisk, ušpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Večeře v Emauzích
Položka č.: 257846Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:22
linoryt, 4,3 x 6,9 cm, ušpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Boj a pád
Položka č.: 257845Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:23
lept, 6,3 x 11,9 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Věra Martinková
(1948)
Prasklé sklo a ostnatej drát
Položka č.: 237574Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:15
tisk, 1999, 13 x 9,7 cm, sign. DU Martinková 99, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Poláček
Bonbóny prátelům nejmilejším na rok 1998
Položka č.: 262640Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:52
tisk, 1998, 14,4 x 10,5 cm, sign. PD J. Poláček, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Zřícenina v lesích
Položka č.: 259165Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:40
tužka, papír, 33,5 x 26 cm, papír ušpiněn, na rohu pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Soudce
Položka č.: 234132Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:41
linoryt, 1960, 6 x 8 cm, pod grafikou popsáno: From Professor Jiří Siblik von Günter Stille, Hinbaden, den 22. 11. 60, pokrčený papír, uprostřed přeložený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Domek v lese
Položka č.: 234130Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:24
uhel, papír, 41 x 29,5 cm, sign. PD, papír ušpiněn, na okrajích místy natržen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
W.J. Rozendaal
Krotitel
Položka č.: 229974Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:53
litografie, 1938, 13,3 x 17,4 cm, PD značeno na kameni W.J. Rozendaal, při okrajích lehce poškozený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Ex libris Marina Stappen
Položka č.: 229972Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:28
lept, 7,4 x 14,8 cm, DU monogr., č. 70/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Zapadající slunce
Položka č.: 229969Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:29
linoryt, 11 x 8 cm, sign. PD, č. 34/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Ježíš (P.F.X. Polák)
Položka č.: 229967Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:44
dřevoryt, 6,2 x 5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Zasněžené chalupy
Položka č.: 229949Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:45
mědirytina, 7 x 5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neumann
Muž z profilu
Položka č.: 228529Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:21
tuš, papír, 28 x 22,5 cm, sign. LD Neumann, studentská práce, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neumann
Kolibřík
Položka č.: 228527Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:22
tužka, akvarel, papír, 24 x 24 cm, sign. DU Neumann, studentská práce, papír ušpiněný, při krajích pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Gustav Maran
(1886-1983)
Pražský hrad
Položka č.: 211117Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:44
lept, 19,5 x 29,5 cm, značeno PD S. G. Maran, pokrčený papír, pasparta nalepena na papíře, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Dipsacus silvester
Položka č.: 209377Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:13
tuš, papír, 45 x 16,7 cm, sign. PD nečitelně, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Světla Žáková Štrupová
(1924-1978)
Kompozice
Položka č.: 238149Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:59
litografie, 4,1 x 14,5 cm, sign. PD S. Žáková-Štrupová , č. 35/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 40 CZK (2 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO