-
Josef Liesler
(1912-2005)
Podpis
Položka č.: 282200Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:02
fix, papír, 15 x 10 cm, sign. uprostřed Liesler, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Ptáci
Položka č.: 282186Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:34
tisk, papír, 1964, 11 x 11 cm, monogr. PD KS 64, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Písmenka
Položka č.: 282184Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:30
tisk, papír, 1964, 13,5 x 8 cm, monogr. PD KS 64, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Panna
Položka č.: 282183Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:28
tisk, papír, 1964, 15,5 x 9,5 cm, monogr. PD KS 64, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Masopustní masky
Položka č.: 282182Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:26
tisk, papír, 1964, 18,5 x 11 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Tváře
Položka č.: 282181Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:24
tisk, papír, 1964, 15,5 x 9,5 cm, monogr. PD KS 64, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Tajemný hrad
Položka č.: 282180Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:22
tisk, papír, 1964, 17,5 x 10,5 cm, monogr. PD KS 64, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Vandráci
Položka č.: 282179Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:20
tisk, papír, 1964, 15 x 8,5 cm, sign. PD KSvolinský 64, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Busta od Antonína Lhotáka
Položka č.: 282255Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:41
bromostříbrná fotografie, 23,5 x 17 cm, PD autorské razítko Antonín Lhoták, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Busta od Antonína Lhotáka
Položka č.: 282256Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:42
bromostříbrná fotografie, 23,5 x 17 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO