Marko Čermák
Bratrstvo Kočíčí pracky
No.: 276061Auction price: 23.000 CZK (959 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2023 13:20
serigrafie, 2020, 34,5 x 49,5 cm, sign. LD Marko Čermák, rám, č. 28/100
Current price: 23.000 CZK (959 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
Lubomír Svoboda
No.: 276862Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 08. 2023 16:06
tuš, pastel, papír, 61 x 43 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID8**9 History of bids
Ladislav Hojný
Třemšínský mikroregion
No.: 276861Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 08. 2023 16:04
tuš, papír, 2004, 30 x 42 cm, sign. PD Hojný Lad., Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
Jiří Bouda
Vysoký Chlumec
No.: 250825Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 08. 2023 15:12
litografie, 1975, 7,3 x 18,5 cm, sign. PD Jiří Bouda 75, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
No.: 276783Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 15:52
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Paříž v roce 1852
No.: 276776Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 15:38
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cizinci v Paříži
No.: 276771Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 15:28
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Bas bleus
No.: 276770Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 15:26
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
V knihovně
No.: 276767Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 15:20
Current price: 150 CZK (7 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
No.: 276765Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 15:16
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
No.: 276762Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 15:10
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID7**5 History of bids
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížské emoce
No.: 276755Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 14:56
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Filantropové dne
No.: 276749Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 14:44
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Kohout
No.: 276745Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 14:36
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pád
No.: 276743Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 14:32
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Sv. Medard
No.: 276741Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 14:28
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Tátové
No.: 276737Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 14:20
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Jeden den volna
No.: 276735Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 14:16
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížští bohémové
No.: 276733Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 14:12
litografie, 25 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Vzorek
No.: 276731Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 14:08
litografie, 18,5 x 24,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Kompliment
No.: 276727Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 14:00
litografie, 25 x 19,5 cm, PD značeno na kameni h. D., Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Václav Černý
(1872-1947)
Muž s dýmkou
No.: 274674Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 07. 2023 22:44
akvarel, tužka, papír, 29 x 21 cm, sign. PD Václav Černý, rám, papírová pasparta zažloutlá, rám zašlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
Ilja Hartinger
Motiv kultury
No.: 274479Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 07. 2023 22:30
linoryt, 1975, 23,6 x 45 cm, sign. PD Hartinger 75, č. 71/200, pravý a levý okraj papíru pokrčený, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. K. Langer at The School of Artistic Crafts in Brno, prof. A. Strnadel and J. Bauch at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID3**7 History of bids
Karel Souček
Beroun - na ostrově
No.: 270461Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 07. 2023 21:24
pastel, papír, 1990, 25 x 42 cm, sign. PD K. Souček 90, rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Dlabal
(1920-2004)
Zlatá ulička
No.: 263654Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 07. 2023 19:50
olej, karton, 12 x 17 cm, sign. PD J.Dlabal, vzadu razítko pasparta club, nalepeno na kartonu, Aantiqari.at Radhošťská, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: ID7**2 History of bids
Na loďce před Národním divadlem
No.: 243376Auction price: 70 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2023 20:22
litografie, 20,5 x 33,3 cm, sign. PD, zažloutlý papír, při pravém okraji natrženo, v rohu PD zbytek lepenky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 70 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
A. Václav Mašek
Otec a syn
No.: 239050Auction price: 120 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2023 19:16
lavírovaná tuš, papír, 16,5 x 14,7 cm, sign. SU A. V. M. , nalepeno na papíru, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 120 CZK (5 €)
A. Václav Mašek
Dům v údolí
No.: 234088Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2023 18:48
tuš, papír, 22 x 7,5 cm, PD monogr. A. V. M, studijní práce A. V. Maška, na pravém okraji hnědý malý flíček, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Josef Dlabal
(1920-2004)
Gondola - Benátky
No.: 276014Auction price: 550 CZK (23 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2023 22:02
olej, plátno, 12,8 x 19,2 cm, sign. PD J. Dlabal, PD u rohu nepatrně odřená malba, Aantiqari.at Radhošťská, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan
Current price: 550 CZK (23 €)
Josef Dlabal
(1920-2004)
Národní divadlo v Praze
No.: 276012Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2023 22:00
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: ID8**0 History of bids