Johann Conrad Susemihl
(1767-1847)
Krahujec obecný (malá samice, dospělá)
Položka č.: 266857Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 19:22
kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, PD značeno Sufemihl pinx: et fc:, mírně zažloutlý okraj a několik hnědých skvrnek mimo tisk, příloha Teutsche Ornithologie oder Naturgeschichte aller Vogel in naturgetreuen Abbildungen und Beschreibungen (Německá ornitologie neboli přírodopis všech …
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
Krajina s rybníkem a břízami
Položka č.: 265804Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 18:54
olej, překližka, 44 x 58,5 cm, rám, na rámu drobné rýhy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
Jiří Švengsbír
(1921-1983)
Mořský koráb
Položka č.: 264963Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 18:38
ocelorytina, 13,5 x 7,2 cm, sign. DU Jiří Švengsbír, pasparta, č. 85/200, papír zažloutlý, v pozadí grafiky patrný zažloutlý nápis na ručním papíru, , pasparta lehce zažloutlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Graf…
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Jiří Švengsbír
(1921-1983)
Sluníčko - Březen
Položka č.: 264961Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 18:34
ocelorytina, 7,5 x 7,5 cm, sign. DU J. Švengsbír, pasparta, č. 20/200, zezadu nalepen štítek s kalendáře na měsíc březen, zažloutlý papír, látková pasparta lehce zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jiří Švengsbír
(1921-1983)
Sluníčko - Prosinec
Položka č.: 264960Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 18:32
ocelorytina, 7,5 x 7,5 cm, sign. DU J. Švengsbír, pasparta, č. 20/200, zezadu nalepen štítek s kalendáře na měsíc prosinec, zažloutlý papír, látková pasparta lehce zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jiří Švengsbír
(1921-1983)
Sluníčko - Říjen
Položka č.: 264959Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 18:30
ocelorytina, 7,8 x 7,8 cm, sign. DU J. Švengsbír, pasparta, č. 20/200, zezadu nalepen štítek s kalendáře na měsíc říjen, látková páska pasparty lehce zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jiří Švengsbír
(1921-1983)
Sluníčko - Listopad
Položka č.: 264958Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 18:28
ocelorytina, 8 x 8 cm, sign. DU J. Švengsbír, pasparta, č. 20/200, zezadu nalepen štítek s kalendáře na měsíc listopad, papír i pasparta lehce lehce zažloutlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Aleš Kublák
Tiché prázdno
Položka č.: 270082Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 19:40
olej, akryl, plátno, 50 x 50 cm, PD monogr. AK 22
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Aleš Kublák
Kdysi kdesi
Položka č.: 270081Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 19:39
olej, plátno na desce, 39 x 29 cm, monogr. vzadu AK 22
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
Peter Kľučik
Novoročenka
Položka č.: 270079Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 19:37
lept, 2008, 14,8 x 8,8 cm, sign. PD Klůčik 2008, č. 142/151, žák prof. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenie grafikov G bod
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Vladimír Komárek
(1930-2013)
U okna
Položka č.: 270078Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 19:36
suchá jehla, 13,8 x 9,4 cm, sign. DU V Komárek
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
Lukáš Henzl
Samuel Beckett - Murahy
Položka č.: 270069Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 19:27
lept, 18 x 23,2 cm, sign. PD Henzl
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Lukáš Henzl
Samuel Beckett - Murahy
Položka č.: 270068Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 19:26
lept, 17,5 x 22 cm, sign. PD Henzl
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Michaela Lesařová-Roubíčková
Hráč karet
Položka č.: 270057Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 19:15
lept, 14,5 x 7,5 cm, sign. DU Michaela Lesařová-Roubíčková, č. 6/7
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
David Linek
(1973)
Pravda neumřela
Položka č.: 270054Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 19:12
linoryt, 2013, 12 x 17,5 cm, PD monogr. DL 2013, č. 26/77, soukromý žák prof. Vávry
Aktuální cena: 850 CZK (36 €)
Josef Dlabal
(1920-2004)
Horský potok
Položka č.: 259185Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2023 22:56
olej, karton, 13,5 x 12,1 cm, sign. DU J. Dlabal, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Jiří Mareš
(1932-1984)
Vesnice u lesů
Položka č.: 259167Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2023 22:54
litografie, 1976, 17 x 25,5 cm, sign. PD Jiří Mareš 1976, č. 43/120, a.t., papír na levém okraji jemně natržen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Josef Dlabal
(1920-2004)
Noční Benátky
Položka č.: 258197Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2023 22:38
olej, plátno, 15,5 x 13 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Georges van Laer
Umění, Ex libris Georges van Laer
Položka č.: 251178Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2023 22:10
zinkografie, 1946, 7 x 14 cm, vzadu popsáno Georges van Laer, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 40 CZK (2 €)
Flos
Rybář pod hradem
Položka č.: 249543Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2023 21:52
olej, karton, 23,5 x 33,5 cm, sign. PD Flos, rám, při levém okraji bělejší skvrnky, při spodním okraji patrné dírky po špendlících, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Děcko
Položka č.: 249293Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2023 21:48
tužka, papír, 1956, sign. PD Bělocvětov 56, mírně zažloutlý papír, při okrajích několik hnědých skvrnek, poškozený pravý horní roh, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
J. Molhison
Voltaire
Položka č.: 246744Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2023 21:14
mědirytina, 13 x 10 cm, značeno Du Engraved by Jas. Molhison form an original Picture by Largilhere in the original collection of the Institute of France, zašlý papír, na okrajích je papír zašedlý, na okrajích 3 flíčky od vody, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
František Škroup 1801 - 1862
Položka č.: 246709Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2023 21:04
lept, mezzotinta, 18,5 x 12,2 cm, sign. PD, papír mírně zažloutlý; mimo tisk je papír na okrajích místy pokrčen, na spodním okraji skvrna od vody, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Josef Dlabal
(1920-2004)
Korinth
Položka č.: 245389Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2023 20:52
olej, papír, 15 x 9,4 cm, sign. DU Dlabal, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Josef Dlabal
(1920-2004)
Paříž
Položka č.: 243704Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2023 20:40
olej, papír, 10 x 14 cm, sign. PD J. Dlabal, LD Paris, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Šlechtic a poddaný
Položka č.: 242422Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2023 20:14
dřevoryt, 4 x 9 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Ladislav Paulus
Položka č.: 240756Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2023 19:42
olej, sololit, 1998, 48,7 x 33,3 cm, sign.LD Paulus 98, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Michael Florian
(1911-1984)
Svatý Daniel
Položka č.: 234879Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2023 18:50
kolorovaný dřevoryt, 5 x 5,5 cm, papír na pravém horním rohu nepatrně pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jílové u Prahy
Položka č.: 228196Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2023 18:36
tuš, papír, 10,5 x 7,5 cm, PD monogr. B, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Hrubý
Vzít nohy na ramena
Položka č.: 269940Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2023 22:16
tuš, papír, 29,6 x 20,7 cm, sign. PD Hrubý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)