Josef Olexa
(1901-1983)
Silnice ke Krátké
Položka č.: 823Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 13:17
pastel, karton, 50 x 67 cm, sign. PD Olexa, rám, žák O. Nejedlého, člen spolku Purkyně
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
Zuzana Oberthorová
Samota v dešti
Položka č.: 819Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 13:13
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jan Novopacký
(1821-1908)
Bei Arricia
Položka č.: 817Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 13:11
mědirytina, 1858, 31,4 x 44,6 cm, značeno v tisku DU Gemalt u lith. von. Jan Novopacky, potržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. T. Endera, K. Gsellhofera a J. Mössmera na Akademie der bildenden Künste ve Vídni, člen JUV a Krasoumné jednoty
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Neznámý autor (kopie Ilja Repin )
Záporožští kozáci píší Sultánovi
Položka č.: 816Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 13:10
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
St. Johann
Položka č.: 813Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 13:07
mědiryt, 16 x 10 cm, pasparta
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
Stojící ženský akt
Položka č.: 807Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 13:01
uhel, papír, karton, 64 x 35 cm
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Psací sada
Položka č.: 796Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 12:50
., Psací sada, 6 ks, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu
Hlava selky I
Položka č.: 788Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 12:42
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Peter Nagy
Ženská opilost
Položka č.: 783Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 12:37
fotografie, 48 x 38 cm, sign. na zadní straně Peter Nagy, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Josef Mžyk
Studie 5
Položka č.: 781Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 12:35
tužka, akvarel, papír, 1970, 61 x 42 cm, sign. PD Mžyk Josef 1970, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
Josef Mžyk
Toaleta - šatník
Položka č.: 780Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 12:34
tužka, akvarel, papír, 1978, 67 x 63,5 cm, sign. PD Mžyk Josef 1978, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 2.700 CZK (113 €)
Jana Míčková
(1940-2020)
Svatební tanec
Položka č.: 738Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 11:52
lept, 1975, 49 x 59 cm, sign. PD Jana Míčková, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Zdeněk Mézl
Ex libris Mudr. Václav Heřman
Položka č.: 727Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 11:41
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Karel Liška
(1914-1987)
Zima ve Vlachovicích
Položka č.: 710Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 11:24
olej, dřevo, 1940, 35 x 50 cm, sign. LD K. Liška 1940, rám, na zadní straně štítek s popisem, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jan Kutálek
(1917-1987)
El Mariachi
Položka č.: 700Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 11:14
glazovaná keramika, v. 13,5 cm, zespodu značeno Made in Czechoslovakia, malosériová výroba, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák prof. K. Pokorného
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Alfréd Kindler
(1925-2019)
Květina ve džbánu
Položka č.: 654Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 10:28
olej, plátno , 60 x 60 cm, sign. LD Kindler , rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu
Josef Kadeřábek
(1915-2002)
Z Prahy II
Položka č.: 650Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 10:24
tempera, lepenka, 32,5 x 44 cm, sign. LD J. Kadeřábek, rám, žák. prof. J. Obrovského na AVU v Praze, člen jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu
Ludmila Jiřincová
Portrét dámy s motýly
Položka č.: 648Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 10:22
litografie , 29 x 20,5 cm, sign. PD L. Jiřincová 44, rám , zažloutlý papír, rám mírně zašlý , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu
Ludmila Janovská
(1907-?)
Po dešti
Položka č.: 644Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 10:21
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
James Janíček
Sen
Položka č.: 642Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 10:19
lept, 1987, 22,5 x 16,5 cm, sign. DU Janíček, pasparta, č. 26/80, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu
Karel Chaba
(1925-2009)
Kostelík
Položka č.: 637Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 10:11
suchá jehla, 1984, 12 x 5,5 cm, sign. PD Karel Chaba 84, č. 6/30, soukromé studium
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Hondius Henricus
Mapa světa
Položka č.: 612Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 09:46
reprodukce, 52 x 75 cm, rám
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jan Hendrych
Zeměkoule
Položka č.: 611Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 09:45
bronz, 1967, v. 30 cm, č. 1/5, uvnitř vlepen autorský štítek: Hendrych 67, 1/5, žák prof. J. Wagnera a J.Kavana na VŠUP v Praze, aspirantura na AVU u prof. Hladíka
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Maria Florianová
Ptáček
Položka č.: 595Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 09:29
dřevořez, 7 x 5,5 cm, sign. PD Maria Florianová, pasparta
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu
Marie Dulavová
(1938-2007)
Luční kvítí ve džbánu
Položka č.: 591Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 09:25
olej, karton, 50 x 40 cm, sign. PD Dulavová, rám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Berana na PedF UK, členka FVU
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Josef Čapek
(1887-1945)
Koupající se děti
Položka č.: 560Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 08:54
ofset, 26,5 x 34,5 cm, značeno v tisku, rám, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
Karel Beneš
(1932-2021)
Položka č.: 537Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 08:31
suchá jehla, 1988, 31 x 23 cm, sign. DU K. Beneš 88, rám, č. 14/100, rámu chybí zadní deska, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Vlastimil Beneš
(1919-1981)
U stolku/Toaleta
Položka č.: 531Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 08:25
rytina v plastu, 1949, 24,5 x 16,5 cm, sign. PD Beneš 49, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Václav Benedikt
Abstraktní krajina
Položka č.: 519Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 08:13
litografie, 2001, 53,5 x 69 cm, sign. PD Benedikt 2001, a.t., při levém okraji na dvou místech stopy po vpichu špendlíkem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a Sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu
Petr Nikl
Kocour
Položka č.: 146Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:03
litografie, 2011, 70 x 70 cm, PD, AT
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu