Jana Truksová
Pocta Marii
Položka č.: 244853Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:30
litografie, 2010, 48,5 x 70,5 cm, sign. PD Jana Truksová 2010, 13028, mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Jana Truksová
Saturnovy hrátky
Položka č.: 217967Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:31
litografie, 2006, 39 x 49 cm, sign. PD J. Truksová 2006, 16558, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Jana Truksová
Strach
Položka č.: 263707Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:32
litografie, 1993, 38 x 48,5 cm, sign. PD Jana Truksová 1993, 27/35, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze