Josef Herčík
(1922-1999)
Nové Město nad Metují
Položka č.: 280744Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2024 15:42
ocelorytina, 1976, 11 x 13,2 cm, sign. PD JHerčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
Jan Žižka
Položka č.: 226662Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2024 15:41
tužka, papír, 30,5 x 23 cm, vzadu popsáno, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Vojtěch Sedláček
(1892-1973)
Krávy
Položka č.: 277166Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2024 20:44
litografie, 12,5 x 18,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 180 CZK (8 €)
Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu
Hana Lendrová
Vertikály
Položka č.: 276963Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2024 20:24
Ars protis, 40,5 x 43,5 cm, rám, textílie mírně zašlá, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Michael Florian
(1911-1984)
Proutkař
Položka č.: 276950Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2024 20:16
dřevoryt, 9,1 x 6,6 cm, sign. PD Florian, pod grafikou tišténý text, papír nepatrně zažloutlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu
Alena Dostálová
(1932-2011)
Nový model
Položka č.: 276913Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2024 19:54
tuš, glitter, papír, 23,8 x 33 cm, na pravém okraji text: No dovolte slečno, mně budete ukazovat jak mám šít kalhoty?, papír na okrajích lehce zažloutlý, u pravého horního okraje lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Carl Würbs
(1807-1876)
Karlovy Vary
Položka č.: 274443Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2024 19:08
ocelorytina, 1845, 9,8 x 15,4 cm, vyryl Ch. Daumerlang, vydal G. haase, Praha, lehce zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Kluk a pes (Ex Libris Otakar Fikari)
Položka č.: 269736Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2024 18:14
dřevoryt, 7,6 x 5,1 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Oldřich Kulhánek
Grafika
Položka č.: 267387Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2024 21:06
tisk, plakát, 1990, 89 x 62 cm, v rozích dírky, papír mírně pomuchlán, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
Petr Juřena
Mořská panna
Položka č.: 267205Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2024 20:52
tuš, papír, 20,8 x 29,8 cm, u dolního okraje dvě nepatrné šmouhy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠ výtvarné V. Hollara v Praze
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Petr Juřena
Pudl-prase
Položka č.: 267204Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2024 20:50
tuš, papír, 29,8 x 21 cm, v pravém horním rohu šedá šmouha, PD v rohu perem 47, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠ výtvarné V. Hollara v Praze
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Dům v Číně
Položka č.: 234076Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2024 18:14
dřevoryt, 19,3 x 23,5 cm, v papíru malá dírka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
Koně
Položka č.: 280275Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 02. 2024 20:25
bronz, 2001, 9 x 22 x 8 cm, značeno v bronzu, dřevěný podstavec, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
František Hodonský
Zelený uzel
Položka č.: 276036Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 02. 2024 19:32
dřevořez, 2022, 20,1 x 15 cm, sign. DU Hodonský 2022, a. t., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
H. Roos
Noon
Položka č.: 242580Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2024 18:36
mědirytina, 12,7 x 15,5 cm, značeno LD H. Roos pinx. a PD W. French sc., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu
Karel Zeman
Dívka na schodech
Položka č.: 275303Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2024 18:57
lept, 18,5 x 13 cm, sign. DU Karel Zeman, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák Z. Sklenáře
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Zuzana Oberthorová - Popelková
Růže
Položka č.: 257883Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2024 18:48
litografie, 1974, 42 x 29 cm, sign. DU Z. Oberthorová 74, pasparta, 96/100, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
Jan Kuděla
Jan Werich
Položka č.: 277713Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2024 18:42
plakát, 64,5 x 95 cm, rám, fotografie byla použita jako přebal publikace Jan Kuděla: filmová fotografie, fotostudio 1998, rám mírně zašlý, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
V. Fanta
Strom ve větru
Položka č.: 261729Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2024 18:23
olej, plátno, 75,5 x 115 cm, sign. PD Fanta, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu
Portrét manželů
Položka č.: 246266Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2024 18:13
2x fotografie, 37,5 x 27,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Hermann Schmitzbonn
(1903-1960)
Hon na lišku (Parforsní hon)
Položka č.: 273797Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2024 18:26
olej, plátno, 70,5 x 80 cm, sign. PD Schmitzbonn, rám, Hermann Schmitzbonn (1903-1960), malíř krajin a portrétů, studoval na Düsseldorfské umělecké akademii u Maxe Clarenbacha. Narodil se v Duisburgu, v letech 1944 až 1957 působil v Adenau. Zemřel v sanatoriu ve švýcarské Agře., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Jan Otava
(1950)
Ratiboř
Položka č.: 277456Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2024 18:22
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Rudolf Němeček
(1921)
Stavení
Položka č.: 258384Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2024 18:16
olej, dřevo, 1989, 30 x 40 cm, sign. LD R. Němeček 89, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Petr Pištělka
(1887-1963)
Krysař
Položka č.: 280238Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2024 18:36
dřevoryt, 1932, 15,2 x 9,1 cm, sign. PD Petr Pištělka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. H. Schweigra a M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVUM
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Petr Pištělka
(1887-1963)
Tři králové
Položka č.: 280239Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2024 18:35
dřevoryt, 1933, 15,2 x 9,5 cm, sign. PD Petr Pištělka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. H. Schweigra a M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVUM
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Karol Ondreička
(1944-2003)
Svetlo?
Položka č.: 280247Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2024 18:34
lept, 1982, 5 x 3,5 cm, sign. PD K. Ondreička 82, č. 50/100, DU slepotiskové razítko Lyra Pragensis, Antikvariát Dlážděná, žák A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Eva Natus-Šalamounová
(1934-2018)
Vystoupení
Položka č.: 280262Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2024 18:31
litografie, 1993, 14,8 x 10 cm, sign. PD Eva Natus-Šalamounová , 163/200, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Exlibris M. Horníček
Položka č.: 280234Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2024 18:26
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu
Vladimír Komárek
Kostlivec a rytíř
Položka č.: 280231Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2024 18:19
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jan Kavan
Rozbité sochy
Položka č.: 280256Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2024 18:15
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)