Toyohara Kunichika
(1835-1900)
Přísaha
No.: 628Auction price: 1.900 CZK (80 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:05
dřevořez, 35 x 24 cm, nalepeno na hnědý papír, lehce poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Utagawa Kuniaki
(1835-1888)
Škola v Osace
No.: 627Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:04
dřevořez, 24,2 x 16,8 cm, nalepeno na červeném papíru, papír pokrčený, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Ladislav Kuklík
Pohyb a tvar
No.: 626Auction price: 4.500 CZK (188 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:03
lept, akvatinta, 1980, 49,5 x 59,5 cm, sign. DU Kuklík 80, č. 55/80, zažloutlý papír, na papíře skvrnky, the disciple of prof. J. Trnka and Z. Sklenar
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Ladislav Kuklík
Kolotoč
No.: 625Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:02
lept, akvatinta, 1986, 49,4 x 59,5 cm, sign. DU Kuklík 1986, č. 25/80, na papíře skvrny, the disciple of prof. J. Trnka and Z. Sklenar
Ladislav Kuklík
Ke slunci
No.: 624Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:01
lept, akvatinta, 1977, 31,5 x 24,5 cm, sign. DU L. Kuklík, rám, 77/80, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Trnka and Z. Sklenar
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Ladislav Kuklík
Z okna
No.: 623Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:00
Last auctioneer: ID7**3 History of bids
Ladislav Kuklík
No.: 622Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:59
Heinz Kühle
(1909-1965)
Se sudem
No.: 621Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:58
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Heinz Kühle
(1909-1965)
Víno
No.: 620Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:57
Heinz Kühle
(1909-1965)
U piva
No.: 619Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:56
Tereza Kučerová
(1964)
Pan H.
No.: 618Auction price: 2.200 CZK (92 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:55
Current price: 2.200 CZK (92 €)
Tereza Kučerová
(1964)
Únava
No.: 617Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:54
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Jiří Kubíček
Šátek I.
No.: 616Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:53
litografie, 1981, 40,5 x 38,5 cm, sign. PD Jiří Kubíček 1981, rám, č. 1/120, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. F. Muzika
Current price: 500 CZK (21 €)
Jiří Kubíček
Kočka
No.: 615Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:52
litografie, 1984, 37,2 x 37,2 cm, sign. DU Jiří Kubíček 1984, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. F. Muzika
Current price: 500 CZK (21 €)
Vojtěch Kubašta
(1914-1992)
Katedrála svatého Víta
No.: 614Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:51
litografie, sign. LD VKubašta, mírbě zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek, Z. Wirth, A. Engel, member of The Club for Old Prague
B. Kron
Ancona
No.: 613Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:50
lept, 1926, 25 x 34,5 cm, sign. PD Kronmich?, na papíře místy skvrny, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Antonín Kroča
Extáze
No.: 612Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:49
kombinovaná technika, běloba, papír, 1973, 20 x 28 cm, sign. PD Kroča 97, č. 72/100, the disciple of prof. K. Hofman, J. Blazek, member of UVU and The Manes Association of Fine Artists
Current price: 500 CZK (21 €)
Daniel Krejbich
(1969)
Čtyřportrét
No.: 611Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:48
digitální fotografie, 30 x 30 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Jiří Krásl
(1928-2004)
Chobotnice
No.: 610Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:47
lavírovaná tuš, papír, 9,5 x 12 cm, pasparta, ilustrace k povídce, značeno na zadní straně, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Jarmila Králová
Modrý čtverec
No.: 609Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:46
olej, plátno, 40 x 40 cm, monogr. PD JK, klínový rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Petr Kožíšek
(1972)
At piece of My Light
No.: 608Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:45
serigrafie, 2010, 41,8 x 29,9 cm, na pravém okraji napsáno tužkou: At Piece of my Light. Petr Kožíšek 2010, v pravém dolním rohu papíru drobná světlá šmouha, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 300 CZK (13 €)
Emil Kotrba
(1912-1983)
Hra hřebečků
No.: 607Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:44
litografie, 1942, 25 x 40,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1942, č. 6/21, LD popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Emil Kotrba
(1912-1983)
Věnčení býka
No.: 606Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:43
dřevoryt, 27, 5 x 36 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 800 CZK (34 €)
Emil Kotrba
(1912-1983)
Koně
No.: 605Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:42
litografie, 1932, 27,5 x 36,7 cm, sign. PD M.E. Kotrba 1932, rám, 4/20, vybledlý, lehce zažloutlý papír, rám lehce zašlý , Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
Karl Korab
(1937)
Lapeni
No.: 604Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:41
litografie, 32 x 48,5 cm, sign. PD K. Korab, č. 85/100
Current price: 600 CZK (25 €)
Karl Korab
(1937)
No.: 603Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:40
litografie, 32 x 48,5 cm, sign. PD K. Korab, č. 95/100
Current price: 600 CZK (25 €)
Karl Korab
(1937)
No.: 602Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:39
Current price: 600 CZK (25 €)
Vladimír Kopecký
(1928-2016)
Bodlák
No.: 601Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:38
litografie, 64 x 35 cm, sign. PD V. Kopecký, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Vladimír Kopecký
(1928-2016)
Květina s motýlem
No.: 600Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:37
Current price: 500 CZK (21 €)
Ivan Komárek
Ženy, muži
No.: 599Auction price: 12.000 CZK (500 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:36
Current price: 12.000 CZK (500 €)