František Bílek
(1872-1941)
Jaké to dílo
No.: 277556Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2023 16:47
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids
Tom of Finland
(1920-1991)
Group
No.: 277528Auction price: 30.000 CZK (1.250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2023 16:22
serigraphy, 29 x 21 cm, sign. lower/right Tom, frame, no. 31/80
Current price: 30.000 CZK (1.250 €)
Last auctioneer: ID7**0 History of bids
Utagawa Kuniteru
(1808-1874)
Sumo /Prelude (diptych)
No.: 277512Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2023 16:03
woodcut, 34,8 x 23,8 a 35 x 24 cm, both graphics creased, abraded in places, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: ID6**4 History of bids
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Huntress
No.: 277504Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2023 15:55
woodcut, 34,5 x 24,5 cm, signed lower/right , frame, damaged, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID8**7 History of bids
Joža Úprka
(1861-1940)
Queens
No.: 277423Auction price: 4.500 CZK (188 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 09. 2023 17:54
etching, 21 x 24,5 cm, sign. lower/right Jož. Úprka, glued on hardboard, paper soiled and creased in places, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
Jiří Slíva
Café & Tea
No.: 277254Auction price: 4.500 CZK (188 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 09. 2023 15:05
lithography, 31,6 x 42,7 cm, sign. lower/right Jiří Slíva, no. 18/50, lower/middle blind paper mark Lithograph Says, Aantiqari.at Radhošťská, , the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Ukřižování
No.: 274615Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 31. 08. 2023 17:16
Current price: 500 CZK (21 €)
Démoni
No.: 254634Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 31. 08. 2023 15:40
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID6**9 History of bids
Ladislav Hojný
Lysolaje
No.: 276860Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 15:32
tuš, papír, 2007, 30 x 42 cm, sign. LD Hojný Lad., Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID8**8 History of bids
Ladislav Hojný
Českomoravská vysočina
No.: 276859Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 15:30
tuš, papír, 30 x 42 cm, sign. PD Hojný Lad., Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Ladislav Hojný
Líšnice
No.: 276858Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 15:28
tuš, papír, 30 x 42 cm, sign. PD Hojný Lad., drobná skvrna na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 600 CZK (25 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
No.: 276787Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 15:34
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
No.: 276778Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 15:18
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cizinci v Paříži
No.: 276773Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 15:10
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížské emoce
No.: 276758Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 14:50
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížské emoce
No.: 276756Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 14:46
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID1**0 History of bids
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížané
No.: 276754Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 14:44
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Filantropové dne
No.: 276747Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 14:32
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Strašák
No.: 276742Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 14:26
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Tátové
No.: 276738Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 14:20
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížské typy
No.: 276729Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 14:10
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
U baru
No.: 273825Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 14:06
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
Honoré Daumier
(1808-1879)
Klapka
No.: 273820Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 14:00
Current price: 200 CZK (9 €)
Kotrba
Hokejista
No.: 276954Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 08. 2023 23:00
tužka, papír, 27,9 x 21,3 cm, sign. LD Kotrba, zašlý, místy lehce ušpiněný papír, místy žluté skvrnky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
Tajuplný les - návrh ilustrace
No.: 276939Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 08. 2023 22:40
Current price: 550 CZK (23 €)
Last auctioneer: ID7**7 History of bids
Oldřich Dudek
Vánoční stromeček
No.: 276922Auction price: 450 CZK (19 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 08. 2023 22:28
tuš, tužka, papír, 32,8 x 23,7 cm, sign. PD Dudek, dole text: Padej odsud! Pod tímhle stromem jsem se narodil!, na papíře černé šmouhy, levý horní roh papíru lehce pokrčen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 450 CZK (19 €)
Dušan Pálka
(1942-2011)
U moře
No.: 276901Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 08. 2023 21:46
tuš, tužka, papír, 24,3 x 33 cm, dole text: No konečně! - Kdybyste nepřijeli jednou, dvakrát, ale už jsme vás začali podezřívat, že k moři nejezdíte zásadně!, rohy ohnuté, po stranách ohmataný papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 800 CZK (34 €)
Johann Conrad Susemihl
(1767-1847)
Káně rousná (samice)
No.: 276899Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 08. 2023 21:42
kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, PD značeno Sufemichl. fen. fc. LD Sufemichl jun. pinx, zažloutlý okraj a místy na papíře hnědé skvrnky, viditelný - zašpiněný okraj tiskové deky, příloha Teutsche Ornithologie oder Naturgeschichte aller Vogel in naturgetreuen Abbildungen und Beschre…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
Johann Conrad Susemihl
(1767-1847)
Včelojed lesní (samice, mladá)
No.: 276898Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 08. 2023 21:40
kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, PD značeno Sufemichl. fen. fc. LD Sufemichl jun. pinx, zažloutlý okraj a několik hnědých skvrnek mimo tisk, příloha Teutsche Ornithologie oder Naturgeschichte aller Vogel in naturgetreuen Abbildungen und Beschreibungen (Německá ornitologie neboli př…
Current price: 350 CZK (15 €)
Johann Conrad Susemihl
(1767-1847)
Včelojed lesní (samec, mladý)
No.: 276897Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 08. 2023 21:38
kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, PD značeno Sufemichl. fen. fc. LD Sufemichl jun. pinx, zažloutlý okraj papíru, příloha Teutsche Ornithologie oder Naturgeschichte aller Vogel in naturgetreuen Abbildungen und Beschreibungen (Německá ornitologie neboli přírodopis všech ptáků v živých…
Current price: 350 CZK (15 €)