Jana Reinerová
Cesta
No.: 253967Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 10. 2022 14:58
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
Postava
No.: 251460Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 10. 2022 14:55
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: ID5**6 History of bids
Paul Casberg
(1883-1946)
Sokol a chrt
No.: 243917Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 10. 2022 14:47
etching, 20,8 x 26,5 cm, signed right/lower Casberg, rám, 1 out of 10 original etchings from the graphic series Hundepack with cynological theme, published by Volksverband der Bücherfreunde in Wegweiser-Verlag GMBH, Berlin 1925, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
Florencie
No.: 233900Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 10. 2022 14:41
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
Jan Bulíř
(1904-1986)
Žlutá kytice
No.: 233124Auction price: 1.300 CZK (55 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 10. 2022 14:40
oil on canvas , 55 x 41 cm, signed lower/right JBulíř, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.300 CZK (55 €)
Last auctioneer: ID8**9 History of bids
Utrecht
No.: 223794Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 10. 2022 14:26
Current price: 600 CZK (25 €)
Rudolf Rác
Chalupa
No.: 224023Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 10. 2022 14:25
olej, plátno, 1998, 42 x 30 cm, sign. PD Rác 98, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID8**7 History of bids
Miroslav Fišák
Krajina VI.
No.: 207674Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 10. 2022 14:12
lept, 17 x 24 cm, sign. PD Fišák Miroslav 80, pasparta, 17/100, vzadu štítek s popisem
Brunner
No.: 177671Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 10. 2022 14:00
watercolor, paper, 1989, 40 x 56 cm, sign. LD Brunner 1989, rám, slightly yellowed paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
Antonín Kroča
No.: 244926Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 10. 2022 14:29
pastel, papír, 2009, 69,5 x 50 cm, sign. PD Kroča 09, the disciple of prof. K. Hofman, J. Blazek, member of UVU and The Manes Association of Fine Artists
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Koupel - návrh na exlibris
No.: 266628Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 10. 2022 15:22
tužka, papír, 1952, 7,8 x 5,8 cm, sign. PD Flessig 1952, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 250 CZK (11 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Koupel - návrh na exlibris
No.: 266627Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 10. 2022 15:21
Current price: 250 CZK (11 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Knihy svaté!
No.: 262559Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 10. 2022 14:57
akvarel, papír, 15 x 6 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Přípravná studie
No.: 262550Auction price: 120 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 10. 2022 14:49
akvarel, papír, 15 x 17 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 120 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Ukřižování
No.: 262545Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 10. 2022 14:47
akvarel, papír, 11,5 x 9,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 150 CZK (7 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Před kostelem
No.: 262544Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 10. 2022 14:46
linoryt, 1935, 14,7 x 8,6 cm, sign. PD VFleissig 35, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Taneček
No.: 253961Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 10. 2022 14:18
Current price: 100 CZK (5 €)
Ludvík Kuba
(1863-1956)
Ve voseckých lesích
No.: 255521Auction price: 2.200 CZK (92 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 10. 2022 14:37
Current price: 2.300 CZK (96 €)
Ludvík Kuba
(1863-1956)
Kostelíček sv. Anny v Markovicích
No.: 255500Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 10. 2022 14:22
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID6**4 History of bids
Ludvík Kuba
(1863-1956)
Stodola
No.: 254602Auction price: 1.100 CZK (46 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 10. 2022 14:02
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Ludvík Kuba
(1863-1956)
Dvě studie
No.: 254600Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 10. 2022 14:01
Current price: 400 CZK (17 €)
René Sýkora
(1972)
Homage to Fr. Drtikol No. 30
No.: 267172Auction price: 750 CZK (32 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 10. 2022 15:00
fotografie, 2012, 30 x 40 cm, sign. vzadu ReS. 2014, č. 11/30
Current price: 750 CZK (32 €)
Last auctioneer: ID2**2 History of bids
Jolana Petrlíková
Kámen ve vodě
No.: 267169Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 10. 2022 14:01
akvarel, papír, 2022, 29,5 x 42 cm, sign. PD JO.
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID4**4 History of bids
Vladislav Röhling
(1878-1949)
Malostranská Mostecká věž
No.: 266768Auction price: 450 CZK (19 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 10. 2022 22:02
lept, 22,2 x 22,1 cm, sign. PD V. Röhling, rám, LD značeno , značeno v desce V. Röhling, rám zašlý, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of F. Zenisek
Current price: 450 CZK (19 €)
Last auctioneer: ID8**8 History of bids
Josef Dlabal
(1920-2004)
Katedrála svatého Víta na Pražském hradě
No.: 263667Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 10. 2022 21:16
olej, plátno, 17,5 x 12,5 cm, sign. PD J.Dlabal, Aantiqari.at Radhošťská, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
Josef Dlabal
(1920-2004)
Pod Karlovým mostem
No.: 263660Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 10. 2022 21:12
olej, papír, 20,2 x 13,9 cm, sign. PD J.Dlabal, Aantiqari.at Radhošťská, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID7**0 History of bids
Přemysl Rolčík
(1922-1989)
Koupající se
No.: 262124Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 10. 2022 20:22
lept, akvatinta/mezzotinta , 1986, 14,7 x 13,9 cm, sign. DU Rolčík 86, č. 4/5, papír místy velmi nepatrně pokrčen, u horního okraje grafiky dvě stopy po barvě, u spodního okraje papíru čtyři hnědé tečky, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The School of Arts in Zlin, the disciple of prof. J. Bauch…
Current price: 250 CZK (11 €)
Miloslav Holý
Sv. Mikuláš
No.: 260217Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 10. 2022 20:18
pastel, papír, 1942, 13 x 19 cm, sign. LD M. Holý 42, rám, rám na dvou místech lehce otlučený , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids
J. Kubíček
Ženy s hráběmi
No.: 260054Auction price: 170 CZK (8 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 10. 2022 20:14
dřevoryt, 9 x 9,6 cm, sign. PD J. Kubíček, papírová pasparta, v dolní části papíru pod grafikou několik nepatrných flíčků hnědé barvy, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 170 CZK (8 €)
Emil Pacovský
(1879-1948)
T. G. Masaryk
No.: 246708Auction price: 120 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 10. 2022 18:56
dřevoryt, 1930, 13 x 12,1 cm, pod grafikou na papíru vytištěno: Emil Pacpvský: K osmdesátinám presidenta T. G. Masaryka (Dřevoryt 1930), Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 120 CZK (5 €)