Ivan Komárek
Folklór
Položka č.: 353Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
akvarel, fix, papír, 2005, 21 x 29,5 cm, sign. LD I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Ivan Komárek
Rodina
Položka č.: 354Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
akvarel, fix, papír, 2005, 21 x 29,5 cm, sign. DU I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Ivan Komárek
V Galerii
Položka č.: 355Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
kombinovaná technika, tuš, akvarel, papír, 2006, 21 x 29,5 cm, sign. PD I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Ivan Komárek
Dvě postavy
Položka č.: 356Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
kombinovaná technika, koláž, akvarel, papír, 2009, 21 x 29,5 cm, sign. PN I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Ivan Komárek
Náplavka
Položka č.: 357Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
kombinovaná technika, tužka, akvarel, papír, 1998, 21 x 29,5 cm, sign. PD I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Ivan Komárek
V lese
Položka č.: 358Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
kombinovaná technika, tužka, akvarel, papír, 1994, 21 x 29,5 cm, sign. DU I Komárek, opatřeno razítkem Ivan Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Ivan Komárek
Memento mori
Položka č.: 359Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
kombinovaná technika, akvarel, fix, papír, 2020, 21 x 29,5 cm, sign. uprostřed I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Ivan Komárek
V kruhu
Položka č.: 360Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
kombinovaná technika, tuš, akvarel, papír, 2005, 21 x 29,5 cm, sign. PD I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Ivan Komárek
Kytka č. 68
Položka č.: 361Vyvolávací cena: 37.000 CZK (1.542 €)
Aktuální cena: 37.000 CZK (1.542 €)
Ivan Komárek
Šášové
Položka č.: 362Vyvolávací cena: 120.000 CZK (5.000 €)
Aktuální cena: 120.000 CZK (5.000 €)
Karol Kállay
(1926-2012)
Loďky na Váhu
Položka č.: 363Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Karol Kállay
(1926-2012)
Tatranský vodopád
Položka č.: 364Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Karol Kállay
(1926-2012)
Roháče
Položka č.: 365Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Karol Kállay
(1926-2012)
Řeka
Položka č.: 366Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Karol Kállay
(1926-2012)
Sezóna (Ahrenshoop 1961)
Položka č.: 367Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Karol Kállay
(1926-2012)
Modelka s hokejistou (Berlín 1965)
Položka č.: 368Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Karol Kállay
(1926-2012)
Muž a žena (Berlín 1960)
Položka č.: 369Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Karol Kállay
(1926-2012)
Modelka (Praha 1975)
Položka č.: 370Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Karol Kállay
(1926-2012)
Modelka s boxerem
Položka č.: 371Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Karol Kállay
(1926-2012)
Přehrada
Položka č.: 372Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Karol Kállay
(1926-2012)
Koně
Položka č.: 373Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Karol Kállay
(1926-2012)
Modelka
Položka č.: 374Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
čb. fotografie, 22,5 x 29 cm, rám, Antikvariát Ostrovní